Plugins - LiteSpeed Cache - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (1333 entries)

en: %1$s %2$d item(s)
hu: %1$s %2$d elem

en: %1$s %2$s files left in queue
hu: %1$s %2$s fájl maradt a sorban

en: %1$s is a %2$s paid feature.
hu: A(z) %1$s egy %2$s fizetős funkció.

en: %1$s plugin version %2$s required for this action.
hu: %1$s plugin %2$s verziója szükséges ehhez a művelethez.

en: %1$sLearn More%2$s
hu: %1$sTovábbi információ%2$s

en: %d hour
hu: %d óra

en: %d hours
hu: %d óra

en: %d item(s)
hu: %d elem

en: %d minute
hu: %d perc

en: %d minutes
hu: %d perc

en: %d seconds
hu: %d másodperc

en: %s Extension
hu: %s kiterjesztés

en: %s activation data expired.
hu: A(z) %s aktiválási adatai lejártak.

en: %s file not readable.
hu: %s fájl nem olvasható.

en: %s file not writable.
hu: %s fájl nem írható.

en: %s group
hu: %s csoport

en: %s groups
hu: %s csoportok

en: %s image
hu: %s kép

en: %s images
hu: %s képek

en: %s is recommended.
hu: %s ajánlott.

en: %s must be turned ON for this setting to work.
hu: a %s-t be kell kapcsolni ahhoz, hogy ez a beállítás működjön.

en: (no savings)
hu: (nincs megtakarítás)

en: (non-optm)
hu: (nem opcionális)

en: .htaccess Path
hu: .htaccess elérési útvonal

en: <a href="%1$s" %2$s>View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">update now</a>.
hu: <a href="%1$s" %2$s>Nézze meg a verzió %3$s részleteit</a> vagy <a href="%4$s" %5$s target="_blank">frissítés most</a>.

en: <p>Please add/replace the following codes into the beginning of %1$s:</p> %2$s
hu: <p>Kérjük, hogy a következő kódokat adja/helyettesítse a %1$s elejére:</p> %2$s

en: <strong>Critical CSS (CCSS)</strong> loads visible above-the-fold content faster and with full styling.
hu: <strong>A kritikus CSS (CCSS)</strong> gyorsabban tölti be a látható, hajtás feletti tartalmat teljes formázással.

en: <strong>Image Optimization</strong> gives you smaller image file sizes that transmit faster.
hu: <strong>A képoptimalizálás</strong> kisebb fájlméretű képeket eredményez, amelyek gyorsabban töltődnek be.

en: <strong>Low Quality Image Placeholder (LQIP)</strong> gives your imagery a more pleasing look as it lazy loads.
hu: A <strong>Low Quality Image Placeholder (LQIP)</strong> funkció kellemesebb megjelenést biztosít a képeknek, ahogy azok késleltetve betöltődnek.

en: <strong>Page Optimization</strong> streamlines page styles and visual elements for faster loading.
hu: <strong>Az oldaloptimalizálás</strong> egyszerűsíti az oldalstílusokat és a vizuális elemeket a gyorsabb betöltés érdekében.

en: <strong>Unique CSS (UCSS)</strong> removes unused style definitions for a speedier page load overall.
hu: A <strong>Unique CSS (UCSS)</strong> funkció eltávolítja a nem használt stílusdefiníciókat a gyorsabb oldalletöltés érdekében.

en: <strong>Viewport Images (VPI)</strong> provides a well-polished fully-loaded view above the fold.
hu: A <strong>Viewport Images (VPI)</strong> funkció simán betöltött, esztétikus nézetet biztosít a hajtás feletti tartalomhoz.

en: A Purge All will be executed when WordPress runs these hooks.
hu: A Purge All végrehajtásra kerül, amikor a WordPress lefuttatja ezeket a horgokat.

en: A TTL of 0 indicates do not cache.
hu: A 0 TTL azt jelzi, hogy ne gyorsítótárazza.

en: A backup of each image is saved before it is optimized.
hu: Minden képről mentés készül, mielőtt optimalizálásra kerülne.

en: AJAX Cache TTL
hu: AJAX gyorsítótár TTL

en: API: Filter %s available to disable blocklist.
hu: API: A(z) %s szűrő elérhető a tiltólista letiltásához.

en: API: PHP Constant %s available to disable blocklist.
hu: API: A(z) %s PHP állandó elérhető a tiltólista kikapcsolásához.

en: AVIF file reduced by %1$s (%2$s)
hu: Az AVIF fájl mérete csökkent: %1$s (%2$s)

en: AVIF saved %s
hu: AVIF mentve: %s

en: Accelerate, Optimize, Protect
hu: Gyorsítás, optimalizálás, védelem

en: Accelerates the speed by caching Gravatar (Globally Recognized Avatars).
hu: Gyorsítja a sebességet a Gravatar (Globally Recognized Avatar) gyorsítótárazásával.

en: Activate
hu: Aktiválja a  címet

en: Add Missing Sizes
hu: Hiányzó méretek hozzáadása

en: Add new CDN URL
hu: Új CDN URL hozzáadása

en: Add new cookie to simulate
hu: Új süti hozzáadása a szimulációhoz

en: Add to Blocklist
hu: Hozzáadás a blokklistához

en: Adding Style to Your Lazy-Loaded Images
hu: Stílus hozzáadása a lustán töltött képekhez

en: Admin IP Only
hu: Csak admin IP

en: Admin IPs
hu: Admin IP-k

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced (Recommended)
hu: Haladó (ajánlott)

en: Advanced Settings
hu: Speciális beállítások

en: Advanced level will log more details.
hu: A haladó szint több részletet fog naplózni.

en: After
hu: A  után

en: After the QUIC.cloud Image Optimization server finishes optimization, it will notify your site to pull the optimized images.
hu: Miután a QUIC.cloud képoptimalizáló szerver befejezte az optimalizálást, értesíti webhelyét az optimalizált képek lehívásáról.

en: After verifying that the cache works in general, please test the cart.
hu: Miután ellenőrizte, hogy a gyorsítótár általában működik-e, kérjük, tesztelje a kosarat.

en: Aggressive
hu: Agresszív

en: Alias is in use by another QUIC.cloud account.
hu: Az álnevet egy másik QUIC.cloud fiók használja.

en: All QUIC.cloud service queues have been cleared.
hu: Minden QUIC.cloud szolgáltatás várólistája törlődött.

en: All Transients
hu: Minden tranziens

en: All categories are cached by default.
hu: Alapértelmezés szerint minden kategória gyorsítótárba kerül.

en: All pages
hu: Összes oldal

en: All pages with Recent Posts Widget
hu: Minden oldal a Legutóbbi hozzászólások Widget

en: All tags are cached by default.
hu: Alapértelmezés szerint minden címke gyorsítótárba kerül.

en: Allows listed IPs (one per line) to perform certain actions from their browsers.
hu: Lehetővé teszi, hogy a felsorolt IP-címek (soronként egy) bizonyos műveleteket hajthassanak végre a böngészőjükből.

en: Already Cached
hu: Már gyorsítótárazva

en: Always purge both product and categories on changes to the quantity or stock status.
hu: Mindig törölje a termékeket és a kategóriákat a mennyiség vagy a készletállapot változásakor.

en: An optional second parameter may be used to specify cache control. Use a space to separate
hu: Egy opcionális második paraméter használható a gyorsítótár vezérlésének megadására. Használjon szóközt a

en: Append query string %s to the resources to bypass this action.
hu: A művelet megkerülése érdekében csatolja a %s lekérdezési karakterláncot az erőforrásokhoz.

en: Applied the %1$s preset %2$s
hu: A %1$s előbeállítás %2$s alkalmazása

en: Apply Preset
hu: Előbeállítás alkalmazása

en: Are you sure to delete all existing blocklist items?
hu: Biztos, hogy az összes meglévő blokklista elemet törölni szeretné?

en: Are you sure to destroy all optimized images?
hu: Biztos, hogy az összes optimalizált képet megsemmisíti?

en: Are you sure you want to clear all cloud nodes?
hu: Biztos, hogy az összes felhőcsomópontot törölni szeretné?

en: Are you sure you want to disconnect from QUIC.cloud? This will not remove any data from the QUIC.cloud dashboard.
hu: Biztos benne, hogy megszüntetné a kapcsolatot a QUIC.cloud rendszerrel? Ez nem távolítja el a vezérlőpulton található adatokat.

en: Are you sure you want to redetect the closest cloud server for this service?
hu: Biztos, hogy újra akarja keresni a legközelebbi felhőkiszolgálót ehhez a szolgáltatáshoz?

en: Are you sure you want to remove all image backups?
hu: Biztos, hogy el akarja távolítani az összes képmentést?

en: Are you sure you want to reset all settings back to the default settings?
hu: Biztos, hogy vissza akarja állítani az összes beállítást az alapértelmezettre?

en: Asynchronous CSS Loading with Critical CSS
hu: Aszinkron CSS betöltése kritikus CSS-szel

en: Attach PHP info to report. Check this box to insert relevant data from %s.
hu: PHP-információk csatolása a jelentéshez. Jelölje be ezt a négyzetet a(z) %s vonatkozó adatainak beillesztéséhez.

en: Author archive
hu: Szerző Archívum

en: Auto Drafts
hu: Automatikus tervezetek

en: Auto Purge Rules For Publish/Update
hu: Automatikus törlési szabályok a közzétételhez/frissítéshez

en: Auto Request Cron
hu: Automatikus kérés Cron

en: Autoload
hu: Automatikus betöltés

en: Autoload entries
hu: Automatikusan betöltött bejegyzések

en: Autoload size
hu: Automatikus betöltés mérete

en: Autoload top list
hu: Automatikus betöltés – felső lista

en: Automatic generation of critical CSS is in the background via a cron-based queue.
hu: A kritikus CSS automatikus generálása a háttérben történik egy cron-alapú várólistán keresztül.

en: Automatic generation of unique CSS is in the background via a cron-based queue.
hu: Az egyedi CSS automatikus generálása a háttérben történik egy cron-alapú várólistán keresztül.

en: Automatically Upgrade
hu: Automatikus frissítés

en: Automatically enable DNS prefetching for all URLs in the document, including images, CSS, JavaScript, and so forth.
hu: Automatikusan engedélyezi a DNS-előhívást a dokumentumban található összes URL-címre, beleértve a képeket, CSS-t, JavaScriptet stb. is.

en: Automatically generate LQIP in the background via a cron-based queue.
hu: Automatikusan generálja az LQIP-et a háttérben egy cron-alapú várólistán keresztül.

en: Automatically remove the original image backups after fetching optimized images.
hu: Automatikusan eltávolítja az eredeti képmásolatokat az optimalizált képek lekérése után.

en: Automatically request optimization via cron job.
hu: Automatikusan kérjen optimalizálást cron-feladaton keresztül.

en: Available after %d second(s)
hu: Elérhető %d másodperc múlva

en: Avatar list in queue waiting for update
hu: Avatar lista várakozik frissítésre várva

en: Backend .htaccess Path
hu: Backend .htaccess elérési útvonal

en: Backup created %1$s before applying the %2$s preset
hu: A %2$s előbeállítás alkalmazása előtt létrehozott biztonsági mentés %1$s

en: Basic
hu: Alapvető

en: Basic Image Placeholder
hu: Alapvető kép helyőrző

en: Before
hu: A  előtt

en: Best available WordPress performance
hu: A legjobb elérhető WordPress teljesítmény

en: Best available WordPress performance, globally fast TTFB, easy setup, and %smore%s!
hu: Legjobb WordPress teljesítmény, világszerte gyors TTFB, egyszerű beállítás és %stovábbi előnyök%s!

en: Beta Test
hu: Béta teszt

en: Blocklist
hu: Blokklista

en: Blocklisted
hu: Blokkolt

en: Blocklisted due to not cacheable
hu: Blokkolták, mert nem gyorsítótárba helyezhető

en: Both %1$s and %2$s are acceptable.
hu: Mind a %1$s, mind a %2$s elfogadható.

en: Both full URLs and partial strings can be used.
hu: Teljes URL és részleges karakterláncok egyaránt használhatók.

en: Both full and partial strings can be used.
hu: Teljes és részleges karakterláncok egyaránt használhatók.

en: Browser
hu: Böngésző

en: Browser Cache
hu: Böngésző gyorsítótár

en: Browser Cache Settings
hu: Böngésző gyorsítótár beállítások

en: Browser Cache TTL
hu: Böngésző gyorsítótár TTL

en: Browser caching stores static files locally in the user's browser. Turn on this setting to reduce repeated requests for static files.
hu: A böngésző gyorsítótárazása a statikus fájlokat helyileg tárolja a felhasználó böngészőjében. Kapcsolja be ezt a beállítást a statikus fájlok ismételt lekérdezésének csökkentéséhez.

en: By default a gray image placeholder %s will be used.
hu: Alapértelmezés szerint egy szürke kép helyőrző %s lesz használva.

en: By default, the My Account, Checkout, and Cart pages are automatically excluded from caching. Misconfiguration of page associations in WooCommerce settings may cause some pages to be erroneously excluded.
hu: Alapértelmezés szerint a Saját fiók, a Pénztár és a Kosár oldalak automatikusan ki vannak zárva a gyorsítótárazástól. Az oldaltársítások helytelen beállítása a WooCommerce beállításaiban egyes oldalak téves kizárását okozhatja.

en: By design, this option may serve stale content. Do not enable this option, if that is not OK with you.
hu: Ez a beállítás eleve elavult tartalmakat szolgáltathat. Ne engedélyezze ezt az opciót, ha ez Önnek nem tetszik.

en: CCSS Per URL
hu: CCSS URL-enként

en: CCSS Selector Allowlist
hu: CCSS szelektorok engedélyezési listája

en: CDN - Disabled
hu: CDN – Kikapcsolva

en: CDN - Enabled
hu: CDN – Bekapcsolva

en: CDN - not available for anonymous users
hu: CDN – névtelen felhasználók számára nem elérhető

en: CDN Bandwidth
hu: CDN sávszélesség

en: CDN Settings
hu: CDN beállítások

en: CDN URL to be used. For example, %s
hu: A használni kívánt CDN URL. Például %s

en: CSS & JS Combine
hu: CSS & JS kombinálása

en: CSS Combine External and Inline
hu: CSS Külső és soron belüli CSS kombinálása

en: CSS Excludes
hu: CSS kizárja

en: CSS Settings
hu: CSS beállítások

en: CSS, JS and HTML Minification
hu: CSS, JS és HTML minimalizálás

en: CSS/JS Cache
hu: CSS/JS gyorsítótár

en: Cache Admin Bar
hu: Cache admin sáv

en: Cache Comment Form
hu: Cache megjegyzés űrlap

en: Cache Commenters
hu: Cache kommentelők

en: Cache Control Settings
hu: Cache vezérlő beállítások

en: Cache Logged-in Users
hu: Cache Bejelentkezett felhasználók

en: Cache Login Page
hu: Cache bejelentkezési oldal

en: Cache Status
hu: Cache állapot

en: Cache key must be integer or non-empty string, %s given.
hu: A gyorsítótár kulcsának egész számnak vagy nem üres karakterláncnak kell lennie, %s megadva.

en: Cache key must not be an empty string.
hu: A gyorsítótár kulcsa nem lehet üres karakterlánc.

en: Cache requests made by WordPress REST API calls.
hu: A WordPress REST API-hívások által végrehajtott gyorsítótár-kérések.

en: Cache the built-in Admin Bar ESI block.
hu: Helyezze gyorsítótárba a beépített Admin Bar ESI blokkot.

en: Cache the built-in Comment Form ESI block.
hu: A beépített Comment Form ESI blokk gyorsítótárba helyezése.

en: Caches your entire site, including dynamic content and <strong>ESI blocks</strong>.
hu: Gyorsítótárazza teljes webhelyét, beleértve a dinamikus tartalmat és az <strong>ESI blokkokat</strong> is.

en: Calculate Backups Disk Space
hu: Biztonsági mentések lemezterületének kiszámítása

en: Calculate Original Image Storage
hu: Eredeti kép tárolásának kiszámítása

en: Calculated backups successfully.
hu: Sikeresen kiszámított biztonsági mentések.

en: Can not create folder: %1$s. Error: %2$s
hu: Nem lehet mappát létrehozni: %1$s. Hiba: %2$s

en: Cancel
hu: Törölje

en: Category
hu: Kategória

en: Cert or key file does not exist.
hu: A tanúsítvány vagy kulcsfájl nem létezik.

en: Changed setting successfully.
hu: Sikeresen megváltoztatta a beállítást.

en: Changes to this setting do not apply to already-generated LQIPs. To regenerate existing LQIPs, please %s first from the admin bar menu.
hu: A beállítás módosítása nem vonatkozik a már generált LQIP-ekre. A meglévő LQIP-ek újragenerálásához kérjük, hogy először az admin sáv menüből válassza ki a %s-t.

en: Check Status
hu: Állapot ellenőrzése

en: Check my public IP from
hu: Ellenőrizze a nyilvános IP címemet

en: Check the status of your most important settings and the health of your CDN setup here.
hu: Ellenőrizze itt a legfontosabb beállítások állapotát és a CDN konfiguráció épségét.

en: Check this option to use the primary site's configuration for all subsites.
hu: Jelölje be ezt a lehetőséget, ha az elsődleges webhely konfigurációját szeretné használni az összes aloldalon.

en: Clean Crawler Map
hu: Clean Crawler térkép

en: Clean Up Unfinished Data
hu: Befejezetlen adatok tisztítása

en: Clean all auto saved drafts
hu: Az összes automatikusan mentett vázlat tisztítása

en: Clean all orphaned post meta records
hu: Tisztítsa meg az összes árva bejegyzés metarekordját

en: Clean all post revisions
hu: Tisztítsa meg az összes postai revíziót

en: Clean all spam comments
hu: Tisztítson meg minden spam hozzászólást

en: Clean all successfully.
hu: Sikeresen tisztítsa meg az összeset.

en: Clean all trackbacks and pingbacks
hu: Tisztítson meg minden trackbacket és pingbacket

en: Clean all transient options
hu: Minden átmeneti opció tisztítása

en: Clean all transients successfully.
hu: Tisztítson meg sikeresen minden tranzienst.

en: Clean all trashed comments
hu: Tisztítsa meg az összes szemétbe dobott megjegyzést

en: Clean all trashed posts and pages
hu: Tisztítsa meg az összes szemétbe dobott hozzászólást és oldalt

en: Clean auto drafts successfully.
hu: Sikeresen tisztítsa meg az automatikus huzatokat.

en: Clean expired transient options
hu: Lejárt átmeneti opciók tisztítása

en: Clean expired transients successfully.
hu: Tiszta lejárt tranziensek sikeresen.

en: Clean orphaned post meta successfully.
hu: Sikeresen megtisztította az árva bejegyzés metaadatait.

en: Clean post revisions successfully.
hu: Clean post revízió sikeresen.

en: Clean revisions older than %1$s day(s), excluding %2$s latest revisions
hu: %1$s nap(ok)nál régebbi revíziók tisztítása, kivéve %2$s legutóbbi revíziót

en: Clean spam comments successfully.
hu: Sikeresen megtisztítja a spam hozzászólásokat.

en: Clean trackbacks and pingbacks successfully.
hu: Tiszta trackbacks és pingbacks sikeresen.

en: Clean trashed comments successfully.
hu: Clean trashed comments sikeresen.

en: Clean trashed posts and pages successfully.
hu: Sikeresen megtisztítja a törölt hozzászólásokat és oldalakat.

en: Cleaned all Critical CSS files.
hu: Kitisztítottam az összes kritikus CSS fájlt.

en: Cleaned all Gravatar files.
hu: Kitisztítottam az összes Gravatar fájlt.

en: Cleaned all LQIP files.
hu: Az összes LQIP fájl megtisztítása.

en: Cleaned all Unique CSS files.
hu: Minden egyedi CSS -fájlt megtisztított.

en: Cleaned all localized resource entries.
hu: Az összes lokalizált erőforrás bejegyzést megtisztítottuk.

en: Cleaned up unfinished data successfully.
hu: A befejezetlen adatokat sikeresen megtisztította.

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear %s cache when "Purge All" is run.
hu: %s gyorsítótár törlése, amikor a „Teljes ürítés” fut.

en: Clear Cloudflare cache
hu: A Cloudflare gyorsítótár törlése

en: Clear Logs
hu: Naplók törlése

en: Cleared %1$s invalid images.
hu: %1$s érvénytelen kép törlése.

en: Clears all cache entries related to this site, including other web applications.
hu: Törli a webhelyhez tartozó összes gyorsítótár-bejegyzést, beleértve más webes alkalmazásokat is.

en: Click here to proceed.
hu: Kattintson ide a folytatáshoz.

en: Click here to set.
hu: Kattintson ide a beállításhoz.

en: Click to clear all nodes for further redetection.
hu: Kattintson a gombra az összes csomópont törléséhez a további újrafelismeréshez.

en: Click to copy
hu: Másoláshoz kattintson

en: Click to switch to optimized version.
hu: Kattintson a gombra az optimalizált verzióra való váltáshoz.

en: Click to switch to original (unoptimized) version.
hu: Kattintson a gombra az eredeti (optimalizálatlan) verzióra való váltáshoz.

en: Close popup
hu: Felugró ablak bezárása

en: Cloud Error
hu: Felhő hiba

en: Cloud server refused the current request due to rate limiting. Please try again later.
hu: A felhőszerver a sebességkorlátozás miatt elutasította az aktuális kérést. Kérjük, próbálja újra később.

en: Cloud server refused the current request due to unpulled images. Please pull the images first.
hu: A felhőszerver visszautasította az aktuális kérelmet a kivont képek miatt. Kérjük, először húzza ki a képeket.

en: Cloudflare API is set to off.
hu: A Cloudflare API ki van kapcsolva.

en: Cloudflare Cache
hu: Cloudflare gyorsítótár

en: Cloudflare Domain
hu: Cloudflare tartomány

en: Cloudflare Settings
hu: Cloudflare beállítások

en: Cloudflare Zone
hu: Cloudflare zóna

en: Collapse Query Strings
hu: Lekérdezési karakterláncok összeomlása

en: Combine CSS files and inline CSS code.
hu: CSS fájlok és inline CSS kód kombinálása.

en: Combine all local JS files into a single file.
hu: Az összes helyi JS-fájlt egyetlen fájlba egyesíti.

en: Comments are supported. Start a line with a %s to turn it into a comment line.
hu: A megjegyzések támogatottak. Egy sort %s-szel kezdhetünk, hogy megjegyzéssorrá alakítsuk.

en: Communicated with Cloudflare successfully.
hu: Sikeresen kommunikált a Cloudflare-rel.

en: Congratulation! Your file was already optimized
hu: Gratulálunk! A fájlját már optimalizáltuk

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the anonymous online services.
hu: Gratulálunk, a(z) %s sikeresen konfigurálta ezt a domaint a névtelen online szolgáltatásokhoz.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services with CDN service.
hu: Gratulálunk, a(z) %s sikeresen konfigurálta ezt a domaint az online szolgáltatásokhoz és a CDN használatához.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services.
hu: Gratulálunk, a(z) %s sikeresen konfigurálta ezt a domaint az online szolgáltatásokhoz.

en: Congratulations, all gathered!
hu: Gratulálunk, mindenki összegyűlt!

en: Connected Date:
hu: Kapcsolat dátuma:

en: Connection Test
hu: Csatlakozási teszt

en: Content Delivery Network
hu: Tartalomtovábbító hálózat (CDN)

en: Content Delivery Network Service
hu: Tartalomtovábbító hálózati szolgáltatás

en: Convert to InnoDB
hu: InnoDB-be való átalakítás

en: Converted to InnoDB successfully.
hu: Sikeresen átalakítottuk InnoDB-re.

en: Cookie Name
hu: Cookie neve

en: Cookie Simulation
hu: Cookie szimuláció

en: Cookie Values
hu: Cookie értékek

en: Copy Log
hu: Napló másolása

en: Could not find %1$s in %2$s.
hu: Nem találta %1$s-t %2$s-ban.

en: Crawl Interval
hu: Kúszás intervallum

en: Crawler
hu: Lánctalpas

en: Crawler Cron
hu: Lánctalpas Cron

en: Crawler General Settings
hu: Lánctalpas általános beállítások

en: Crawler Log
hu: Lánctalpas napló

en: Crawler Status
hu: Lánctalpas állapot

en: Crawler disabled by the server admin.
hu: A kiszolgáló adminisztrátora által letiltott lánctalpas.

en: Crawler disabled list is cleared! All crawlers are set to active!
hu: A feltérképező robotok letiltott listája törölve! Minden robot be van kapcsolva!

en: Crawler(s)
hu: Lánctalpas(ok)

en: Crawlers cannot run concurrently. If both the cron and a manual run start at similar times, the first to be started will take precedence.
hu: A feltérképezések nem futtathatók párhuzamosan. Amennyiben a cron és a manuális futtatás egyszerre indul el, az elsőként indított élvez elsőbbséget.

en: Create a post, make sure the front page is accurate.
hu: Hozzon létre egy bejegyzést, győződjön meg róla, hogy a címlap pontos.

en: Created with ❤️ by LiteSpeed team.
hu: ❤️ A LiteSpeed csapata készítette.

en: Credits are not enough to proceed the current request.
hu: A hitelek nem elegendőek az aktuális kérelem teljesítéséhez.

en: Critical CSS
hu: Kritikus CSS

en: Critical CSS Rules
hu: Kritikus CSS szabályok

en: Cron Name
hu: Cron neve

en: Current %s Contents
hu: Aktuális %s Tartalom

en: Current Cloud Nodes in Service
hu: Jelenlegi Cloud Nodes in Service

en: Current closest Cloud server is %s. Click to redetect.
hu: A jelenlegi legközelebbi felhőalapú kiszolgáló: %s. Kattintson az újraészleléshez.

en: Current crawler started at
hu: A jelenlegi lánctalpas elindult a

en: Current image post id position
hu: A kép jelenlegi bejegyzésének azonosítója

en: Current limit is
hu: Az áramerősség határértéke

en: Current server load
hu: Jelenlegi szerverterhelés

en: Current server time is %s.
hu: Az aktuális szerveridő %s.

en: Current sitemap crawl started at
hu: Az aktuális oldaltérkép feltérképezése a következő címen kezdődött

en: Current status is %1$s since %2$s.
hu: Az aktuális állapot %1$s %2$s óta.

en: Current status is %s.
hu: Az aktuális állapot %s.

en: Currently active crawler
hu: Jelenleg aktív lánctalpas

en: Currently using optimized version of AVIF file.
hu: Jelenleg az AVIF fájl optimalizált verziója van használatban.

en: Currently using optimized version of WebP file.
hu: Jelenleg a WebP fájl optimalizált verzióját használja.

en: Currently using optimized version of file.
hu: Jelenleg a fájl optimalizált verzióját használja.

en: Currently using original (unoptimized) version of AVIF file.
hu: Jelenleg az AVIF fájl eredeti (optimalizálatlan) verziója van használatban.

en: Currently using original (unoptimized) version of WebP file.
hu: Jelenleg a WebP fájl eredeti (optimalizálatlan) verzióját használja.

en: Currently using original (unoptimized) version of file.
hu: Jelenleg a fájl eredeti (optimalizálatlan) verzióját használja.

en: Custom Sitemap
hu: Egyéni Oldaltérkép

en: DB Optimization Settings
hu: DB optimalizálási beállítások

en: DNS Preconnect
hu: DNS előcsatlakozás

en: DNS Prefetch
hu: DNS előhívás

en: DNS Prefetch Control
hu: DNS Prefetch vezérlés

en: DNS Prefetch for static files
hu: DNS előhívás statikus fájlok számára

en: Daily archive
hu: Napi archívum

en: Dashboard
hu: Műszerfal

en: Database
hu: Adatbázis

en: Database Optimizer
hu: Adatbázis-optimalizáló

en: Database Summary
hu: Adatbázis összefoglaló

en: Database Table Engine Converter
hu: Adatbázis tábla motor átalakító

en: Database to be used
hu: Használandó adatbázis

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Deactivate
hu: Deaktiválás

en: Deactivate LiteSpeed Cache
hu: A LiteSpeed Cache deaktiválása

en: Deactivate plugin
hu: Bővítmény deaktiválása

en: Debug Helpers
hu: Hibakeresési segédprogramok

en: Debug Level
hu: Hibakeresési szint

en: Debug Log
hu: Hibajavítási napló

en: Debug Settings
hu: Hibakeresési beállítások

en: Debug String Excludes
hu: Hibakeresés karakterlánc kizárása

en: Debug URI Excludes
hu: Debug URI kizárása

en: Debug URI Includes
hu: Debug URI Tartalmazza

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Cache
hu: Alapértelmezett gyorsítótár

en: Default Feed TTL
hu: Alapértelmezett táp TTL

en: Default Front Page TTL
hu: Alapértelmezett címlap TTL

en: Default HTTP Status Code Page TTL
hu: Alapértelmezett HTTP státuszkód oldal TTL

en: Default Object Lifetime
hu: Alapértelmezett objektum élettartama

en: Default Private Cache TTL
hu: Alapértelmezett privát gyorsítótár TTL

en: Default Public Cache TTL
hu: Alapértelmezett nyilvános gyorsítótár TTL

en: Default REST TTL
hu: Alapértelmezett REST TTL

en: Default TTL for cached objects.
hu: Alapértelmezett TTL a gyorsítótárazott objektumok számára.

en: Default path is
hu: Az alapértelmezett elérési útvonal

en: Default port for %1$s is %2$s.
hu: A %1$s alapértelmezett portja %2$s.

en: Default value
hu: Alapértelmezett érték

en: Deferred
hu: Halasztott

en: Deferring until page is parsed or delaying till interaction can help reduce resource contention and improve performance causing a lower FID (Core Web Vitals metric).
hu: Az oldal elemzésének elhalasztása vagy az interakcióig történő késleltetés segíthet csökkenteni az erőforrás-konfliktusokat és javíthatja a teljesítményt, ami alacsonyabb FID-t (Core Web Vitals metrika) eredményez.

en: Delay rendering off-screen HTML elements by its selector.
hu: A képernyőn kívüli HTML-elemek késleltetett megjelenítése a szelektorral.

en: Delayed
hu: Késleltetett

en: Delete all backups of the original images
hu: Törölje az eredeti képek összes biztonsági másolatát

en: Delivers global coverage with a growing <strong>network of 80+ PoPs</strong>.
hu: Globális lefedettséget biztosít a bővülő, <strong>80+ PoP pontból álló hálózaton</strong> keresztül.

en: Destroy All Optimization Data
hu: Minden optimalizálási adat megsemmisítése

en: Destroy all optimization data successfully.
hu: Az összes optimalizálási adat sikeres megsemmisítése.

en: Determines how changes in product quantity and product stock status affect product pages and their associated category pages.
hu: Meghatározza, hogy a termékmennyiség és a termékkészlet állapotának változásai hogyan hatnak a termékoldalakra és a hozzájuk tartozó kategóriaoldalakra.

en: Development Mode
hu: Fejlesztési mód

en: Development Mode will be turned off automatically after three hours.
hu: A fejlesztési mód három óra elteltével automatikusan kikapcsol.

en: Development mode will be automatically turned off in %s.
hu: A fejlesztési mód automatikusan kikapcsolódik %s-ban.

en: Disable
hu: Tiltva

en: Disable All Features
hu: Minden funkció kikapcsolása

en: Disable Cache
hu: Cache letiltása

en: Disable Image Lazyload
hu: Képek Lazyload letiltása

en: Disable VPI
hu: VPI letiltása

en: Disable WordPress interval heartbeat to reduce server load.
hu: A WordPress intervallumos szívverés kikapcsolása a szerverterhelés csökkentése érdekében.

en: Disable this option to generate CCSS per Post Type instead of per page. This can save significant CCSS quota, however it may result in incorrect CSS styling if your site uses a page builder.
hu: Ha kikapcsolja ezt az opciót, a CCSS-t oldalanként helyett poszttípusonként generálja. Ez jelentős CCSS-kvótát takaríthat meg, azonban helytelen CSS-formázást eredményezhet, ha webhelye oldalépítőt használ.

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Disabled AVIF file successfully.
hu: Az AVIF fájl sikeresen le lett tiltva.

en: Disabled WebP file successfully.
hu: Sikeresen letiltotta a WebP fájlt.

en: Disabling this may cause WordPress tasks triggered by AJAX to stop working.
hu: Ennek letiltása az AJAX által kiváltott WordPress feladatok leállását okozhatja.

en: Disabling this option may negatively affect performance.
hu: A beállítás letiltása negatívan befolyásolhatja a teljesítményt.

en: Disconnect from QUIC.cloud
hu: Kapcsolat bontása a QUIC.cloud rendszerrel

en: Dismiss
hu: Elutasíthatod

en: Dismiss this notice
hu: E közlemény elutasítása

en: Dismiss this notice.
hu: Értesítés bezárása

en: Do Not Cache Categories
hu: Ne gyorsítótár kategóriák

en: Do Not Cache Cookies
hu: Ne gyorsítótárazza a sütiket

en: Do Not Cache Groups
hu: Ne gyorsítótár-csoportok

en: Do Not Cache Query Strings
hu: Ne gyorsítótárazza a lekérdezési karakterláncokat

en: Do Not Cache Roles
hu: Ne gyorsítótárba helyezzen szerepköröket

en: Do Not Cache Tags
hu: Do Not Cache címkék

en: Do Not Cache URIs
hu: Ne gyorsítótáras URI-k

en: Do Not Cache User Agents
hu: Ne gyorsítótárazza a felhasználói ügynököket

en: Do not purge categories on changes to the quantity or stock status.
hu: Ne törölje a kategóriákat a mennyiség vagy a készletállapot változásakor.

en: Do not show this again
hu: Ne jelenítse meg ezt újra

en: Downgrade not recommended. May cause fatal error due to refactored code.
hu: A leminősítés nem ajánlott. Végzetes hibát okozhat az átdolgozott kód miatt.

en: ESI Settings
hu: ESI beállítások

en: ESI allows you to designate parts of your dynamic page as separate fragments that are then assembled together to make the whole page. In other words, ESI lets you “punch holes” in a page, and then fill those holes with content that may be cached privately, cached publicly with its own TTL, or not cached at all.
hu: Az ESI lehetővé teszi, hogy a dinamikus oldal részeit különálló fragmentumokként jelölje ki, amelyek aztán az egész oldalt alkotják. Más szóval, az ESI lehetővé teszi, hogy "lyukakat üssön" az oldalon, majd ezeket a lyukakat kitöltse olyan tartalommal, amely lehet privátan, nyilvánosan, saját TTL-idővel vagy egyáltalán nem gyorsítótárazva.

en: ESI sample for developers
hu: ESI minta fejlesztők számára

en: Editor Heartbeat
hu: Szerkesztő Heartbeat

en: Editor Heartbeat TTL
hu: Szerkesztő Heartbeat TTL

en: Elements with attribute %s in HTML code will be excluded.
hu: A HTML-kódban %s attribútummal rendelkező elemek kizárásra kerülnek.

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded.
hu: A html kódban %s attribútummal rendelkező elemek kizárásra kerülnek.

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Empty Entire Cache
hu: Teljes gyorsítótár kiürítése

en: Empty blocklist
hu: Üres blokklista

en: Enable All Features
hu: Minden funkció engedélyezése

en: Enable Cache
hu: Cache engedélyezése

en: Enable ESI
hu: ESI engedélyezése

en: Enable QUIC.cloud CDN
hu: QUIC.cloud CDN engedélyezése

en: Enable QUIC.cloud Services
hu: QUIC.cloud szolgáltatások engedélyezése

en: Enable QUIC.cloud services
hu: QUIC.cloud szolgáltatások engedélyezése

en: Enable Viewport Images auto generation cron.
hu: Engedélyezze a Viewport képek automatikus generálását.

en: Enable replacement of WebP/AVIF in %s elements that were generated outside of WordPress logic.
hu: Engedélyezze a WebP/AVIF képek cseréjét a(z) %s elemekben, ha azok nem WordPress logikával lettek létrehozva.

en: Enable this option if you are using both HTTP and HTTPS in the same domain and are noticing cache irregularities.
hu: Engedélyezze ezt a beállítást, ha ugyanabban a tartományban HTTP és HTTPS protokollt is használ, és a gyorsítótárban szabálytalanságokat észlel.

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enabled AVIF file successfully.
hu: Az AVIF fájl sikeresen engedélyezve lett

en: Enabled WebP file successfully.
hu: Sikeresen engedélyezte a WebP fájlt.

en: Enabling LiteSpeed Cache for WordPress here enables the cache for the network.
hu: A LiteSpeed Cache for WordPress engedélyezése itt engedélyezi a hálózati gyorsítótárat.

en: Ended reason
hu: Megszűnt ok

en: Engine
hu: Motor

en: Enter this site's IP address to allow cloud services directly call IP instead of domain name. This eliminates the overhead of DNS and CDN lookups.
hu: Adja meg a webhely IP-címét, hogy a felhőszolgáltatások a domainnév helyett közvetlenül az IP-címet hívhassák. Ez kiküszöböli a DNS és a CDN keresések többletköltségeit.

en: Error: Failed to apply the settings %1$s
hu: Hiba: Nem sikerült alkalmazni a beállításokat %1$s

en: Every Minute
hu: Minden percben

en: Everything in Advanced, Plus
hu: Minden, ami az Advanced, Plusz

en: Everything in Aggressive, Plus
hu: Minden az Aggresszív, Plusz-ban

en: Everything in Basic, Plus
hu: Minden Basic, Plusz

en: Everything in Essentials, Plus
hu: Minden, ami az Essentials-ben van, plusz

en: Example
hu: Példa

en: Example use case:
hu: Példa a felhasználási esetre:

en: Examples of test cases include:
hu: Példák a tesztesetekre:

en: Exclude Path
hu: Kizáró útvonal

en: Exclude Settings
hu: Kizáró beállítások

en: Excludes
hu: Nem tartalmazza a  címet

en: Expired Transients
hu: Lejárt tranziensek

en: Export
hu: Exportálás

en: Export Settings
hu: Exportálási beállítások

en: Extreme
hu: Extrém

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Failed to back up %s file, aborted changes.
hu: Nem sikerült a %s fájl biztonsági mentése, a módosítások megszakadtak.

en: Failed to communicate with Cloudflare
hu: Nem sikerült kommunikálni a Cloudflare-rel

en: Failed to communicate with QUIC.cloud server
hu: Nem sikerült kommunikálni a QUIC.cloud szerverrel

en: Failed to create Avatar table. Please follow <a %s>Table Creation guidance from LiteSpeed Wiki</a> to finish setup.
hu: Nem sikerült létrehozni az Avatar táblát. Kérjük, kövesse a <a %s>Táblateremtési útmutató a LiteSpeed Wiki</a> oldalról a beállítás befejezéséhez.

en: Failed to create table %1$s! SQL: %2$s.
hu: Nem sikerült létrehozni a(z) %1$s táblát! SQL: %2$s.

en: Failed to detect IP
hu: Az IP-cím felismerése sikertelen volt

en: Failed to get %s file contents.
hu: Nem sikerült lekérni a %s fájl tartalmát.

en: Failed to get echo data from WPAPI
hu: Nem sikerült lekérni az echo adatokat a WPAPI-tól

en: Failed to parse %s activation status.
hu: A(z) %s aktiválási állapotának feldolgozása sikertelen volt.

en: Failed to request via WordPress
hu: Sikertelen kérés a WordPress-en keresztül

en: Failed to upgrade.
hu: Nem sikerült frissíteni.

en: Failed to validate %s activation data.
hu: A(z) %s aktiválási adatainak ellenőrzése sikertelen volt.

en: Failed to write to %s.
hu: Nem sikerült írni a %s fájlba.

en: Fast Queue Usage
hu: Gyors várólista-használat

en: File %s is not writable.
hu: A %s fájl nem írható.

en: Filename is empty!
hu: A fájlnév üres!

en: Files
hu: Fájlok

en: Filter %s available for UCSS per page type generation.
hu: Az UCSS számára oldal típusonként rendelkezésre álló %s szűrő.

en: Filter %s is supported.
hu: A %s szűrő támogatott.

en: Folder does not exist: %s
hu: A mappa nem létezik: %s

en: Folder is not writable: %s.
hu: A mappa nem írható: %s.

en: Font Display Optimization
hu: Betűtípus megjelenítés optimalizálása

en: For URLs with wildcards, there may be a delay in initiating scheduled purge.
hu: A helyettesítő karaktereket tartalmazó URL-címek esetében előfordulhat, hogy a tervezett törlés késedelmet szenved.

en: For example
hu: Például

en: For example, %1$s defines a TTL of %2$s seconds for %3$s.
hu: Például %1$s %2$s másodperces TTL-t határoz meg %3$s számára.

en: For example, %s can be used for a transparent placeholder.
hu: Például a %s használható átlátszó helyőrzőnek.

en: For example, for %1$s, %2$s and %3$s can be used here.
hu: Például a(z) %1$s esetében itt a(z) %2$s és %3$s használható.

en: For example, for %1$s, %2$s can be used here.
hu: Például a(z) %1$s esetében itt a(z) %2$s használható.

en: For example, if every Page on the site has different formatting, enter %s in the box. Separate critical CSS files will be stored for every Page on the site.
hu: Ha például a webhely minden Oldala más-más formázással rendelkezik, írja be a mezőbe a %s értéket. A webhely minden egyes Oldalához külön kritikus CSS-fájlok kerülnek tárolásra.

en: For example, to drop parameters beginning with %1$s, %2$s can be used here.
hu: Például a(z) %1$s kezdetű paraméterek elhagyásához itt a(z) %2$s használható.

en: For that reason, please test the site to make sure everything still functions properly.
hu: Ezért kérjük, tesztelje az oldalt, hogy megbizonyosodjon arról, hogy minden megfelelően működik.

en: Force Cache URIs
hu: Cache URI-k kényszerítése

en: Force Public Cache URIs
hu: Nyilvános gyorsítótár URI-k kényszerítése

en: Force cron
hu: Cron kényszerítése

en: Forced cacheable
hu: Kényszerített gyorsítótáras

en: Free monthly quota available.
hu: Ingyenes havi kvóta elérhető.

en: Free monthly quota available. Can also be used anonymously (no email required).
hu: Ingyenes havi kvóta áll rendelkezésre. Névtelenül is használható (nem szükséges e-mail cím).

en: Front page
hu: Felhasználói oldal (Front Page)

en: Frontend .htaccess Path
hu: Frontend .htaccess elérési útvonal

en: General
hu: Általános beállítások

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Generate LQIP In Background
hu: LQIP generálása a háttérben

en: Generate Link for Current User
hu: Link létrehozása az aktuális felhasználó számára

en: Generate UCSS
hu: UCSS generálása

en: Generate a separate vary cache copy for the mini cart when the cart is not empty.
hu: Ha a kosár nem üres, hozzon létre egy külön változó gyorsítótár másolatot a mini kosárhoz.

en: Generated at %s
hu: Generált %s

en: Generated links may be managed under %sSettings%s.
hu: A létrehozott linkek a(z) %sBeállítások%s alatt kezelhetők.

en: Get it from %s.
hu: Szerezze be innen: %s.

en: Global API Key / API Token
hu: Globális API kulcs / API token

en: Global Groups
hu: Globális csoportok

en: Globally fast TTFB, easy setup, and %s!
hu: Világszerte gyors TTFB, egyszerű beállítás és %s!

en: Go to QUIC.cloud dashboard
hu: Menjen a QUIC.cloud műszerfalra

en: Go to plugins list
hu: Menjen a bővítmények listájához

en: Good news from QUIC.cloud server
hu: Jó hírek a QUIC.cloud szerverről

en: Google reCAPTCHA will be bypassed automatically.
hu: A Google reCAPTCHA automatikusan megkerülésre kerül.

en: Gravatar Cache
hu: Gravatar gyorsítótár

en: Gravatar Cache TTL
hu: Gravatar gyorsítótár TTL

en: Groups cached at the network level.
hu: Hálózati szinten gyorsítótárazott csoportok.

en: Guest
hu: Vendég

en: Guest Mode
hu: Vendég üzemmód

en: Guest Mode IPs
hu: Vendég módú IP-k

en: Guest Mode JS Excludes
hu: Vendég üzemmód JS kizárja

en: Guest Mode User Agents
hu: Vendég módú felhasználói ügynökök

en: Guest Mode and Guest Optimization
hu: Vendég üzemmód és vendég optimalizálás

en: Guest Mode failed to test.
hu: A Vendég mód nem sikerült tesztelni.

en: Guest Mode passed testing.
hu: A Guest Mode átment a tesztelésen.

en: Guest Mode provides an always cacheable landing page for an automated guest's first time visit, and then attempts to update cache varies via AJAX.
hu: A Vendég mód egy mindig gyorsítótárba helyezhető céloldalt biztosít az automatizált vendég első látogatásához, majd AJAX segítségével megpróbálja frissíteni a gyorsítótárat.

en: Guest Mode testing result
hu: Vendég üzemmód tesztelési eredménye

en: Guest Optimization
hu: Vendég optimalizálás

en: HTML Attribute To Replace
hu: HTML attribútum cseréje

en: HTML Lazy Load Selectors
hu: HTML Lazy Load szelektorok

en: HTML Settings
hu: HTML-beállítások

en: HTTPS sources only.
hu: Csak HTTPS források.

en: Heartbeat
hu: Szívverés

en: Heartbeat Control
hu: Szívverés vezérlés

en: High-performance page caching and site optimization from LiteSpeed
hu: Nagy teljesítményű oldaltárolás és oldaloptimalizálás a LiteSpeed-től

en: Higher TTL
hu: Magasabb TTL

en: History
hu: Történelem

en: Home page
hu: Kezdőoldal

en: Host
hu: Házigazda

en: How to Fix Problems Caused by CSS/JS Optimization.
hu: A CSS/JS optimalizálás által okozott problémák javítása.

en: However, there is no way of knowing all the possible customizations that were implemented.
hu: Nem lehet azonban tudni az összes lehetséges testreszabást, amelyet végrehajtottak.

en: Htaccess did not match configuration option.
hu: A Htaccess nem felelt meg a konfigurációs beállításnak.

en: Htaccess rule is: %s
hu: Htaccess szabály: %s

en: I've already left a review
hu: Már hagytam egy véleményt

en: If %1$s is %2$s, then %3$s must be populated!
hu: Ha %1$s %2$s, akkor %3$s-t ki kell tölteni!

en: If ON, the stale copy of a cached page will be shown to visitors until a new cache copy is available. Reduces the server load for following visits. If OFF, the page will be dynamically generated while visitors wait.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a látogatók számára a gyorsítótárban tárolt oldal elavult példánya jelenik meg, amíg egy új gyorsítótár-másolat nem áll rendelkezésre. Csökkenti a szerver terhelését a következő látogatásoknál. Ha KI van kapcsolva, az oldal dinamikusan generálódik, amíg a látogatók várakoznak.

en: If comment to be kept is like: %1$s write: %2$s
hu: Ha a megtartandó megjegyzés a következő: %s, írja be: %s

en: If every web application uses the same cookie, the server may confuse whether a user is logged in or not.
hu: Ha minden webes alkalmazás ugyanazt a sütit használja, a kiszolgáló összekeverheti, hogy a felhasználó bejelentkezett-e vagy sem.

en: If not, please verify the setting in the %sAdvanced tab%s.
hu: Amennyiben nem, kérem, ellenőrizze a beállítást a %sSpeciális fülön%s.

en: If only the WordPress site should be purged, use Purge All.
hu: Ha csak a WordPress webhelyet kell törölni, használja az Összes törlése parancsot.

en: If set to %1$s, before the placeholder is localized, the %2$s configuration will be used.
hu: Ha %1$s értékre van állítva, akkor a helyőrző lokalizálása előtt a %2$s konfiguráció lesz használva.

en: If set to %s this is done in the foreground, which may slow down page load.
hu: Ha %s értékre van állítva, akkor ez az előtérben történik, ami lassíthatja az oldal betöltését.

en: If the category name is not found, the category will be removed from the list on save.
hu: Ha a kategória neve nem található, a kategória mentéskor kikerül a listából.

en: If the login cookie was recently changed in the settings, please log out and back in.
hu: Ha a bejelentkezési süti nemrég változott a beállításokban, kérjük, jelentkezzen ki és lépjen be újra.

en: If the tag slug is not found, the tag will be removed from the list on save.
hu: Ha a címke slug nem található, a címke a mentéskor kikerül a listából.

en: If there are any questions, the team is always happy to answer any questions on the %ssupport forum%s.
hu: Ha kérdése van, csapatunk szívesen válaszol a(z) %stámogatási fórumon%s.

en: If this is set to a number less than 30, feeds will not be cached.
hu: Ha ez a szám 30-nál kisebb értékre van beállítva, a tápok nem kerülnek gyorsítótárba.

en: If using OpenLiteSpeed, the server must be restarted once for the changes to take effect.
hu: Az OpenLiteSpeed használata esetén a szervert egyszer újra kell indítani ahhoz, hogy a módosítások hatályba lépjenek.

en: If you are using a %1$s socket, %2$s should be set to %3$s
hu: Ha %1$s foglalatot használsz, %2$s-t %3$s-re kell állítani

en: If you have used Image Optimization, please %sDestroy All Optimization Data%s first. NOTE: this does not remove your optimized images.
hu: Amennyiben használta a Képek optimalizálása funkciót, kérjük, először %sSemmisítse meg az összes optimalizálási adatot%s. MEGJEGYZÉS: ez nem távolítja el az optimalizált képeket.

en: If you run into any issues, please refer to the report number in your support message.
hu: Ha bármilyen problémába ütközik, kérjük, hivatkozzon a támogatási üzenetben szereplő jelentésszámra.

en: If you turn any of the above settings OFF, please remove the related file types from the %s box.
hu: Ha a fenti beállítások bármelyikét kikapcsolja, kérjük, távolítsa el a kapcsolódó fájltípusokat a %s mezőből.

en: If you would rather not move at litespeed, you can deactivate this plugin.
hu: Ha nem szeretne litespeedben mozogni, akkor kikapcsolhatja ezt a plugint.

en: If your site contains public content that certain user roles can see but other roles cannot, you can specify a Vary Group for those user roles. For example, specifying an administrator vary group allows there to be a separate publicly-cached page tailored to administrators (with “edit” links, etc), while all other user roles see the default public page.
hu: Ha webhelye olyan nyilvános tartalmat tartalmaz, amelyet bizonyos felhasználói szerepkörök láthatnak, de más szerepkörök nem, akkor megadhat egy Vary Groupot az adott felhasználói szerepkörök számára. Például egy adminisztrátor Változó csoport megadása lehetővé teszi, hogy egy külön, nyilvánosan elérhető oldal legyen az adminisztrátorokra szabva ("szerkesztési" linkekkel stb.), míg az összes többi felhasználói szerepkör az alapértelmezett nyilvános oldalt látja.

en: If your theme does not use JS to update the mini cart, you must enable this option to display the correct cart contents.
hu: Ha a témája nem használja a JS-t a minikosár frissítéséhez, engedélyeznie kell ezt a lehetőséget a kosár megfelelő tartalmának megjelenítéséhez.

en: Iframes containing these class names will not be lazy loaded.
hu: Az ilyen osztályneveket tartalmazó Iframe-ek nem lesznek lustán betöltve.

en: Iframes having these parent class names will not be lazy loaded.
hu: Az ilyen szülői osztálynevekkel rendelkező Iframe-ek nem lesznek lustán betöltve.

en: Ignore certain query strings when caching. (LSWS %s required)
hu: Bizonyos lekérdezési karakterláncok figyelmen kívül hagyása a gyorsítótárazásban. (LSWS %s szükséges)

en: Image Information
hu: Képinformáció

en: Image Optimization
hu: Képoptimalizálás

en: Image Optimization Settings
hu: Képoptimalizálási beállítások

en: Image Optimization Summary
hu: Képoptimalizálás összefoglalása

en: Image Thumbnail Group Sizes
hu: Képminiatűr csoportméretek

en: Image groups total
hu: Képcsoportok összesen

en: Images Pulled
hu: Kihúzott képek

en: Images containing these class names will not be lazy loaded.
hu: Az ilyen osztályneveket tartalmazó képek nem lesznek lustán betöltve.

en: Images having these parent class names will not be lazy loaded.
hu: Az ilyen szülői osztálynevekkel rendelkező képek nem lesznek lustán betöltve.

en: Images not requested
hu: Nem kért képek

en: Images notified to pull
hu: A képek húzásához bejelentett képek

en: Images optimized and pulled
hu: Képek optimalizálva és húzva

en: Images ready to request
hu: Kérésre kész képek

en: Images requested
hu: Kért képek

en: Images will be pulled automatically if the cron job is running.
hu: A képek automatikusan előhívásra kerülnek, ha a cron feladat fut.

en: Import / Export
hu: Import / export

en: Import Settings
hu: Beállítások importálása

en: Import failed due to file error.
hu: Az importálás fájlhiba miatt sikertelen.

en: Imported setting file %s successfully.
hu: Sikeresen importáltuk a beállítási fájlt %s.

en: Improve HTTP/HTTPS Compatibility
hu: A HTTP/HTTPS kompatibilitás javítása

en: Improve wp-admin speed through caching. (May encounter expired data)
hu: A wp-admin sebességének javítása a gyorsítótárazással. (Lejárt adatokkal találkozhat)

en: Improved by
hu: Javítva

en: In order to avoid an upgrade error, you must be using %1$s or later before you can upgrade to %2$s versions.
hu: A frissítési hiba elkerülése érdekében a %2$s verzióra való frissítéshez %1$s vagy újabb verziót kell használnia.

en: In order to use QC services, need a real domain name, cannot use an IP.
hu: A QC szolgáltatások használatához valódi domain névre van szükség, nem használhat IP címet.

en: In order to use most QUIC.cloud services, you need quota. QUIC.cloud gives you free quota every month, but if you need more, you can purchase it.
hu: A legtöbb QUIC.cloud szolgáltatás használatához kvótára van szükség. A QUIC.cloud minden hónapban ingyenes kvótát biztosít, de ha többre van szüksége, vásárolhat is.

en: Include CSS
hu: CSS beépítése

en: Include File Types
hu: Fájltípusok felvétele

en: Include Images
hu: Képek felvétele

en: Include JS
hu: Beleértve a JS-t

en: Include external CSS and inline CSS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of CSS, which should minimize potential errors caused by CSS Combine.
hu: Külső CSS és inline CSS felvétele a kombinált fájlba, ha a %1$s is engedélyezve van. Ez az opció segít fenntartani a CSS prioritásait, ami minimalizálja a CSS Combine által okozott lehetséges hibákat.

en: Include external JS and inline JS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of JS execution, which should minimize potential errors caused by JS Combine.
hu: Külső JS és inline JS felvétele a kombinált fájlba, ha a %1$s is engedélyezve van. Ez az opció segít fenntartani a JS végrehajtásának prioritásait, ami minimalizálja a JS kombinált fájl által okozott lehetséges hibákat.

en: Included Directories
hu: Beépített könyvtárak

en: Inline CSS added to Combine
hu: Inline CSS hozzáadva a Combine-hoz

en: Inline JS added to Combine
hu: Inline JS hozzáadva a Combine-hoz

en: Inline UCSS to reduce the extra CSS file loading. This option will not be automatically turned on for %1$s pages. To use it on %1$s pages, please set it to ON.
hu: A beépített UCSS -t csökkenti az extra CSS -fájlok betöltését. Ez az opció nem lesz automatikusan bekapcsolva %1$s oldalon. Ha %1$s oldalakon szeretné használni, állítsa BE értékre.

en: Install
hu: Telepítse a

en: Install %s
hu: Telepítse %s

en: Install DoLogin Security
hu: DoLogin Security telepítése

en: Install Now
hu: Telepítse most

en: Instant Click
hu: Azonnali kattintás

en: Invalid IP
hu: Érvénytelen IP

en: Invalid login cookie. Invalid characters found.
hu: Érvénytelen bejelentkezési süti. Érvénytelen karaktereket találtunk.

en: Invalid login cookie. Please check the %s file.
hu: Érvénytelen bejelentkezési süti. Kérjük, ellenőrizze a %s fájlt.

en: Invalid rewrite rule
hu: Érvénytelen újraírási szabály

en: It is STRONGLY recommended that the compatibility with other plugins on a single/few sites is tested first.
hu: Nyomatékosan javasolt először egy vagy néhány webhelyen tesztelni az egyéb bővítményekkel való kompatibilitást.

en: It will be converted to a base64 SVG placeholder on-the-fly.
hu: Ez egy base64 SVG helytartóvá lesz konvertálva menet közben.

en: JS Combine External and Inline
hu: JS Kombinálja a külső és a soron belüli

en: JS Defer for both external and inline JS
hu: JS Defer mind külső, mind inline JS esetén

en: JS Deferred / Delayed Excludes
hu: JS Elhalasztott / Késleltetett kizárások

en: JS Delayed
hu: JS Késleltetett

en: JS Delayed Includes
hu: JS Delayed Tartalmazza

en: JS Excludes
hu: JS Kizárja a következőket

en: JS Settings
hu: JS beállítások

en: JS error can be found from the developer console of browser by right clicking and choosing Inspect.
hu: A JS hiba a böngésző fejlesztői konzoljában a jobb gombbal kattintva és az Inspect (Ellenőrzés) menüpontot választva érhető el.

en: Join LiteSpeed Slack community
hu: Csatlakozzon a LiteSpeed Slack közösséghez

en: Join Us on Slack
hu: Csatlakozzon hozzánk a Slacken

en: Join the %s community.
hu: Csatlakozzon a %s közösséghez.

en: Keep this off to use plain color placeholders.
hu: Tartsa ezt ki, hogy egyszerű színű helyőrzőket használhasson.

en: LQIP Cache
hu: LQIP gyorsítótár

en: LQIP Excludes
hu: LQIP Kizárólag

en: LQIP Minimum Dimensions
hu: LQIP Minimális méretek

en: LQIP Quality
hu: LQIP minőség

en: LQIP image preview for size %s
hu: LQIP képelőnézet %s mérethez

en: LQIP requests will not be sent for images where both width and height are smaller than these dimensions.
hu: Az LQIP-kérelmek nem kerülnek elküldésre olyan képek esetében, amelyek szélessége és magassága egyaránt kisebb, mint ezek a méretek.

en: LSCache caching functions on this page are currently unavailable!
hu: Az LSCache gyorsítótárazási funkciói ezen az oldalon jelenleg nem elérhetőek!

en: Larger number will generate higher resolution quality placeholder, but will result in larger files which will increase page size and consume more points.
hu: A nagyobb szám nagyobb felbontású, minőségi helyőrzőt generál, de nagyobb fájlokat eredményez, ami növeli az oldal méretét és több pontot fogyaszt.

en: Larger than
hu: Nagyobb, mint

en: Last Pull
hu: Utolsó húzás

en: Last Pulled
hu: Utolsó húzás

en: Last Report Date
hu: Utolsó jelentés dátuma

en: Last Report Number
hu: Utolsó jelentés száma

en: Last Request
hu: Utolsó kérés

en: Last calculated
hu: Utoljára kiszámított

en: Last complete run time for all crawlers
hu: Az összes lánctalpas utolsó teljes futási ideje

en: Last crawled
hu: Utolsó feltérképezés

en: Last crawled:
hu: Utolsó feltérképezés:

en: Last exported
hu: Utolsó exportált

en: Last generated
hu: Utoljára generált

en: Last generated: %s
hu: Utoljára generálva: %s

en: Last imported
hu: Utoljára importált

en: Last interval
hu: Utolsó intervallum

en: Last pull initiated by cron at %s.
hu: Az utolsó húzást a cron kezdeményezte %s-nál.

en: Last ran
hu: Utoljára futott

en: Last requested cost
hu: Utolsó kért költség

en: Last requested: %s
hu: Utoljára lekérve: %s

en: Lazy Load Iframe Class Name Excludes
hu: Lazy Load Iframe osztály neve Kizárások

en: Lazy Load Iframe Parent Class Name Excludes
hu: Lazy Load Iframe szülői osztály neve Kizárások

en: Lazy Load Iframes
hu: Lazy Load Iframe-ek betöltése

en: Lazy Load Image Class Name Excludes
hu: Lazy Load Kép osztály neve kizárja

en: Lazy Load Image Excludes
hu: Lazy Load kép kizárása

en: Lazy Load Image Parent Class Name Excludes
hu: Lazy Load Kép szülő osztály neve kizárja

en: Lazy Load Images
hu: Lazy Load Képek betöltése

en: Lazy Load URI Excludes
hu: Lazy Load URI kizárása

en: Lazy Load for Iframes
hu: Lazy Load az Iframe-ek számára

en: Lazy Load for Images
hu: Lazy Load képekhez

en: Learn More
hu: Tudjon meg többet

en: Learn More about QUIC.cloud
hu: Tudjon meg többet a QUIC.cloud rendszeréről

en: Learn more
hu: Tudjon meg többet

en: Learn more about when this is needed
hu: Tudjon meg többet arról, hogy mikor van erre szükség

en: Learn more or purchase additional quota.
hu: Tudjon meg többet, vagy vásároljon további kvótát.

en: Link & Enable QUIC.cloud CDN
hu: Kapcsolódás és a QUIC.cloud CDN engedélyezése

en: Link to QUIC.cloud
hu: Link a QUIC.cloud-hoz

en: Linked to QUIC.cloud preview environment, for testing purpose only.
hu: A QUIC.cloud előnézeti környezethez kapcsolódott – kizárólag tesztelési célból.

en: List of Mobile User Agents
hu: A mobil felhasználói ügynökök listája

en: List post types where each item of that type should have its own CCSS generated.
hu: Listázza azokat a poszttípusokat, ahol minden egyes ilyen típusú elemnek saját CCSS-t kell generálnia.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in CCSS.
hu: Sorolja fel azokat a CSS szelektorokat, amelyek stílusait mindig bele kell foglalni a CCSS-be.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in UCSS.
hu: Sorolja fel azokat a CSS szelektorokat, amelyek stílusait mindig bele kell foglalni az UCSS-be.

en: Listed CSS files or inline CSS code will not be minified or combined.
hu: A felsorolt CSS fájlok és inline CSS kód nem kerülnek tömörítésre vagy összevonásra.

en: Listed CSS files will be excluded from UCSS and saved to inline.
hu: A felsorolt CSS fájlok kizárásra kerülnek az UCSS-ből, és inline mentésre kerülnek.

en: Listed IPs will be considered as Guest Mode visitors.
hu: A felsorolt IP-ket Vendég módú látogatóknak tekintjük.

en: Listed JS files or inline JS code will be delayed.
hu: A listázott JS-fájlok vagy a soron belüli JS-kód késik.

en: Listed JS files or inline JS code will not be deferred or delayed.
hu: A felsorolt JS-fájlok vagy inline JS-kódok nem lesznek elhalasztva vagy késleltetve.

en: Listed JS files or inline JS code will not be minified or combined.
hu: A felsorolt JS fájlok és inline JS kód nem kerülnek tömörítésre vagy összevonásra.

en: Listed JS files or inline JS code will not be optimized by %s.
hu: A listázott JS-fájlokat vagy inline JS-kódot nem optimalizálja a %s.

en: Listed URI will not generate UCSS.
hu: A felsorolt ​​URI nem hoz létre UCSS -t.

en: Listed User Agents will be considered as Guest Mode visitors.
hu: A felsorolt felhasználói ügynökök Vendég módú látogatóknak minősülnek.

en: Listed images will not be lazy loaded.
hu: A felsorolt képek nem lesznek lustán betöltve.

en: LiteSpeed Cache
hu: LiteSpeed gyorsítótár

en: LiteSpeed Cache Configuration Presets
hu: LiteSpeed Cache konfigurációs beállítások

en: LiteSpeed Cache Database Optimization
hu: LiteSpeed Cache adatbázis-optimalizálás

en: LiteSpeed Cache General Settings
hu: LiteSpeed Cache általános beállítások

en: LiteSpeed Cache Image Optimization
hu: LiteSpeed Cache képoptimalizálás

en: LiteSpeed Cache Network Cache Settings
hu: LiteSpeed Cache hálózati gyorsítótár beállításai

en: LiteSpeed Cache Page Optimization
hu: LiteSpeed Cache oldaloptimalizálás

en: LiteSpeed Cache Settings
hu: LiteSpeed gyorsítótár beállítások

en: LiteSpeed Cache Standard Presets
hu: LiteSpeed Cache szabványos előbeállítások

en: LiteSpeed Cache View .htaccess
hu: LiteSpeed Cache View .htaccess megtekintése

en: LiteSpeed Cache plugin is installed!
hu: A LiteSpeed Cache plugin telepítve!

en: LiteSpeed Logs
hu: LiteSpeed naplók

en: LiteSpeed Optimization
hu: LiteSpeed optimalizálás

en: LiteSpeed Report
hu: LiteSpeed jelentés

en: LiteSpeed Web Server
hu: LiteSpeed Webkiszolgáló

en: LiteSpeed cache plugin upgraded. Please refresh the page to complete the configuration data upgrade.
hu: A LiteSpeed ​​gyorsítótár bővítmény frissítve. Kérjük, frissítse az oldalt a konfigurációs adatok frissítésének befejezéséhez.

en: Load CSS Asynchronously
hu: CSS aszinkron betöltése

en: Load Google Fonts Asynchronously
hu: Google betűtípusok aszinkron betöltése

en: Load JS Deferred
hu: JS halasztott betöltése

en: Load iframes only when they enter the viewport.
hu: Az iframe-ek csak akkor töltődnek be, amikor belépnek a nézetablakba.

en: Load images only when they enter the viewport.
hu: A képek csak akkor töltődnek be, amikor belépnek a nézetablakba.

en: Localization
hu: Lokalizáció

en: Localization Files
hu: Lokalizációs fájlok

en: Localization Settings
hu: Lokalizációs beállítások

en: Localize Resources
hu: Források lokalizálása

en: Localize external resources.
hu: Külső erőforrások lokalizálása.

en: Localized Resources
hu: Helyi erőforrások

en: Log File Size Limit
hu: Naplófájl méretkorlátozás

en: Log View
hu: Napló nézet

en: Login Cookie
hu: Bejelentkezési süti

en: Low Quality Image Placeholder
hu: Alacsony minőségű kép helyőrző

en: Manage
hu: Bejegyzések

en: Manually added to blocklist
hu: Kézzel hozzáadva a blokklistához

en: Manually run
hu: Kézi futtatás

en: Map
hu: Térkép

en: Mark this page as
hu: Jelölje meg ezt az oldalt

en: Maximum image post id
hu: Maximális képbejegyzés azonosító

en: Maximum value
hu: Maximális érték

en: Maybe Later
hu: Talán később

en: Maybe later
hu: Talán később

en: Media Excludes
hu: Média kizárva

en: Media Settings
hu: Média beállítások

en: Message from QUIC.cloud server
hu: Üzenet a QUIC.cloud szerverről

en: Method
hu: Módszer

en: Minify CSS files and inline CSS code.
hu: Minimalizálja a CSS fájlokat és a CSS kódot.

en: Minify HTML content.
hu: Minimalizálja a HTML-tartalmat.

en: Minify JS files and inline JS codes.
hu: Minimalizálja a JS fájlokat és a soron belüli JS kódokat.

en: Minimum value
hu: Minimális érték

en: Mobile
hu: Mobil

en: Mobile Agent Rules
hu: Mobil ügynöki szabályok

en: Mobile Cache
hu: Mobil gyorsítótár

en: Monthly archive
hu: Havi archívum

en: More
hu: További

en: More information about the available commands can be found here.
hu: A rendelkezésre álló parancsokról további információkat itt talál.

en: More settings
hu: További beállítások

en: More settings available under %s menu
hu: További beállítások a %s menüpont alatt érhetők el

en: My QUIC.cloud Dashboard
hu: Saját QUIC.cloud vezérlőpult

en: NOTE
hu: MEGJEGYZÉS

en: NOTE: QUIC.cloud CDN and Cloudflare do not use CDN Mapping. If you are only using QUIC.cloud or Cloudflare, leave this setting %s.
hu: MEGJEGYZÉS: A QUIC.cloud CDN és a Cloudflare nem alkalmaz CDN-leképezést. Ha kizárólag a QUIC.cloud-ot vagy a Cloudflare-t használja, hagyja ezt a beállítást %s állapotban.

en: NOTICE
hu: MEGJEGYZÉS

en: NOTICE:
hu: MEGJEGYZÉS:

en: NOTICE: Database login cookie did not match your login cookie.
hu: MEGJEGYZÉS: Az adatbázis bejelentkezési sütije nem egyezik az Ön bejelentkezési sütijével.

en: Network Dashboard
hu: Hálózati műszerfal

en: Network Enable Cache
hu: Hálózat Engedélyezett gyorsítótár

en: New Developer Version Available!
hu: Új fejlesztői verzió elérhető!

en: New Version Available!
hu: Új verzió elérhető!

en: New developer version %s is available now.
hu: Az új fejlesztői verzió %s már elérhető.

en: New release %s is available now.
hu: Az új kiadás %s már elérhető.

en: News
hu: Hírek

en: Next-Gen Image Format
hu: Következő generációs képfájlformátum

en: No available Cloud Node after checked server load.
hu: Nincs elérhető felhőcsomópont a szerver betöltésének ellenőrzése után.

en: No available Cloud Node.
hu: Nincs elérhető felhőcsomópont.

en: No available Cloudflare zone
hu: Nincs elérhető Cloudflare zóna

en: No backup of original file exists.
hu: Az eredeti fájlról nincs biztonsági másolat.

en: No backup of unoptimized AVIF file exists.
hu: Nem létezik biztonsági mentés az optimalizálatlan AVIF fájlról.

en: No backup of unoptimized WebP file exists.
hu: Nincs biztonsági mentés az optimalizálatlan WebP fájlról.

en: No cloud services currently in use
hu: Jelenleg nincs felhőszolgáltatás használatban

en: No crawler meta file generated yet
hu: Még nem generált crawler meta fájl

en: No optimization
hu: Nincs optimalizálás

en: No valid image found by Cloud server in the current request.
hu: A Cloud-kiszolgáló nem talált érvényes képet az aktuális kérelemben.

en: No valid image found in the current request.
hu: Az aktuális kérelemben nem találtak érvényes képet.

en: No valid sitemap parsed for crawler.
hu: Nincs érvényes oldaltérkép elemezve a lánctalpas számára.

en: Node:
hu: Csomópont:

en: Non cacheable
hu: Nem gyorsítótár-képes

en: Not Available
hu: Nem elérhető

en: Not blocklisted
hu: Nincs blokkolva

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Notes
hu: Megjegyzések

en: Notice
hu: Értesítés

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Notified Cloudflare to purge all successfully.
hu: Értesítette a Cloudflare-t, hogy sikeresen törölje az összeset.

en: Notified Cloudflare to set development mode to %s successfully.
hu: Értesítette a Cloudflare-t, hogy sikeresen beállította a fejlesztési módot %s-re.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge CSS/JS entries.
hu: Értesítette a LiteSpeed Web Server-t, hogy törölje a CSS/JS bejegyzéseket.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all LSCache entries.
hu: Értesítette a LiteSpeed Web Server-t, hogy törölje az összes LSCache bejegyzést.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all pages.
hu: Értesítette a LiteSpeed Web Server-t, hogy törölje az összes oldalt.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge error pages.
hu: Értesítette a LiteSpeed Web Server-t a hibaoldalak törléséről.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge everything.
hu: Értesítette a LiteSpeed Web Server-t, hogy mindent töröljön.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the front page.
hu: Értesítette a LiteSpeed Web Server-t, hogy törölje a kezdőlapot.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the list.
hu: Értesítette a LiteSpeed Web Server-t, hogy törölje a listát.

en: OPcache is not enabled.
hu: Az OPcache nincs engedélyezve.

en: OPcache is restricted by %s setting.
hu: Az OPcache működését a(z) %s beállítás korlátozza.

en: OR
hu: VAGY

en: Object
hu: Objektum

en: Object Cache
hu: Objektum gyorsítótár

en: Object Cache Settings
hu: Objektum gyorsítótár beállítások

en: Object cache is not enabled.
hu: Az objektum gyorsítótár nincs engedélyezve.

en: Offers optional <strong>built-in DNS service</strong> to simplify CDN onboarding.
hu: Opcionális <strong>beépített DNS szolgáltatást</strong> kínál a CDN integrálásának egyszerűsítésére.

en: On uninstall, all plugin settings will be deleted.
hu: Eltávolításkor a bővítmény összes beállítása törlésre kerül.

en: Once saved, it will be matched with the current list and completed automatically.
hu: A mentést követően a program automatikusan összeveti az aktuális listával és kitölti azt.

en: One or more pulled images does not match with the notified image md5
hu: Egy vagy több húzott kép nem egyezik a bejelentett kép md5-ös értékével

en: One per line.
hu: Soronként egy.

en: Online Services
hu: Online szolgáltatások

en: Online node needs to be redetected.
hu: Az online csomópontot újra fel kell ismerni.

en: Only attributes listed here will be replaced.
hu: Csak az itt felsorolt attribútumok lesznek kicserélve.

en: Only available when %s is installed.
hu: Csak akkor érhető el, ha %s telepítve van.

en: Only files within these directories will be pointed to the CDN.
hu: Csak az ezekben a könyvtárakban található fájlok kerülnek a CDN-re.

en: Only log listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakat naplózza.

en: Only optimize pages for guest (not logged in) visitors. If turned this OFF, CSS/JS/CCSS files will be doubled by each user group.
hu: Csak a vendég (nem bejelentkezett) látogatók számára optimalizálja az oldalakat. Ha ezt kikapcsolja, akkor a CSS/JS/CCSS fájlok minden felhasználói csoportonként megduplázódnak.

en: Only press the button if the pull cron job is disabled.
hu: Csak akkor nyomja meg a gombot, ha a pull cron feladat le van tiltva.

en: OpenLiteSpeed Web Server
hu: OpenLiteSpeed webkiszolgáló

en: OpenLiteSpeed users please check this
hu: OpenLiteSpeed felhasználók kérjük, ellenőrizze ezt

en: Operation
hu: Művelet

en: Optimization Status
hu: Optimalizálás állapota

en: Optimization Summary
hu: Optimalizálás Összefoglaló

en: Optimization Tools
hu: Optimalizálási eszközök

en: Optimize CSS delivery.
hu: Optimalizálja a CSS-küldést.

en: Optimize Losslessly
hu: Optimalizálás veszteségmentesen

en: Optimize Original Images
hu: Eredeti képek optimalizálása

en: Optimize Tables
hu: Táblák optimalizálása

en: Optimize all tables in your database
hu: Az adatbázis összes táblájának optimalizálása

en: Optimize for Guests Only
hu: Optimalizálás csak a vendégek számára

en: Optimize images and save backups of the originals in the same folder.
hu: Optimalizálja a képeket, és mentse az eredetiek biztonsági másolatát ugyanabba a mappába.

en: Optimize images using lossless compression.
hu: Optimalizálja a képeket veszteségmentes tömörítéssel.

en: Optimize images with our QUIC.cloud server
hu: Képek optimalizálása QUIC.cloud szerverünkkel

en: Optimized all tables.
hu: Optimalizálta az összes táblázatot.

en: Option Name
hu: Opció neve

en: Optional
hu: Opcionális

en: Optional when API token used.
hu: Nem kötelező, ha API-token használatban van.

en: Optionally creates next-generation WebP or AVIF image files.
hu: Opcionálisan létrehozhat következő generációs WebP vagy AVIF képformátumokat.

en: Options saved.
hu: Mentett opciók.

en: Orig saved %s
hu: Orig mentett %s

en: Original URLs
hu: Eredeti URL-ek

en: Original file reduced by %1$s (%2$s)
hu: Az eredeti fájl %1$s (%2$s) által csökkentett

en: Orphaned Post Meta
hu: Árva Posta Meta

en: Other
hu: Egyéb

en: Other Static CDN
hu: Egyéb statikus CDN

en: Other checkboxes will be ignored.
hu: A többi jelölőnégyzetet a rendszer figyelmen kívül hagyja.

en: Outputs to a series of files in the %s directory.
hu: A kimenet fájlsorozatként kerül mentésre a(z) %s könyvtárba.

en: PAYG Balance
hu: PAYG egyenleg

en: PAYG used this month: %s. PAYG balance and usage not included in above quota calculation.
hu: A jelen hónapban felhasznált PAYG: %s. A PAYG egyenleg és használat nincs beleszámítva a fenti kvótaszámításba.

en: PHP Constant %s is supported.
hu: A PHP konstans %s támogatott.

en: Page Load Time
hu: Oldal betöltési ideje

en: Page Optimization
hu: Oldal optimalizálás

en: PageSpeed Score
hu: PageSpeed pontszám

en: Pages
hu: Oldalak

en: Partner Benefits Provided by
hu: A partnerek által nyújtott előnyök

en: Passed
hu: Átment

en: Password
hu: Jelszó

en: Passwordless Link
hu: Jelszó nélküli kapcsolat

en: Path must end with %s
hu: Az elérési útnak %s végződéssel kell végződnie

en: Paths containing these strings will be cached regardless of no-cacheable settings.
hu: Az ilyen karakterláncokat tartalmazó elérési utak a gyorsítótárba kerülnek, függetlenül a nem gyorsítótárazható beállításoktól.

en: Paths containing these strings will be forced to public cached regardless of no-cacheable settings.
hu: Az ilyen karakterláncokat tartalmazó elérési utakat a gyorsítótárba kényszeríti, függetlenül a nem gyorsítótárazható beállításoktól.

en: Paths containing these strings will not be cached.
hu: Az ilyen karakterláncokat tartalmazó elérési utak nem kerülnek gyorsítótárba.

en: Paths containing these strings will not be served from the CDN.
hu: Az ilyen karakterláncokat tartalmazó elérési utakat a CDN nem fogja kiszolgálni.

en: Pay as You Go Usage Statistics
hu: Pay as You Go felhasználási statisztikák

en: Persistent Connection
hu: Állandó kapcsolat

en: Please consider disabling the following detected plugins, as they may conflict with LiteSpeed Cache:
hu: Kérjük, fontolja meg a következő észlelt bővítmények letiltását, mivel azok konfliktusba kerülhetnek a LiteSpeed Cache-sel:

en: Please do NOT share the above passwordless link with anyone.
hu: Kérjük, hogy a fenti jelszó nélküli linket NE ossza meg senkivel.

en: Please enable LiteSpeed Cache in the plugin settings.
hu: Kérjük, engedélyezze a LiteSpeed Cache-t a plugin beállításaiban.

en: Please enable the LSCache Module at the server level, or ask your hosting provider.
hu: Kérjük, engedélyezze az LSCache modult szerverszinten, vagy kérdezze meg a tárhelyszolgáltatóját.

en: Please make sure this IP is the correct one for visiting your site.
hu: Kérjük, győződjön meg róla, hogy ez az IP a megfelelő az Ön webhelyének látogatásához.

en: Please read all warnings before enabling this option.
hu: Kérjük, olvassa el az összes figyelmeztetést, mielőtt engedélyezné ezt az opciót.

en: Please see %s for more details.
hu: További részletekért lásd %s.

en: Please see %sHooking WP-Cron Into the System Task Scheduler%s to learn how to create the system cron task.
hu: A rendszer cron feladat létrehozásáról szóló részért lásd: %sWP-Cron csatolása a rendszer feladatütemezőhöz%s.

en: Please test thoroughly when enabling any option in this list. After changing Minify/Combine settings, please do a Purge All action.
hu: Kérjük, alaposan tesztelje, ha a listán szereplő bármelyik opciót engedélyezi. A Minify/Combine beállítások módosítása után végezze el az Összes törlése műveletet.

en: Please thoroughly test all items in %s to ensure they function as expected.
hu: Kérjük, alaposan tesztelje az összes elemet %s-ben, hogy biztosítsa, hogy az elvárásoknak megfelelően működnek.

en: Please thoroughly test each JS file you add to ensure it functions as expected.
hu: Kérjük, alaposan teszteljen minden egyes JS-fájlt, amelyet hozzáad, hogy az elvárt módon működjön.

en: Please try after %1$s for service %2$s.
hu: Kérjük, próbálja meg %1$s után a %2$s szolgáltatást.

en: Please visit the %sInformation%s page on how to test the cache.
hu: A gyorsítótár teszteléséről további információért látogasson el a(z) %sInformációk%s oldalra.

en: Plugin is too complicated
hu: A bővítmény túlságosan bonyolult

en: Position:
hu: Pozíció:

en: Post Revisions
hu: Post felülvizsgálatok

en: Post type archive
hu: Hozzászólás típusa archívum

en: Preconnecting speeds up future loads from a given origin.
hu: Az előcsatlakozás felgyorsítja a jövőbeli terheléseket egy adott eredetről.

en: Predefined list will also be combined w/ the above settings
hu: Az előre definiált lista szintén kombinálható lesz a fenti beállításokkal

en: Predefined list will also be combined with the above settings
hu: Az előre meghatározott lista szintén kombinálásra kerül a fenti beállításokkal

en: Predefined list will also be combined with the above settings.
hu: Az előre meghatározott lista szintén kombinálásra kerül a fenti beállításokkal.

en: Prefetching DNS can reduce latency for visitors.
hu: A DNS előhívása csökkentheti a látogatók késleltetését.

en: Preserve EXIF data (copyright, GPS, comments, keywords, etc) when optimizing.
hu: Az EXIF-adatok (szerzői jog, GPS, megjegyzések, kulcsszavak stb.) megőrzése optimalizáláskor.

en: Preserve EXIF/XMP data
hu: EXIF/XMP adatok megőrzése

en: Presets
hu: Előbeállítások

en: Press the %s button to stop beta testing and go back to the current release from the WordPress Plugin Directory.
hu: Nyomd meg a %s gombot a bétatesztelés leállításához, és térj vissza az aktuális kiadáshoz a WordPress Plugin Directoryból.

en: Press the %s button to use the most recent GitHub commit. Master is for release candidate & Dev is for experimental testing.
hu: Nyomja meg a %s gombot a legfrissebb GitHub commit használatához. A Master a kiadásra jelölt verzió és a Dev a kísérleti teszteléshez.

en: Prevent Google Fonts from loading on all pages.
hu: A Google betűtípusok betöltésének megakadályozása minden oldalon.

en: Prevent any debug log of listed pages.
hu: A felsorolt oldalak hibakeresési naplójának megakadályozása.

en: Prevent any lazy load of listed pages.
hu: Megakadályozza a felsorolt oldalak lusta betöltését.

en: Prevent any optimization of listed pages.
hu: A felsorolt oldalak optimalizálásának megakadályozása.

en: Prevent writing log entries that include listed strings.
hu: A felsorolt karakterláncokat tartalmazó naplóbejegyzések írásának megakadályozása.

en: Previous request too recent. Please try again after %s.
hu: Az előző kérelem túl friss. Kérjük, próbálja meg újra %s után.

en: Previous request too recent. Please try again later.
hu: Az előző kérelem túl friss. Kérjük, próbálja meg később újra.

en: Previously existed in blocklist
hu: Korábban létezett a blokklistában

en: Private
hu: Privát

en: Private Cache
hu: Privát gyorsítótár

en: Private Cached URIs
hu: Magán Cache URI-k

en: Private cache
hu: Privát gyorsítótár

en: Privately cache commenters that have pending comments. Disabling this option will serve non-cacheable pages to commenters. (LSWS %s required)
hu: Magán gyorsítótárba helyezi a függőben lévő megjegyzésekkel rendelkező hozzászólókat. Ha kikapcsolja ezt az opciót, akkor a kommentelőknek nem gyorsítótárba helyezhető oldalakat szolgáltat. (LSWS %s szükséges)

en: Privately cache frontend pages for logged-in users. (LSWS %s required)
hu: Magán gyorsítótár a bejelentkezett felhasználók számára. (LSWS %s szükséges)

en: Processes your uploaded PNG and JPG images to produce smaller versions that don't sacrifice quality.
hu: Feldolgozza a feltöltött PNG és JPG képeket, hogy kisebb méretű, minőségveszteség nélküli változatokat hozzon létre.

en: Processing for PNG, JPG, and WebP image formats is free. AVIF is available for a fee.
hu: A PNG, JPG és WebP képfájlformátumok feldolgozása ingyenes. Az AVIF formátum díjköteles.

en: Product Update Interval
hu: Termékfrissítési időköz

en: Provides <strong>security at the CDN level</strong>, protecting your server from attack.
hu: <strong>Biztonságot nyújt a CDN szinten</strong>, megvédve szerverét a támadásoktól.

en: Public
hu: Nyilvános

en: Public Cache
hu: Nyilvános gyorsítótár

en: Pull Cron is running
hu: Pull Cron fut

en: Pull Images
hu: Húzd ki a képeket

en: Pulled AVIF image md5 does not match the notified AVIF image md5.
hu: A lekért AVIF kép md5 ellenőrzőösszege nem egyezik a jelzett AVIF kép md5 értékével.

en: Pulled WebP image md5 does not match the notified WebP image md5.
hu: A lehívott WebP-kép md5-je nem egyezik a bejelentett WebP-kép md5-jával.

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Purge %s Error
hu: Tisztítás %s Hiba

en: Purge %s error pages
hu: %s hibaoldalak törlése

en: Purge All
hu: Mindent törölni

en: Purge All Hooks
hu: Minden horog törlése

en: Purge All On Upgrade
hu: Törölje az összeset frissítéskor

en: Purge Everything
hu: Tisztítson meg mindent

en: Purge Front Page
hu: Tisztítás címoldal

en: Purge List
hu: Tisztítási lista

en: Purge Log
hu: Törlési napló

en: Purge Pages
hu: Oldalak tisztítása

en: Purge Settings
hu: Tisztítási beállítások

en: Purge all object caches successfully.
hu: Az összes objektum gyorsítótár törlése sikeres.

en: Purge all the object caches
hu: Törölje az összes objektum gyorsítótárat

en: Purge categories only when stock status changes.
hu: A kategóriák törlése csak akkor, ha a készlet állapota megváltozik.

en: Purge category %s
hu: %s kategória törlése

en: Purge pages by category name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
hu: Az oldalakat a kategória neve alapján törölheti - pl. a %2$s-t az URL %1$s-re kell használni.

en: Purge pages by post ID.
hu: Oldalak törlése postai azonosító alapján.

en: Purge pages by relative or full URL.
hu: Oldalak tisztítása relatív vagy teljes URL szerint.

en: Purge pages by tag name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
hu: Oldalak törlése a címkék neve alapján - pl. %2$s az URL %1$s címszóra kell használni.

en: Purge product and categories only when the stock status changes.
hu: Csak akkor törölje a termékeket és kategóriákat, ha a készlet állapota megváltozik.

en: Purge product on changes to the quantity or stock status.
hu: A termék törlése a mennyiség vagy a készletállapot változásakor.

en: Purge product only when the stock status changes.
hu: Csak akkor törölje a terméket, ha a készlet állapota megváltozik.

en: Purge tag %s
hu: Törölje a %s címkét

en: Purge the LiteSpeed cache entries created by this plugin
hu: Törli a LiteSpeed cache bejegyzéseit, amelyeket ez a plugin hozott létre

en: Purge the cache entries created by this plugin except for Critical CSS & Unique CSS & LQIP caches
hu: Törölje a plugin által létrehozott gyorsítótár-bejegyzéseket, kivéve a Critical CSS & Unique CSS & LQIP gyorsítótárakat

en: Purge this page
hu: Törölje ezt az oldalt

en: Purge url %s
hu: URL törlése %s

en: Purged All!
hu: Mindenkit megtisztítottunk!

en: Purged all caches successfully.
hu: Minden gyorsítótárat sikeresen kiürített.

en: Purged the URL!
hu: Az URL sikeresen törölve lett a gyorsítótárból!

en: Purged the blog!
hu: Kitisztítottam a blogot!

en: Purged!
hu: Kiürítve!

en: Pushed %1$s to Cloud server, accepted %2$s.
hu: %1$s-t küldött a felhőszerverre, elfogadta %2$s-t.

en: QUIC.cloud CDN Options
hu: QUIC.cloud CDN beállítások

en: QUIC.cloud CDN Status Overview
hu: QUIC.cloud CDN állapotának áttekintése

en: QUIC.cloud CDN is <strong>not available</strong> for anonymous (unlinked) users.
hu: A QUIC.cloud CDN <strong>nem elérhető</strong> névtelen (nem kapcsolt) felhasználók számára.

en: QUIC.cloud CDN is currently <strong>fully disabled</strong>.
hu: A QUIC.cloud CDN jelenleg <strong>teljesen le van tiltva</strong>.

en: QUIC.cloud Integration Disabled
hu: A QUIC.cloud integráció nincs engedélyezve

en: QUIC.cloud Integration Enabled
hu: A QUIC.cloud integráció engedélyezve

en: QUIC.cloud Integration Enabled with limitations
hu: A QUIC.cloud integráció engedélyezve – korlátozásokkal

en: QUIC.cloud Online Services
hu: QUIC.cloud online szolgáltatások

en: QUIC.cloud Service Usage Statistics
hu: QUIC.cloud szolgáltatás használati statisztikák

en: QUIC.cloud provides CDN and online optimization services, and is not required. You may use many features of this plugin without QUIC.cloud.
hu: A QUIC.cloud CDN-t és online optimalizálási szolgáltatásokat kínál, de nem kötelező. A bővítmény számos funkciója használható a QUIC.cloud nélkül is.

en: QUIC.cloud's Image Optimization service does the following:
hu: A QUIC.cloud képoptimalizálási szolgáltatása a következőket végzi el:

en: QUIC.cloud's Online Services improve your site in the following ways:
hu: A QUIC.cloud online szolgáltatásai a következő módokon javítják webhelyét:

en: QUIC.cloud's Page Optimization services address CSS bloat, and improve the user experience during page load, which can lead to improved page speed scores.
hu: A QUIC.cloud oldaloptimalizálási szolgáltatásai csökkentik a CSS túlburjánzását, és javítják a felhasználói élményt az oldalletöltés során, ami jobb sebességértékekhez vezethet.

en: QUIC.cloud's access to your WP REST API seems to be blocked.
hu: Úgy tűnik, a QUIC.cloud hozzáférése az Ön WP REST API-jához blokkolva van.

en: Query strings containing these parameters will not be cached.
hu: Az ilyen paramétereket tartalmazó lekérdezési karakterláncok nem kerülnek gyorsítótárba.

en: Rate %1$s on %2$s
hu: Értékelje a(z) %1$s szolgáltatást a(z) %2$s oldalon

en: Read LiteSpeed Documentation
hu: LiteSpeed dokumentáció olvasása

en: Recommended to generate the token from Cloudflare API token template "WordPress".
hu: Javasoljuk, hogy a tokent a Cloudflare API token "WordPress" sablonjából generálja.

en: Recommended value: 28800 seconds (8 hours).
hu: Ajánlott érték: 28800 másodperc (8 óra).

en: Redetected node
hu: Újra észlelt csomópont

en: Redis Database ID
hu: Redis adatbázis azonosítója

en: Redis encountered a fatal error: %1$s (code: %2$d)
hu: A Redis végzetes hibát észlelt: %s (kód: %d)

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh Crawler Map
hu: Crawler térkép frissítése

en: Refresh Gravatar cache by cron.
hu: A Gravatar cache frissítése cron segítségével.

en: Refresh QUIC.cloud status
hu: A QUIC.cloud állapot frissítése

en: Refresh Status
hu: Állapot frissítése

en: Refresh Usage
hu: Használati adatok frissítése

en: Refresh page load time
hu: Oldal betöltési idő frissítése

en: Refresh page score
hu: Oldal frissítése pontszám

en: Regenerate and Send a New Report
hu: Új jelentés újragenerálása és elküldése

en: Remaining Daily Quota
hu: Fennmaradó napi kvóta

en: Remove CDN URL
hu: CDN URL eltávolítása

en: Remove Google Fonts
hu: Google betűtípusok eltávolítása

en: Remove Noscript Tags
hu: Noscript címkék eltávolítása

en: Remove Original Backups
hu: Eredeti biztonsági mentések eltávolítása

en: Remove Original Image Backups
hu: Eredeti képmás biztonsági mentések eltávolítása

en: Remove QUIC.cloud integration from this site. Note: QUIC.cloud data will be preserved so you can re-enable services at any time. If you want to fully remove your site from QUIC.cloud, delete the domain through the QUIC.cloud Dashboard first.
hu: A QUIC.cloud integráció eltávolítása erről a webhelyről. Megjegyzés: a QUIC.cloud adatokat megőrzi, így bármikor újra engedélyezheti a szolgáltatásokat. Ha teljes mértékben el kívánja távolítani webhelyét a QUIC.cloud rendszerből, törölje a domaint a QUIC.cloud vezérlőpulton.

en: Remove Query Strings
hu: A lekérdezési karakterláncok eltávolítása

en: Remove Query Strings from Static Files
hu: A lekérdezési karakterláncok eltávolítása a statikus fájlokból

en: Remove WordPress Emoji
hu: WordPress Emoji eltávolítása

en: Remove all previous image optimization requests/results, revert completed optimizations, and delete all optimization files.
hu: Eltávolít minden korábbi képoptimalizálási kérelmet/eredményt, visszaállítja az elvégzett optimalizálásokat, és törli az összes optimalizálási fájlt.

en: Remove all previous unfinished image optimization requests.
hu: Távolítson el minden korábbi, befejezetlen képoptimalizálási kérelmet.

en: Remove cookie simulation
hu: Cookie-szimuláció eltávolítása

en: Remove from Blocklist
hu: Eltávolítás a blokklistáról

en: Remove query strings from internal static resources.
hu: A lekérdezési karakterláncok eltávolítása a belső statikus erőforrásokból.

en: Removed Unused CSS for Users
hu: Eltávolítottuk a nem használt CSS-t a felhasználók számára

en: Removed backups successfully.
hu: Sikeresen eltávolította a biztonsági mentéseket.

en: Replace %1$s with %2$s.
hu: Cserélje ki %1$s-t %2$s-re.

en: Report
hu: Jelentés

en: Request WebP/AVIF versions of original images when doing optimization.
hu: Optimalizálás során kérje az eredeti képek WebP/AVIF változatát.

en: Requested: %s ago
hu: Lekérve: %s ezelőtt

en: Requests in queue
hu: Sorban álló kérelmek

en: Rescan New Thumbnails
hu: Új miniatűrök újraolvasása

en: Rescanned %d images successfully.
hu: %d kép újraolvasása sikeresen megtörtént.

en: Rescanned successfully.
hu: Sikeresen újraszkennelt.

en: Reset %s activation successfully.
hu: A(z) %s aktiválása sikeresen visszaállítva.

en: Reset All Settings
hu: Minden beállítás visszaállítása

en: Reset Settings
hu: Beállítások visszaállítása

en: Reset image optimization counter successfully.
hu: A képoptimalizálási számláló sikeresen vissza lett állítva.

en: Reset position
hu: Pozíció visszaállítása

en: Reset successfully.
hu: Sikeres visszaállítás.

en: Reset the OPcache failed.
hu: Az OPcache visszaállítása sikertelen volt.

en: Reset the entire OPcache successfully.
hu: A teljes OPcache sikeresen visszaállítva.

en: Reset the entire opcode cache
hu: A teljes opcode cache visszaállítása

en: Reset the optimized data successfully.
hu: Az optimalizált adatok sikeres visszaállítása.

en: Resources listed here will be copied and replaced with local URLs.
hu: Az itt felsorolt erőforrások másolásra kerülnek, és helyi URL-ekkel lesznek helyettesítve.

en: Responsive Placeholder SVG
hu: Reszponzív helytartó SVG

en: Responsive image placeholders can help to reduce layout reshuffle when images are loaded.
hu: A reszponzív képfoglalók segíthetnek csökkenteni az elrendezés átrendeződését a képek betöltésekor.

en: Restore Settings
hu: Beállítások visszaállítása

en: Restore from backup
hu: Visszaállítás biztonsági mentésből

en: Restored backup settings %1$s
hu: Visszaállított biztonsági mentés beállításai %1$s

en: Restored original file successfully.
hu: Sikeresen helyreállította az eredeti fájlt.

en: Results can be checked in %sMedia Library%s.
hu: Az eredmények a(z) %sMédiatár%s alatt ellenőrizhetők.

en: Revisions Max Age
hu: Felülvizsgálat Max életkor

en: Revisions Max Number
hu: Felülvizsgálatok maximális száma

en: Revisions newer than this many days will be kept when cleaning revisions.
hu: Az ennyi napnál frissebb revíziók a revíziók tisztításakor megmaradnak.

en: Role Excludes
hu: Szerepkör Kizárja

en: Role Simulation
hu: Szerepszimuláció

en: Run %s Queue Manually
hu: %s sor manuális futtatása

en: Run Frequency
hu: Futási gyakoriság

en: Run Queue Manually
hu: Futtassa a várólistát manuálisan

en: Run frequency is set by the Interval Between Runs setting.
hu: A futtatási gyakoriságot a Futások közötti időköz beállítása határozza meg.

en: Run time for previous crawler
hu: Az előző lánctalpas futási ideje

en: Running
hu: Futás

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive.
hu: SZINTAXIS: alfanumerikus karakterek és „_”. Szóköz nem használható, kis- és nagybetű különböző.

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive. MUST BE UNIQUE FROM OTHER WEB APPLICATIONS.
hu: SZINTAXIS: alfanumerikus karakterek és „_”. Szóköz nem használható, kis- és nagybetű különböző. MÁS WEBALKALMAZÁSOKTÓL ELTÉRŐNEK KELL LENNIE.

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Save transients in database when %1$s is %2$s.
hu: Tranziensek mentése az adatbázisban, ha %1$s %2$s.

en: Saved
hu: Megmentett

en: Saving option failed. IPv4 only for %s.
hu: A mentési opció nem sikerült. IPv4 csak %s számára.

en: Scan for any new unoptimized image thumbnail sizes and resend necessary image optimization requests.
hu: Ellenőrizze az új, nem optimalizált képminiatűrök méretét, és küldje el újra a szükséges képoptimalizálási kéréseket.

en: Scheduled Purge Time
hu: Tervezett tisztítási idő

en: Scheduled Purge URLs
hu: Ütemezett törlési URL-címek

en: See %sIntroduction for Enabling the Crawler%s for detailed information.
hu: Részletes információért tekintse meg a(z) %sBevezetés a feltérképező engedélyezéséhez%s részt.

en: Select "All" if there are dynamic widgets linked to posts on pages other than the front or home pages.
hu: Válassza az "Összes" lehetőséget, ha a kezdőlapon vagy a főoldalon kívül más oldalakon található bejegyzésekhez kapcsolódó dinamikus widgetek is vannak.

en: Select below for "Purge by" options.
hu: Válassza ki az alábbi "Törlés szerint" opciókat.

en: Select only the archive types that are currently used, the others can be left unchecked.
hu: Csak a jelenleg használt archívumtípusokat jelölje ki, a többi nem jelölhető be.

en: Select which pages will be automatically purged when posts are published/updated.
hu: Válassza ki, hogy mely oldalakat törölje automatikusan a rendszer a bejegyzések közzétételekor/frissítésekor.

en: Selected roles will be excluded from all optimizations.
hu: A kiválasztott szerepkörök minden optimalizálásból ki lesznek zárva.

en: Selected roles will be excluded from cache.
hu: A kiválasztott szerepkörök ki lesznek zárva a gyorsítótárból.

en: Selectors must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
hu: A szelektoroknak szerepelniük kell a CSS-ben. Az HTML-ben szereplő szülőosztályok nem fognak működni.

en: Send Optimization Request
hu: Optimalizálási kérelem küldése

en: Send this report to LiteSpeed. Refer to this report number when posting in the WordPress support forum.
hu: Küldje el ezt a jelentést a LiteSpeednek. A WordPress támogatási fórumában történő hozzászóláskor hivatkozzon erre a jelentésszámra.

en: Send to LiteSpeed
hu: Küldés a LiteSpeednek

en: Send to twitter to get %s bonus
hu: Küldje el Twitterre, hogy megkapja a(z) %s bónuszt

en: Separate CCSS Cache Post Types
hu: Különálló CCSS Cache poszttípusok

en: Separate CCSS Cache URIs
hu: Különálló CCSS Cache URI-k

en: Separate critical CSS files will be generated for paths containing these strings.
hu: Külön kritikus CSS fájlok generálódnak az ezeket a karakterláncokat tartalmazó elérési utakhoz.

en: Serve a separate cache copy for mobile visitors.
hu: A mobil látogatók számára külön gyorsítótár-kópiát kell készíteni.

en: Serve all CSS files through the CDN. This will affect all enqueued WP CSS files.
hu: Az összes CSS-fájlt a CDN-en keresztül szolgálja ki. Ez az összes beállított WP CSS-fájlt érinti.

en: Serve all JavaScript files through the CDN. This will affect all enqueued WP JavaScript files.
hu: Az összes JavaScript-fájlt a CDN-en keresztül szolgálja ki. Ez az összes beállított WP JavaScript-fájlt érinti.

en: Serve all image files through the CDN. This will affect all attachments, HTML %1$s tags, and CSS %2$s attributes.
hu: A képfájlok kiszolgálása történjen a CDN-en keresztül. Ez hatással lesz minden mellékletre, HTML %1$s címkére és CSS %2$s attribútumra.

en: Serve your visitors fast
hu: Szolgálja ki látogatóit gyorsan

en: Server IP
hu: Kiszolgáló IP

en: Server Load Limit
hu: Kiszolgálóterhelési korlát

en: Server allowed max value: %s
hu: A szerver által engedélyezett maximális érték: %s

en: Server enforced value: %s
hu: A szerver által kikényszerített érték: %s

en: Server variable(s) %s available to override this setting.
hu: Kiszolgálói változó(k) %s elérhető(ek) a beállítás felülbírálásához.

en: Service:
hu: Szolgáltatás:

en: Set an explicit width and height on image elements to reduce layout shifts and improve CLS (a Core Web Vitals metric).
hu: Állítson be explicit szélességet és magasságot a képelemeknél, hogy csökkentse az elrendezés eltolódásait és javítsa a CLS-t (a Core Web Vitals egyik mérőszáma).

en: Set this to append %1$s to all %2$s rules before caching CSS to specify how fonts should be displayed while being downloaded.
hu: Ezt úgy állítsa be, hogy a %1$s-t minden %2$s szabályhoz csatolja a CSS gyorsítótárazása előtt, hogy meghatározza, hogyan jelenjenek meg a betűtípusok letöltés közben.

en: Set to %1$s to forbid heartbeat on %2$s.
hu: A %1$s értékre állítva tiltja a szívverést a %2$s értéken.

en: Setting Up Custom Headers
hu: Egyéni fejlécek beállítása

en: Settings
hu: Beállitások

en: Shorten query strings in the debug log to improve readability.
hu: A hibakeresési naplóban szereplő lekérdezési karakterláncok lerövidítése az olvashatóság javítása érdekében.

en: Show crawler status
hu: Lánctalpas állapot megjelenítése

en: Significantly improve load time by replacing images with their optimized %s versions.
hu: Jelentősen javítja a betöltési időt a képek optimalizált %s változatokkal való helyettesítésével.

en: Site URL to be served through the CDN. Beginning with %1$s. For example, %2$s.
hu: A CDN-en keresztül kiszolgálandó webhely URL címe. Kezdődik %1$s. Például %2$s.

en: Site not recognized. QUIC.cloud deactivated automatically. Please reactivate your QUIC.cloud account.
hu: Az oldal nem lett felismerve. A QUIC.cloud automatikusan deaktiválva lett. Kérjük, aktiválja újra QUIC.cloud fiókját.

en: Site performance is worse
hu: Az oldal teljesítménye romlott

en: Sitemap List
hu: Oldaltérkép lista

en: Sitemap Total
hu: Oldaltérkép Összesen

en: Sitemap cleaned successfully
hu: Oldaltérkép sikeresen megtisztítva

en: Sitemap created successfully: %d items
hu: Oldaltérkép sikeresen létrehozva: %d elem

en: Size
hu: Méret

en: Size list in queue waiting for cron
hu: Méretlista a sorban várakozó cronra várva

en: Smaller than
hu: Kisebb, mint

en: Soft Reset Optimization Counter
hu: Az optimalizálási számláló puha visszaállítása

en: Some optimized image file(s) has expired and was cleared.
hu: Néhány optimalizált képfájl(ok) lejárt(ak) és törlődött(ek).

en: Spam Comments
hu: Spam megjegyzések

en: Specify a base64 image to be used as a simple placeholder while images finish loading.
hu: Megadhat egy base64 képet, amelyet egyszerű helytartóként használnak, amíg a képek betöltése befejeződik.

en: Specify an AJAX action in POST/GET and the number of seconds to cache that request, separated by a space.
hu: Adjon meg egy AJAX-műveletet a POST/GET-ben, és a kérés gyorsítótárazásához szükséges másodpercek számát szóközzel elválasztva.

en: Specify an HTTP status code and the number of seconds to cache that page, separated by a space.
hu: Adjon meg egy HTTP státuszkódot és az oldal gyorsítótárba helyezéséhez szükséges másodpercek számát, szóközzel elválasztva.

en: Specify an SVG to be used as a placeholder when generating locally.
hu: Megadhat egy SVG-t, amelyet helytartóként használnak a helyi generálás során.

en: Specify critical CSS rules for above-the-fold content when enabling %s.
hu: A %s engedélyezésekor adja meg a kritikus CSS-szabályokat a felhajtás feletti tartalomhoz.

en: Specify how long in seconds before the crawler should initiate crawling the entire sitemap again.
hu: Megadja, hogy másodpercekben kifejezve mennyi idő múlva kezdje el a lánctalpas program újra a teljes oldaltérkép átfutását.

en: Specify how long, in seconds, Gravatar files are cached.
hu: Megadja, hogy a Gravatar fájlok mennyi ideig, másodpercben kifejezve, legyenek gyorsítótárazva.

en: Specify how long, in seconds, REST calls are cached.
hu: Megadja, hogy a REST-hívások mennyi ideig (másodpercben) legyenek gyorsítótárazva.

en: Specify how long, in seconds, feeds are cached.
hu: Megadja, hogy a tápok mennyi ideig, másodpercben kifejezve, legyenek gyorsítótárazva.

en: Specify how long, in seconds, private pages are cached.
hu: Megadja, hogy a privát oldalak mennyi ideig legyenek gyorsítótárazva másodpercben kifejezve.

en: Specify how long, in seconds, public pages are cached.
hu: Megadja, hogy a nyilvános oldalakat mennyi ideig, másodpercben kifejezve, gyorsítótárazza a rendszer.

en: Specify how long, in seconds, the front page is cached.
hu: Megadja, hogy a kezdőlapot mennyi ideig, másodpercben kifejezve, gyorsítótárazza a rendszer.

en: Specify the %s heartbeat interval in seconds.
hu: Adja meg a %s szívverés intervallumot másodpercben.

en: Specify the maximum size of the log file.
hu: Adja meg a naplófájl maximális méretét.

en: Specify the number of most recent revisions to keep when cleaning revisions.
hu: Adja meg a legutóbbi revíziók számát, amelyet a revíziók tisztításakor meg kell tartani.

en: Specify the password used when connecting.
hu: Adja meg a csatlakozáskor használt jelszót.

en: Specify the quality when generating LQIP.
hu: Adja meg a minőséget az LQIP generálásakor.

en: Specify the responsive placeholder SVG color.
hu: Adja meg a reszponzív helytartó SVG színét.

en: Specify the time to purge the "%s" list.
hu: Adja meg a "%s" lista törlésének idejét.

en: Specify which HTML element attributes will be replaced with CDN Mapping.
hu: Adja meg, hogy mely HTML-elemek attribútumai legyenek CDN-leképezéssel helyettesítve.

en: Specify which element attributes will be replaced with WebP/AVIF.
hu: Adja meg, mely elemattribútumok kerüljenek WebP/AVIF formátumra cserélésre.

en: Speed up your WordPress site even further with <strong>QUIC.cloud Online Services and CDN</strong>.
hu: Gyorsítsa fel WordPress webhelyét még tovább a <strong>QUIC.cloud online szolgáltatásaival és CDN rendszerével</strong>.

en: Speed up your WordPress site even further with QUIC.cloud Online Services and CDN.
hu: Gyorsítsa fel WordPress webhelyét még tovább a QUIC.cloud online szolgáltatásaival és CDN rendszerével.

en: Spread the love and earn %s credits to use in our QUIC.cloud online services.
hu: Terjessze a hírt, és szerezzen %s kreditet, amelyet a QUIC.cloud online szolgáltatásokban használhat fel.

en: Standard Presets
hu: Standard előbeállítások

en: Start watching...
hu: Megfigyelés elindítása...

en: Started async crawling
hu: Elindult az aszinkron feltérképezés

en: Started async image optimization request
hu: Aszinkron képoptimalizálási kérés elindítva

en: Static file type links to be replaced by CDN links.
hu: A statikus fájltípusú hivatkozásokat CDN hivatkozásokkal kell helyettesíteni.

en: Status
hu: Állapot

en: Stop loading WordPress.org emoji. Browser default emoji will be displayed instead.
hu: WordPress.org emoji betöltésének leállítása. Helyette a böngésző alapértelmezett emojijai jelennek meg.

en: Storage Optimization
hu: Tárolás optimalizálása

en: Store Gravatar locally.
hu: A Gravatar helyi tárolása.

en: Store Transients
hu: Tranziensek tárolása

en: Submit a ticket
hu: Jegy beküldése

en: Successfully Crawled
hu: Sikeresen kúszott

en: Summary
hu: Összefoglaló

en: Support forum
hu: Támogatási fórum

en: Sure I'd love to review!
hu: Persze szívesen átnézném!

en: Swap
hu: Csere

en: Switch back to using optimized images on your site
hu: Váltson vissza az optimalizált képek használatára a webhelyén

en: Switched images successfully.
hu: Sikeresen váltottunk képet.

en: Switched to optimized file successfully.
hu: Sikeresen átváltott az optimalizált fájlra.

en: Sync QUIC.cloud status successfully.
hu: A QUIC.cloud állapot sikeresen szinkronizálva lett.

en: Sync credit allowance with Cloud Server successfully.
hu: A hitelkeret szinkronizálása a Cloud Serverrel sikeresen megtörtént.

en: Sync data from Cloud
hu: Szinkronizálja az adatokat a felhőből

en: System Information
hu: Rendszerinformáció

en: Table
hu: Asztal

en: Tag
hu: Címke

en: Temporarily bypass Cloudflare cache. This allows changes to the origin server to be seen in realtime.
hu: A Cloudflare gyorsítótár ideiglenes megkerülése. Ez lehetővé teszi, hogy az eredeti kiszolgáló változásai valós időben láthatóak legyenek.

en: Term archive (include category, tag, and tax)
hu: Termarchívum (kategóriát, címkét és adót tartalmaz)

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Thank You for Using the LiteSpeed Cache Plugin!
hu: Köszönjük, hogy a LiteSpeed Cache Plugint használja!

en: The Admin IP option will only output log messages on requests from admin IPs listed below.
hu: Az Admin IP beállítás csak az alább felsorolt admin IP-címekről érkező kérések esetén generál naplóüzeneteket.

en: The LiteSpeed Cache plugin is used to cache pages - a simple way to improve the performance of the site.
hu: A LiteSpeed Cache bővítményt az oldalak gyorsítótárba helyezésére használják - ez egy egyszerű módja a webhely teljesítményének javításának.

en: The URLs here (one per line) will be purged automatically at the time set in the option "%s".
hu: Az itt szereplő URL-ek (soronként egy) automatikusan törlődnek a "%s" opcióban beállított időpontban.

en: The URLs will be compared to the REQUEST_URI server variable.
hu: Az URL-címeket a REQUEST_URI szerverváltozóval hasonlítja össze.

en: The Viewport Images service detects which images appear above the fold, and excludes them from lazy load.
hu: A Viewport Images szolgáltatás felismeri, hogy mely képek jelennek meg a hajtás felett, és kizárja őket a lusta betöltésből.

en: The above nonces will be converted to ESI automatically.
hu: A fenti nonce-ek automatikusan ESI-vé alakulnak át.

en: The amount of time, in seconds, that files will be stored in browser cache before expiring.
hu: Az az időtartam másodpercben, amely alatt a fájlok a böngésző gyorsítótárában tárolódnak, mielőtt lejárnak.

en: The cache needs to distinguish who is logged into which WordPress site in order to cache correctly.
hu: A gyorsítótárnak meg kell különböztetnie, hogy ki melyik WordPress-oldalra van bejelentkezve, hogy a gyorsítótárat megfelelően tudja használni.

en: The callback validation to your domain failed due to hash mismatch.
hu: A visszahívási érvényesítés a tartományodhoz nem sikerült hash-eltérés miatt.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers.
hu: A visszahívási érvényesítés a tartományodhoz sikertelen volt. Kérjük, győződjön meg róla, hogy nincs tűzfal, amely blokkolja a szervereinket.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers. Response code:
hu: A visszahívási érvényesítés a tartományodhoz sikertelen volt. Kérjük, győződjön meg róla, hogy nincs tűzfal, amely blokkolja a szervereinket. Válaszkód:

en: The cookie set here will be used for this WordPress installation.
hu: Az itt beállított cookie-t a WordPress telepítéséhez használjuk.

en: The crawler feature is not enabled on the LiteSpeed server. Please consult your server admin or hosting provider.
hu: A lánctalpas funkció nincs engedélyezve a LiteSpeed szerveren. Kérjük, konzultáljon a szerver adminisztrátorával vagy a tárhelyszolgáltatóval.

en: The crawler will use your XML sitemap or sitemap index. Enter the full URL to your sitemap here.
hu: A lánctalpas program az Ön XML oldaltérképét vagy oldaltérkép-indexét fogja használni. Itt adja meg az oldaltérképének teljes URL-címét.

en: The current server is under heavy load.
hu: A jelenlegi szerver nagy terhelés alatt áll.

en: The database has been upgrading in the background since %s. This message will disappear once upgrade is complete.
hu: Az adatbázis %s óta frissül a háttérben. Ez az üzenet eltűnik, amint a frissítés befejeződött.

en: The deactivation is temporary
hu: A deaktiválás ideiglenes

en: The default login cookie is %s.
hu: Az alapértelmezett bejelentkezési süti %s.

en: The environment report contains detailed information about the WordPress configuration.
hu: A környezeti jelentés részletes információkat tartalmaz a WordPress konfigurációjáról.

en: The features below are provided by %s
hu: Az alábbi funkciókat a(z) %s biztosítja

en: The following options are selected, but are not editable in this settings page.
hu: A következő beállítások be vannak jelölve, de ezen a beállítási oldalon nem szerkeszthetők.

en: The image compression quality setting of WordPress out of 100.
hu: A kép tömörítési minőségének beállítása WordPress 100-ból.

en: The image list is empty.
hu: A képlista üres.

en: The latest data file is
hu: A legfrissebb adatfájl a következő

en: The list will be merged with the predefined nonces in your local data file.
hu: A listát a helyi adatfájlban lévő előre meghatározott nonce-okkal fogja összevonni.

en: The maximum average server load allowed while crawling. The number of crawler threads in use will be actively reduced until average server load falls under this limit. If this cannot be achieved with a single thread, the current crawler run will be terminated.
hu: A maximálisan megengedett átlagos szerverterhelés a lánctalanítás során. A használt lánctalpas szálak száma aktívan csökken, amíg az átlagos szerverterhelés nem csökken ez alá a határérték alá. Ha ez egyetlen szál segítségével nem érhető el, az aktuális lánctalpas futás megszakad.

en: The network admin selected use primary site configs for all subsites.
hu: A hálózati adminisztrátor az összes aloldalhoz az elsődleges webhelykonfigurációkat választotta ki.

en: The network admin setting can be overridden here.
hu: A hálózati adminisztrátori beállítás itt felülbírálható.

en: The next complete sitemap crawl will start at
hu: A következő teljes oldaltérkép feltérképezés a következő címen kezdődik

en: The queue is processed asynchronously. It may take time.
hu: A várólista feldolgozása aszinkron módon történik. Ez időbe telhet.

en: The selector must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
hu: A szelektornak léteznie kell a CSS-ben. A HTML-ben lévő szülői osztályok nem működnek.

en: The server will determine if the user is logged in based on the existence of this cookie.
hu: A kiszolgáló e süti megléte alapján állapítja meg, hogy a felhasználó be van-e jelentkezve.

en: The site is not a valid alias on QUIC.cloud.
hu: A webhely nem érvényes alias a QUIC.cloud-on.

en: The site is not registered on QUIC.cloud.
hu: A webhely nincs regisztrálva a QUIC.cloud-on.

en: The user with id %s has editor access, which is not allowed for the role simulator.
hu: A(z) %s azonosítójú felhasználó szerkesztői hozzáféréssel rendelkezik, ami nem engedélyezett a szerepszimulátor számára.

en: Then another WordPress is installed (NOT MULTISITE) at %s
hu: Ezután egy másik WordPress van telepítve (NEM MULTISITE) a %s címen

en: There is a WordPress installed for %s.
hu: Van egy WordPress telepítve %s számára.

en: There is proceeding queue not pulled yet.
hu: Van folyamatban lévő sorban nem húzott még.

en: There is proceeding queue not pulled yet. Queue info: %s.
hu: Van folyamatban lévő sorban nem húzott még. Sorbanállás info: %s.

en: These images will not generate LQIP.
hu: Ezek a képek nem generálnak LQIP-et.

en: These options are only available with LiteSpeed Enterprise Web Server or QUIC.cloud CDN.
hu: Ezek az opciók csak a LiteSpeed Enterprise Web Server vagy a QUIC.cloud CDN esetében érhetőek el.

en: These settings are meant for ADVANCED USERS ONLY.
hu: Ezek a beállítások KIZÁRÓLAG FELSZERKESZETT FELHASZNÁLÓKNAK szólnak.

en: This Month Usage: %s
hu: A jelen havi használat: %s

en: This action should only be used if things are cached incorrectly.
hu: Ezt a műveletet csak akkor kell használni, ha a dolgok helytelenül vannak gyorsítótárazva.

en: This can be predefined in %2$s as well using constant %1$s, with this setting taking priority.
hu: Ez a %2$s-ban is előre definiálható a %1$s konstans használatával, és ez a beállítás elsőbbséget élvez.

en: This can improve page loading time by reducing initial HTTP requests.
hu: Ez javíthatja az oldal betöltési idejét a kezdeti HTTP-kérések csökkentésével.

en: This can improve quality but may result in larger images than lossy compression will.
hu: Ez javíthatja a minőséget, de nagyobb képeket eredményezhet, mint a veszteséges tömörítés.

en: This can improve the page loading speed.
hu: Ez javíthatja az oldal betöltési sebességét.

en: This can improve your speed score in services like Pingdom, GTmetrix and PageSpeed.
hu: Ez javíthatja a sebességi pontszámot az olyan szolgáltatásokban, mint a Pingdom, a GTmetrix és a PageSpeed.

en: This enables the page's initial screenful of imagery to be fully displayed without delay.
hu: Ez lehetővé teszi, hogy az oldal kezdeti képernyőnyi képe késedelem nélkül teljes egészében megjelenjen.

en: This is irreversible.
hu: Ez visszafordíthatatlan.

en: This is to ensure compatibility prior to enabling the cache for all sites.
hu: Ez azért van, hogy biztosítsa a kompatibilitást, mielőtt minden webhelyen engedélyezné a gyorsítótárat.

en: This low-risk preset introduces basic optimizations for speed and user experience. Appropriate for enthusiastic beginners.
hu: Ez az alacsony kockázatú előbeállítás alapvető optimalizálásokat vezet be a sebesség és a felhasználói élmény érdekében. Lelkes kezdők számára megfelelő.

en: This may cause heavy load on the server.
hu: Ez nagy terhelést okozhat a szerveren.

en: This message indicates that the plugin was installed by the server admin.
hu: Ez az üzenet azt jelzi, hogy a bővítményt a szerver adminisztrátora telepítette.

en: This no-risk preset is appropriate for all websites. Good for new users, simple websites, or cache-oriented development.
hu: Ez a kockázatmentes előbeállítás minden weboldalhoz megfelelő. Jó új felhasználóknak, egyszerű weboldalakhoz vagy cache-orientált fejlesztésekhez.

en: This option can help to correct the cache vary for certain advanced mobile or tablet visitors.
hu: Ez az opció segíthet korrigálni a gyorsítótár változásait bizonyos fejlett mobil vagy táblagép látogatók esetében.

en: This option enables maximum optimization for Guest Mode visitors.
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi a maximális optimalizálást a Vendég mód látogatói számára.

en: This option is bypassed because %1$s option is %2$s.
hu: Ez az opció megkerült, mert a %1$s opció %2$s.

en: This option is bypassed due to %s option.
hu: Ez az opció a %s opció miatt megkerült.

en: This option may result in a JS error or layout issue on frontend pages with certain themes/plugins.
hu: Ez az opció bizonyos témák/pluginok esetén JS-hibát vagy elrendezési problémát eredményezhet a frontend oldalakon.

en: This option will automatically bypass %s option.
hu: Ez az opció automatikusan megkerüli a %s beállítást.

en: This option will remove all %s tags from HTML.
hu: Ez az opció eltávolítja az összes %s taget a HTML-ből.

en: This preset almost certainly will require testing and exclusions for some CSS, JS and Lazy Loaded images. Pay special attention to logos, or HTML-based slider images.
hu: Ez az előbeállítás szinte biztosan tesztelést és kizárásokat igényel néhány CSS, JS és Lazy Loaded kép esetében. Fordítson különös figyelmet a logókra vagy a HTML-alapú csúszkaképekre.

en: This preset is good for most websites, and is unlikely to cause conflicts. Any CSS or JS conflicts may be resolved with Page Optimization > Tuning tools.
hu: Ez az alapbeállítás a legtöbb weboldalhoz megfelelő, és nem valószínű, hogy konfliktusokat okoz. Az esetleges CSS- vagy JS-konfliktusokat az Oldaloptimalizálás > Tuning eszközökkel lehet megoldani.

en: This preset might work out of the box for some websites, but be sure to test! Some CSS or JS exclusions may be necessary in Page Optimization > Tuning.
hu: Ez az előbeállítás néhány weboldal esetében már a dobozból is működhet, de mindenképpen tesztelje! Az Oldaloptimalizálás > Tuning menüpontban szükség lehet néhány CSS vagy JS kizárásra.

en: This process is automatic.
hu: Ez a folyamat automatikus.

en: This setting is %1$s for certain qualifying requests due to %2$s!
hu: Ez a beállítás %1$s bizonyos jogosult kérések esetén a %2$s miatt!

en: This setting is useful for those that have multiple web applications for the same domain.
hu: Ez a beállítás azok számára hasznos, akiknek több webes alkalmazásuk van ugyanazon a tartományon belül.

en: This setting will edit the .htaccess file.
hu: Ez a beállítás szerkeszti a .htaccess fájlt.

en: This setting will regenerate crawler list and clear the disabled list!
hu: Ez a beállítás újra generálja a bejáró robot listát és törli a letiltott listát!

en: This site utilizes caching in order to facilitate a faster response time and better user experience. Caching potentially stores a duplicate copy of every web page that is on display on this site. All cache files are temporary, and are never accessed by any third party, except as necessary to obtain technical support from the cache plugin vendor. Cache files expire on a schedule set by the site administrator, but may easily be purged by the admin before their natural expiration, if necessary. We may use QUIC.cloud services to process & cache your data temporarily.
hu: Ez az oldal gyorsítótárazást használ a gyorsabb válaszidő és a jobb felhasználói élmény érdekében. A gyorsítótárazás potenciálisan tárolja az ezen a webhelyen megjelenő minden weboldal egy-egy másolatát. Minden gyorsítótár-fájl ideiglenes, és harmadik fél soha nem fér hozzá, kivéve, ha szükséges a gyorsítótár-csatlakozó gyártójának technikai támogatásához. A gyorsítótár-fájlok a webhely adminisztrátora által meghatározott ütemezés szerint járnak le, de szükség esetén az adminisztrátor könnyen törölheti őket a természetes lejáratuk előtt. A QUIC.cloud szolgáltatásait használhatjuk az adatok ideiglenes feldolgozásához és gyorsítótárba helyezéséhez.

en: This will Purge Front Page only
hu: Ez csak az előlapot tisztítja

en: This will Purge Pages only
hu: Ez csak a következő oldalakat tisztítja

en: This will affect all tags containing attributes: %s.
hu: Ez hatással lesz minden olyan címkére, amely tartalmazza a következő attribútumokat: %s.

en: This will also add a preconnect to Google Fonts to establish a connection earlier.
hu: Ez egy előcsatlakozást is hozzáad a Google Fonts-hoz, hogy korábban létrejöjjön a kapcsolat.

en: This will back up your current settings and replace them with the %1$s preset settings. Do you want to continue?
hu: Ez biztonsági másolatot készít az aktuális beállításokról, és lecseréli azokat a %1$s előre beállított beállításokra. Szeretné folytatni?

en: This will clear EVERYTHING inside the cache.
hu: Ez MINDENT törölni fog a gyorsítótárban.

en: This will delete all cached Gravatar files
hu: Ez törölni fogja az összes gyorsítótárazott Gravatar fájlt

en: This will delete all generated critical CSS files
hu: Ez törli az összes generált kritikus CSS fájlt

en: This will delete all generated image LQIP placeholder files
hu: Ez törli az összes generált kép LQIP helyőrző fájlját

en: This will delete all generated unique CSS files
hu: Ezzel törli az összes létrehozott egyedi CSS -fájlt

en: This will delete all localized resources
hu: Ez törölni fogja az összes lokalizált erőforrást

en: This will disable LSCache and all optimization features for debug purpose.
hu: Ez kikapcsolja az LSCache-t és az összes optimalizálási funkciót hibakeresés céljából.

en: This will disable the settings page on all subsites.
hu: Ez letiltja a beállítások oldalát az összes aloldalon.

en: This will drop the unused CSS on each page from the combined file.
hu: Ez a kombinált fájlból minden egyes oldalról eltávolítja a nem használt CSS-t.

en: This will enable crawler cron.
hu: Ez engedélyezi a crawler cron funkciót.

en: This will export all current LiteSpeed Cache settings and save them as a file.
hu: Ez az összes aktuális LiteSpeed Cache-beállítást exportálja és elmenti egy fájlba.

en: This will generate extra requests to the server, which will increase server load.
hu: Ez további kéréseket generál a szerverhez, ami növeli a szerver terhelését.

en: This will generate the placeholder with same dimensions as the image if it has the width and height attributes.
hu: Ez a helyőrzőt a képpel megegyező méretekkel hozza létre, ha rendelkezik a szélesség és magasság attribútumokkal.

en: This will import settings from a file and override all current LiteSpeed Cache settings.
hu: Ez importálja a beállításokat egy fájlból, és felülírja az összes jelenlegi LiteSpeed Cache-beállítást.

en: This will increase the size of optimized files.
hu: Ez növeli az optimalizált fájlok méretét.

en: This will inline the asynchronous CSS library to avoid render blocking.
hu: Ez az aszinkron CSS-könyvtárat sorolja be, hogy elkerülje a renderelés blokkolását.

en: This will purge all minified/combined CSS/JS entries only
hu: Ez csak az összes kicsinyített/kombinált CSS/JS bejegyzést fogja törölni

en: This will reset all settings to default settings.
hu: Ez visszaállítja az összes beállítást az alapértelmezett beállításokra.

en: This will reset the %1$s. If you changed WebP/AVIF settings and want to generate %2$s for the previously optimized images, use this action.
hu: Ez visszaállítja a(z) %1$s értékét. Ha módosította a WebP/AVIF beállításokat, és újra szeretné generálni a(z) %2$s fájlokat a korábban optimalizált képekhez, használja ezt a műveletet.

en: This will restore the backup settings created %1$s before applying the %2$s preset. Any changes made since then will be lost. Do you want to continue?
hu: Ez visszaállítja a %1$s biztonsági mentés beállításait, amelyet a %2$s előbeállítás alkalmazása előtt hoztunk létre. Az azóta elvégzett módosítások elvesznek. Szeretné folytatni?

en: Time to execute previous request: %s
hu: Az előző lekérdezés futtatási ideje: %s

en: To crawl for a particular cookie, enter the cookie name, and the values you wish to crawl for. Values should be one per line. There will be one crawler created per cookie value, per simulated role.
hu: Egy adott cookie kereséséhez adja meg a cookie nevét és a keresni kívánt értékeket. Az értékeket soronként egy-egy sorban kell megadni. Minden cookie-értékre, szimulált szerepkörönként egy lánctalpas lesz létrehozva.

en: To crawl the site as a logged-in user, enter the user ids to be simulated.
hu: Ha bejelentkezett felhasználóként szeretné feltérképezni a webhelyet, adja meg a szimulálandó felhasználói azonosítókat.

en: To define a custom TTL for a URI, add a space followed by the TTL value to the end of the URI.
hu: Ha egyéni TTL-t szeretne definiálni egy URI-hez, az URI végére egy szóköz és a TTL-érték után egy szóköz kerül.

en: To do an exact match, add %s to the end of the URL.
hu: A pontos egyezéshez adja hozzá a %s-t az URL végéhez.

en: To enable the following functionality, turn ON Cloudflare API in CDN Settings.
hu: A következő funkciók engedélyezéséhez kapcsolja be a Cloudflare API-t a CDN-beállításokban.

en: To exclude %1$s, insert %2$s.
hu: A %1$s kizárásához illessze be a %2$s-t.

en: To generate a passwordless link for LiteSpeed Support Team access, you must install %s.
hu: Ahhoz, hogy jelszó nélküli linket hozzon létre a LiteSpeed Support Team eléréséhez, telepítenie kell a %s-t.

en: To grant wp-admin access to the LiteSpeed Support Team, please generate a passwordless link for the current logged-in user to be sent with the report.
hu: A wp-admin hozzáférés biztosításához a LiteSpeed ügyfélszolgálatának, kérjük, hozzon létre egy jelszó nélküli linket az aktuálisan bejelentkezett felhasználó számára, amelyet a jelentéssel együtt kell elküldeni.

en: To make sure our server can communicate with your server without any issues and everything works fine, for the few first requests the number of image groups allowed in a single request is limited.
hu: Annak érdekében, hogy a szerverünk problémamentesen tudjon kommunikálni az Ön szerverével, és minden rendben működjön, az első néhány kérésnél az egy kérésben engedélyezett képek száma korlátozott.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to QUIC.cloud Dashboard.
hu: A QUIC.cloud beállításainak kezeléséhez látogasson el a QUIC.cloud vezérlőpultra.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to your hosting provider's portal.
hu: A QUIC.cloud beállításainak kezeléséhez látogasson el a tárhelyszolgáltató portáljára.

en: To manage your QUIC.cloud options, please contact your hosting provider.
hu: A QUIC.cloud beállításainak kezeléséhez kérjük, forduljon tárhelyszolgáltatójához.

en: To match the beginning, add %s to the beginning of the item.
hu: Az elejére való illesztéshez adja hozzá a %s-t az elem elejéhez.

en: To prevent %s from being cached, enter them here.
hu: A %s gyorsítótárba kerülésének megakadályozásához adja meg őket itt.

en: To prevent filling up the disk, this setting should be OFF when everything is working.
hu: A lemez megtöltésének elkerülése érdekében ennek a beállításnak OFF-nak kell lennie, amikor minden működik.

en: To randomize CDN hostname, define multiple hostnames for the same resources.
hu: A CDN hostnév véletlenszerűvé tételéhez adjon meg több hostnevet ugyanazon erőforrásokhoz.

en: To test the cart, visit the <a %s>FAQ</a>.
hu: A kosár teszteléséhez látogasson el a <a %s>FAQ</a> oldalra.

en: To use the caching functions you must have a LiteSpeed web server or be using QUIC.cloud CDN.
hu: A gyorsítótárazási funkciók használatához LiteSpeed webszerverrel kell rendelkeznie, vagy a QUIC.cloud CDN-t kell használnia.

en: Tool
hu: Szerszám

en: Toolbox
hu: Szerszámosláda

en: Total
hu: Összesen

en: Total Reduction
hu: Teljes csökkentés

en: Total Usage
hu: Teljes felhasználás

en: Total images optimized in this month
hu: Ebben a hónapban optimalizált képek összesen

en: Trashed Posts
hu: Szemétbe dobott hozzászólások

en: Try GitHub Version
hu: Próbálja ki a GitHub verziót

en: Tuning CSS Settings
hu: CSS beállításainak finomhangolása

en: Tuning Settings
hu: Tuning beállítások

en: Turn OFF
hu: Kapcsolja ki

en: Turn ON
hu: Bekapcsolás

en: Turn ON to cache public pages for logged in users, and serve the Admin Bar and Comment Form via ESI blocks. These two blocks will be uncached unless enabled below.
hu: Kapcsolja be a nyilvános oldalak gyorsítótárának bekapcsolását a bejelentkezett felhasználók számára, és az admin sáv és a megjegyzés űrlap kiszolgálását ESI blokkokon keresztül. Ez a két blokk nem lesz gyorsítótárazva, hacsak az alábbiakban nem engedélyezzük.

en: Turn ON to control heartbeat in backend editor.
hu: Kapcsolja be a Heartbeat vezérléséhez a backend-szerkesztőben.

en: Turn ON to control heartbeat on backend.
hu: Kapcsolja be a backend szívverés vezérléséhez.

en: Turn ON to control heartbeat on frontend.
hu: Kapcsolja be a Heartbeat vezérléséhez az elülső oldalon.

en: Turn On Auto Upgrade
hu: Automatikus frissítés bekapcsolása

en: Turn this option ON to have LiteSpeed Cache updated automatically, whenever a new version is released. If OFF, update manually as usual.
hu: Kapcsolja be ezt az opciót, hogy a LiteSpeed Cache automatikusan frissüljön, amikor egy új verzió jelenik meg. Ha KI van kapcsolva, frissítsen manuálisan a szokásos módon.

en: Turn this option ON to show latest news automatically, including hotfixes, new releases, available beta versions, and promotions.
hu: Kapcsolja be ezt az opciót, hogy automatikusan megjelenjenek a legfrissebb hírek, beleértve a frissítéseket, új kiadásokat, elérhető béta verziókat és promóciókat.

en: Turn this setting %s if you are using a traditional Content Delivery Network (CDN) or a subdomain for static content with QUIC.cloud CDN.
hu: Állítsa ezt a beállítást %s értékre, ha hagyományos tartalomszolgáltató hálózatot (CDN) vagy statikus tartalomra szolgáló aldomaint használ a QUIC.cloud CDN-nel együtt.

en: Tweet preview
hu: Tweet előnézet

en: Tweet this
hu: Tweet ezt

en: UCSS URI Excludes
hu: UCSS URI Kivéve

en: URI Excludes
hu: URI Kizárja

en: URI Paths containing these strings will NOT be cached as public.
hu: Az ilyen karakterláncokat tartalmazó URI-útvonalak NEM lesznek nyilvánosak a gyorsítótárban.

en: URL Search
hu: URL-keresés

en: URL list in %s queue waiting for cron
hu: URL lista a %s sorban várakozik a cron-ra

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain, due to potential CDN conflict.
hu: Lehetséges CDN-konfliktus miatt nem lehet automatikusan hozzáadni %1$s tartományi álnevet a %2$s fő tartományhoz.

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain.
hu: Nem sikerült automatikusan hozzáadni a %1$s tartományi álnevet a %2$s fő tartományhoz.

en: Unexpected cache rule %2$s found in %1$s file. This rule may cause visitors to see old versions of pages due to the browser caching HTML pages. If you are sure that HTML pages are not being browser cached, this message can be dismissed. (%3$sLearn More%4$s)
hu: A(z) %1$s fájlban váratlan gyorsítótár-szabály (%2$s) található. Ez azt okozhatja, hogy a látogatók a HTML oldalak böngészőben történő gyorsítótárazása miatt a régi verziókat látják. Amennyiben biztos benne, hogy a HTML oldalak nem kerülnek böngésző gyorsítótárba, ez az üzenet figyelmen kívül hagyható. (%3$sTovábbi információ%4$s)

en: Unique CSS
hu: Egyedi CSS

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Update %s now
hu: %s frissítése most

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Upgraded successfully.
hu: Sikeresen frissített.

en: Usage
hu: Használat

en: Usage Statistics: %s
hu: Használati statisztika: %s

en: Use %1$s in %2$s to indicate this cookie has not been set.
hu: Használja a %1$s-t a %2$s-ban, hogy jelezze, ez a süti nem lett beállítva.

en: Use %1$s to bypass UCSS for the pages which page type is %2$s.
hu: Használja a %1$s-t az UCSS megkerülésére azon oldalak esetében, amelyek oldaltípusa %2$s.

en: Use %1$s to bypass remote image dimension check when %2$s is ON.
hu: Használja a %1$s-t a távoli képméret-ellenőrzés megkerülésére, ha a %2$s be van kapcsolva.

en: Use %1$s to generate one single UCSS for the pages which page type is %2$s while other page types still per URL.
hu: Használja a %1$s-t egyetlen UCSS generálásához az olyan oldalakhoz, amelyek oldaltípusa %2$s, míg a többi oldaltípus továbbra is URL-enként.

en: Use %s API functionality.
hu: Használja a %s API funkciót.

en: Use CDN Mapping
hu: CDN leképezés használata

en: Use Network Admin Setting
hu: Hálózati admin beállítás használata

en: Use Optimized Files
hu: Optimalizált fájlok használata

en: Use Original Files
hu: Eredeti fájlok használata

en: Use Primary Site Configuration
hu: Elsődleges webhely konfiguráció használata

en: Use QUIC.cloud LQIP (Low Quality Image Placeholder) generator service for responsive image previews while loading.
hu: Használja a QUIC.cloud LQIP (Low Quality Image Placeholder) generátor szolgáltatást a reszponzív képelőnézethez betöltés közben.

en: Use QUIC.cloud online service to generate critical CSS and load remaining CSS asynchronously.
hu: Használja a QUIC.cloud online szolgáltatást a kritikus CSS generálásához és a fennmaradó CSS aszinkron betöltéséhez.

en: Use QUIC.cloud online service to generate unique CSS.
hu: Használja a QUIC.cloud online szolgáltatást az egyedi CSS létrehozásához.

en: Use Web Font Loader library to load Google Fonts asynchronously while leaving other CSS intact.
hu: Használja a Web Font Loader könyvtárat a Google betűtípusok aszinkron betöltéséhez, miközben a többi CSS-t érintetlenül hagyja.

en: Use an official LiteSpeed-designed Preset to configure your site in one click. Try no-risk caching essentials, extreme optimization, or something in between.
hu: Használjon egy hivatalos LiteSpeed által tervezett Preset-et, hogy egyetlen kattintással konfigurálhassa webhelyét. Próbáld ki a kockázatmentes gyorsítótárazási alapokat, az extrém optimalizálást, vagy valami a kettő közöttit.

en: Use external object cache functionality.
hu: Külső objektum gyorsítótár funkció használata.

en: Use keep-alive connections to speed up cache operations.
hu: Használjon keep-alive kapcsolatokat a gyorsítótár műveletek felgyorsításához.

en: Use latest GitHub Dev commit
hu: Használja a legújabb GitHub Dev commitot

en: Use latest GitHub Dev/Master commit
hu: A legújabb GitHub Dev/Master commit használata

en: Use latest GitHub Master commit
hu: A legújabb GitHub Master commit használata

en: Use latest WordPress release version
hu: Használja a legújabb WordPress kiadási verziót

en: Use original images (unoptimized) on your site
hu: Használjon eredeti (optimalizálatlan) képeket a webhelyén

en: Use the format %1$s or %2$s (element is optional).
hu: Használja a %1$s vagy %2$s formátumot (az elem nem kötelező).

en: Use this section to switch plugin versions. To beta test a GitHub commit, enter the commit URL in the field below.
hu: Ebben a szakaszban válthat a plugin verziók között. Egy GitHub commit bétateszteléséhez írja be a commit URL-címét az alábbi mezőbe.

en: Useful for above-the-fold images causing CLS (a Core Web Vitals metric).
hu: Hasznos a CLS-t (Core Web Vitals mérőszám) okozó, a lapok feletti képeknél.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Using optimized version of file.
hu: A fájl optimalizált verziójának használata.

en: Value range
hu: Értéktartomány

en: Variables %s will be replaced with the configured background color.
hu: A %s változókat a konfigurált háttérszínnel fogja helyettesíteni.

en: Variables %s will be replaced with the corresponding image properties.
hu: A %s változókat a megfelelő képtulajdonságok fogják helyettesíteni.

en: Vary Group
hu: Vary csoport

en: Vary for Mini Cart
hu: Változás a Mini Cart számára

en: View %1$s version %2$s details
hu: %1$s verzió %2$s részleteinek megtekintése

en: View .htaccess
hu: .htaccess megtekintése

en: View Site Before Cache
hu: Oldal megtekintése a gyorsítótár előtt

en: View Site Before Optimization
hu: Oldal megtekintése az optimalizálás előtt

en: Viewport Image
hu: Nézetablak kép

en: Viewport Image Generation
hu: Nézetablak kép generálása

en: Viewport Images
hu: Viewport képek

en: Viewport Images Cron
hu: Viewport képek Cron

en: Visit LSCWP support forum
hu: Látogasson el az LSCWP támogatási fórumára

en: Visit the site while logged out.
hu: Látogasson el az oldalra, miközben ki van jelentkezve.

en: WARNING
hu: FIGYELMEZTETÉS

en: WARNING: The .htaccess login cookie and Database login cookie do not match.
hu: FIGYELMEZTETÉS: A .htaccess bejelentkezési süti és az adatbázis bejelentkezési sütije nem egyezik.

en: Waiting
hu: Várakozás

en: Waiting to be Crawled
hu: Várva arra, hogy feltérképezzék

en: Want to connect with other LiteSpeed users?
hu: Szeretne más LiteSpeed felhasználókkal kapcsolatba lépni?

en: Watch Crawler Status
hu: Watch Crawler állapotának figyelése

en: We are good. No table uses MyISAM engine.
hu: Jók vagyunk. Egyetlen tábla sem használja a MyISAM motort.

en: We are working hard to improve your online service experience. The service will be unavailable while we work. We apologize for any inconvenience.
hu: Keményen dolgozunk azon, hogy javítsuk az Ön online szolgáltatási élményét. A szolgáltatás a munka ideje alatt nem lesz elérhető. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

en: WebP file reduced by %1$s (%2$s)
hu: WebP fájl csökkent %1$s (%2$s)

en: WebP saved %s
hu: WebP mentett %s

en: WebP/AVIF Attribute To Replace
hu: Cserélendő WebP/AVIF attribútum

en: WebP/AVIF For Extra srcset
hu: WebP/AVIF további srcset-hez

en: Welcome to LiteSpeed
hu: Üdvözöljük a LiteSpeednél

en: What is a group?
hu: Mi az a csoport?

en: What is an image group?
hu: Mi az a képcsoport?

en: When a visitor hovers over a page link, preload that page. This will speed up the visit to that link.
hu: Amikor a látogató egy oldal linkje fölé mozog, töltse be előzetesen az adott oldalt. Ez felgyorsítja az adott link meglátogatását.

en: When disabling the cache, all cached entries for this site will be purged.
hu: A gyorsítótár letiltásakor az oldal összes gyorsítótárazott bejegyzése törlődik.

en: When enabled, the cache will automatically purge when any plugin, theme or the WordPress core is upgraded.
hu: Ha engedélyezve van, a gyorsítótár automatikusan törlődik, amikor bármelyik bővítmény, téma vagy a WordPress mag frissül.

en: When minifying HTML do not discard comments that match a specified pattern.
hu: A HTML kicsinyítésekor ne dobja el a megadott mintának megfelelő megjegyzéseket.

en: When switching formats, please %1$s or %2$s to apply this new choice to previously optimized images.
hu: Formátumváltás esetén kérjük, hajtsa végre a(z) %1$s vagy %2$s lépést, hogy az új beállítás alkalmazásra kerüljön a korábban optimalizált képeken.

en: When this option is turned %s, it will also load Google Fonts asynchronously.
hu: Ha ez az opció %s értékre van állítva, akkor a Google betűtípusokat is aszinkron módon tölti be.

en: When you use Lazy Load, it will delay the loading of all images on a page.
hu: Ha a Lazy Load funkciót használja, az oldal összes képének betöltése késleltetve történik.

en: Who should use this preset?
hu: Kinek érdemes használni ezt az előbeállítást?

en: Why are you deactivating the plugin?
hu: Miért kívánja deaktiválni a bővítményt?

en: Widget Cache TTL
hu: Widget gyorsítótár élettartama (TTL)

en: Wildcard %1$s supported (match zero or more characters). For example, to match %2$s and %3$s, use %4$s.
hu: Támogatott a %1$s vadkártya (nulla vagy több karakterrel való egyezés). Például %2$s és %3$s egyezéséhez használja a %4$s-t.

en: Wildcard %s supported.
hu: Támogatott vadkártya %s.

en: With ESI (Edge Side Includes), pages may be served from cache for logged-in users.
hu: Az ESI (Edge Side Includes) segítségével a bejelentkezett felhasználók számára az oldalak a gyorsítótárból is kiszolgálhatók.

en: With QUIC.cloud CDN enabled, you may still be seeing cache headers from your local server.
hu: Ha a QUIC.cloud CDN engedélyezve van, előfordulhat, hogy a helyi kiszolgálótól még mindig látja a gyorsítótár fejléceket.

en: WooCommerce Settings
hu: WooCommerce beállítások

en: WordPress Image Quality Control
hu: WordPress képminőség-ellenőrzés

en: WordPress valid interval is %s seconds.
hu: A WordPress érvényes intervalluma %s másodperc.

en: WpW: Private Cache vs. Public Cache
hu: WpW: Privát gyorsítótár vs. nyilvános gyorsítótár

en: Yearly archive
hu: Éves archívum

en: You are currently using services as an anonymous user. To manage your QUIC.cloud options, use the button below to create an account and link to the QUIC.cloud Dashboard.
hu: Jelenleg névtelen felhasználóként használja a szolgáltatásokat. A QUIC.cloud beállításainak kezeléséhez használja az alábbi gombot fiók létrehozásához és a vezérlőpulthoz való kapcsolódáshoz.

en: You can just type part of the domain.
hu: A domain egy részét is beírhatja.

en: You can list the 3rd party vary cookies here.
hu: Itt felsorolhatja a harmadik féltől származó cookie-kat.

en: You can quickly switch between using original (unoptimized versions) and optimized image files. It will affect all images on your website, both regular and webp versions if available.
hu: Gyorsan válthat az eredeti (optimalizálatlan) és az optimalizált képfájlok használata között. Ez a webhelyen található összes képre hatással lesz, a normál és a webp verziókra is, ha rendelkezésre állnak.

en: You can request a maximum of %s images at once.
hu: Egyszerre legfeljebb %s képet kérhet.

en: You can turn on browser caching in server admin too. %sLearn more about LiteSpeed browser cache settings%s.
hu: A böngésző gyorsítótárazását a szerver adminisztrációban is bekapcsolhatja. %sTudjon meg többet a LiteSpeed böngésző gyorsítótár beállításairól%s.

en: You can turn shortcodes into ESI blocks.
hu: A rövidkódokat ESI blokkokká alakíthatja.

en: You can use this code %1$s in %2$s to specify the htaccess file path.
hu: Ezt a kódot %1$s %2$s-ban használhatja a htaccess fájl elérési útvonalának megadására.

en: You cannot remove this DNS zone, because it is still in use. Please update the domain's nameservers, then try to delete this zone again, otherwise your site will become inaccessible.
hu: Ezt a DNS-zónát nem lehet eltávolítani, mert még mindig használatban van. Kérjük, frissítse a domain névszervereit, majd próbálja meg újra törölni ezt a zónát, különben webhelye elérhetetlenné válik.

en: You have images waiting to be pulled. Please wait for the automatic pull to complete, or pull them down manually now.
hu: Vannak képei, amelyek kihúzásra várnak. Kérjük, várja meg, amíg az automatikus lehúzás befejeződik, vagy húzza le manuálisan most.

en: You have too many requested images, please try again in a few minutes.
hu: Túl sok képet kért, kérjük, próbálja meg újra néhány perc múlva.

en: You have used all of your daily quota for today.
hu: Felhasználta a mai napi kvótáját.

en: You have used all of your quota left for current service this month.
hu: Felhasználta a jelenlegi szolgáltatásra ebben a hónapban fennmaradó összes kvótáját.

en: You just unlocked a promotion from QUIC.cloud!
hu: Ön épp most oldott fel egy QUIC.cloud promóciót!

en: You must be using one of the following products in order to measure Page Load Time:
hu: Az oldalletöltési idő méréséhez az alábbi termékek egyikének használata szükséges:

en: You must set %1$s to %2$s before using this feature.
hu: A funkció használatához előbb állítsa be a(z) %1$s értéket a(z) %2$s-re.

en: You must set %s before using this feature.
hu: A funkció használatához először be kell állítania a(z) %s értéket.

en: You need to activate QC first.
hu: Először aktiválnia kell a QC-t.

en: You need to set the %1$s first. Please use the command %2$s to set.
hu: Először be kell állítania a(z) %1$s értéket. Használja a(z) %2$s parancsot a beállításhoz.

en: You need to set the %s in Settings first before using the crawler
hu: A feltérképező használatához először be kell állítania a(z) %s értéket a Beállítások menüben

en: You need to turn %s on and finish all WebP generation to get maximum result.
hu: A maximális eredmény eléréséhez be kell kapcsolnia a %s-t, és be kell fejeznie az összes WebP generálást.

en: You need to turn %s on to get maximum result.
hu: A maximális eredmény eléréséhez be kell kapcsolnia a %s-t.

en: You will be unable to Revert Optimization once the backups are deleted!
hu: A biztonsági mentések törlése után nem lesz lehetőség az Optimalizálás visszaállítására!

en: You will need to finish %s setup to use the online services.
hu: A(z) %s beállítását be kell fejeznie az online szolgáltatások használatához.

en: Your %1$s quota on %2$s will still be in use.
hu: A(z) %1$s kvótája továbbra is használatban marad a(z) %2$s szolgáltatásban.

en: Your %s Hostname or IP address.
hu: Az Ön %s Hostneve vagy IP-címe.

en: Your API key / token is used to access %s APIs.
hu: Az Ön API-kulcsa / tokenje a %s API-k elérésére szolgál.

en: Your Email address on %s.
hu: Az Ön e-mail címe %s.

en: Your IP
hu: Az Ön IP címe

en: Your application is waiting for approval.
hu: Az Ön jelentkezése jóváhagyásra vár.

en: Your domain has been forbidden from using our services due to a previous policy violation.
hu: Az Ön domainjét egy korábbi szabályszegés miatt eltiltották szolgáltatásaink használatától.

en: Your domain_key has been temporarily blocklisted to prevent abuse. You may contact support at QUIC.cloud to learn more.
hu: A visszaélések megelőzése érdekében domain_kulcsát ideiglenesen letiltottuk. További információért forduljon a QUIC.cloud ügyfélszolgálatához.

en: Your server IP
hu: A szerver IP címe

en: Your site is connected and ready to use QUIC.cloud Online Services.
hu: Webhelye kapcsolódott, készen áll a QUIC.cloud online szolgáltatások használatára.

en: Your site is connected and using QUIC.cloud Online Services as an <strong>anonymous user</strong>. The CDN function and certain features of optimization services are not available for anonymous users. Link to QUIC.cloud to use the CDN and all available Online Services features.
hu: Webhelye kapcsolódott, és <strong>névtelen felhasználóként</strong> használja a QUIC.cloud online szolgáltatásokat. A CDN funkció és egyes optimalizálási lehetőségek nem elérhetők névtelen felhasználók számára. Kapcsolja össze fiókját a QUIC.cloud rendszerrel a CDN és az összes elérhető szolgáltatás használatához.

en: Zero, or
hu: Nulla, vagy

en: categories
hu: kategóriák

en: cookies
hu: sütik

en: e.g. Use %1$s or %2$s.
hu: pl. Használja %1$s vagy %2$s.

en: just now
hu: most éppen

en: more
hu: több

en: no matter where they live.
hu: függetlenül attól, hol élnek.

en: pixels
hu: pixelek

en: provide more information here to assist the LiteSpeed team with debugging.
hu: további információkat adjon meg itt, hogy segítse a LiteSpeed csapatát a hibakeresésben.

en: right now
hu: most rögtön

en: running
hu: futó

en: seconds
hu: mp

en: tags
hu: címkék

en: the auto-detected IP may not be accurate if you have an additional outgoing IP set, or you have multiple IPs configured on your server.
hu: az automatikusan észlelt IP nem biztos, hogy pontos, ha további kimenő IP-t állított be, vagy ha több IP van beállítva a kiszolgálón.

en: user agents
hu: felhasználói ügynökök
