Aktualności
II międzynarodowe spotkanie partnerów projektu (Węgry 2018)
W dniach 29 – 30 czerwca w Keszthely w regionie Balaton odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie projektowe, w którym uczestniczyli przedstawiciele WSTiE oraz Partnerów z Węgier oraz Wielkiej Brytanii.

Spotkanie międzynarodowe obejmowało dwie części. Pierwsza część spotkania dotyczyła podsumowania zrealizowanych działań. Druga część spotkania dotyczyła analizy planu na realizację kolejnych zadań w projekcie: platformy i materiałów edukacyjnych i multimedialnych.

Ponadto w czasie spotkania partnerzy podsumowali kwestię organizacyjne , dot. komunikacji oraz przepływu informacji w konsorcjum w celu dbania o efektywną wzajemną współprace. Ostatnim punktem spotkania była dyskusja na temat zarządzania projektem, procedur monitorowania i zadań w zakresie ewaluacji. Zaplanowano także kolejną konferencję, która odbędzie się w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także
Projekt wspołfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus +. Materiały na platformie odzwierciedlają jedynie stanowisko jej autorów i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowieddzialności za jej zawartość merytoryczną.