Plugins - bbPress - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (1358 entries)

en: Please enter some search terms.
pl: Proszę wpisz taksonomię wyszukiwania.

en: Hidden: %s
pl: Ukryty: %s

en: You have %1$d new replies to %2$s
pl: Masz %1$d nowych odpowiedzi na %2$s

en: This includes roles, passwords, and email addresses.
pl: Obejmuje role, hasła i adresy e-mail.

en: Allow Moderators and Keymasters to edit users
pl: Zezwalaj moderatorom i keymasterom na edycję użytkowników

en: This does not include the ability to edit users.
pl: Nie obejmuje to możliwości edycji użytkowników.

en: <strong>Error</strong>: Invalid role.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nieprawidłowa rola.

en: <strong>Error</strong>: Empty role.
pl: <strong>Błąd</strong>: Pusta rola.

en: bbPress User Activity
pl: bbPress aktywność użytkownika

en: <strong>Error</strong>: Reply To is invalid.
pl: <strong>Błąd</strong>: Odpowiedź jest nieprawidłowa.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID is invalid.
pl: <strong>Błąd</strong>: Identyfikator forum jest nieprawidłowy.

en: Edit slug
pl: Edytuj uproszczoną nazwę

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unapproving the reply.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem z niezatwierdzeniem odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the reply.
pl: <strong>Błąd</strong>: wystąpił problem podczas akceptowania odpowiedzi.

en: Topic "%1$s" successfully unstuck.
pl: Temat „%1$s” został odpięty.

en: Topic "%1$s" successfully stuck.
pl: Temat „%1$s” został przypięty.

en: The topic was not found.
pl: Nie znaleziono tematu.

en: <strong>Close</strong> will mark the selected topic as &#8217;closed&#8217; and disable the ability to post new replies to it.
pl: <strong>Zamknij</strong> oznaczy tematy jako &#8217;zamknięte&#8217; i zablokuje możliwość dodawania nowych odpowiedzi.

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each topic&hellip; %s
pl: Zliczanie liczby oczekujących, zaspamowanych i wyrzuconych do kosza odpowiedzi w każdym temacie&hellip; %s

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 repair at a time.
pl: Niektóre z tych narzędzi tworzą poważne obciążają bazy danych. Zachowaj rozwagę podczas uruchamiania więcej niż jednej naprawy jednocześnie.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit favorites for that user.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edytowania ulubionych dla tego użytkownika.

en: This forum is closed to new content, however your posting capabilities still allow you to post.
pl: To forum jest zamknięte dla nowych treści, jednak Twoje możliwości zamieszczania wpisów nadal pozwalają Ci je zamieszczać.

en: %1$s is currently editing this topic.
pl: %1$s obecnie edytuje ten temat.

en: Nobody
pl: Nikt

en: &larr; Back to Tags
pl: &larr; Powrót do znaczników

en: Most used topic tags
pl: Najczęściej używane znaczniki tematów

en: Topic tags list
pl: Lista znaczników tematu

en: Topic tags list navigation
pl: Nawigacja listy znaczników tematu

en: No topic tags
pl: Brak znaczników tematu

en: No topic tags found.
pl: Nie znaleziono znaczników tematu.

en: Choose from the most used tags
pl: Wybierz z najczęściej używanych znaczników

en: Add or remove tags
pl: Dodaj lub usuń znaczniki

en: Separate topic tags with commas
pl: Oddzielaj tagi tematu przecinkami

en: Parent Tag:
pl: Znacznik nadrzędny:

en: Parent Tag
pl: Znacznik nadrzędny

en: This topic is empty.
pl: Temat jest pusty.

en: This topic has %1$s and %2$s.
pl: Ten temat ma %1$s i %2$s.

en: This topic has %1$s, %2$s, and was last updated %3$s by %4$s.
pl: Ten temat ma %1$s, %2$s, a ostatnio został zaktualizowany %3$s przez %4$s.

en: This topic is pending moderation.
pl: Ten temat oczekuje na moderację.

[ctx: Unapprove the topic]
en: Unapprove
pl: Nie zatwierdzaj

[ctx: Approve the topic]
en: Approve
pl: Zatwierdź

[ctx: Close the topic]
en: Close
pl: Zamknij

en: Topic scheduled.
pl: Zaplanowano temat.

en: Topic reverted to draft.
pl: Temat został cofnięty do szkicu.

en: Topic published privately.
pl: Temat został opublikowany jako prywatny.

en: Topic published.
pl: Temat został opublikowany.

en: Use as topic image
pl: Użyj jako obrazka tematu

en: Remove topic image
pl: Usuń obrazek tematu

en: Set topic image
pl: Ustaw obrazek tematu

en: Topic Image
pl: Obrazek tematu

en: Uploaded to this topic
pl: Załadowano do tematu

en: Insert into topic
pl: Wstaw do tematu

en: Forum Topics
pl: Tematy forum

en: Topics list navigation
pl: Nawigacja listy tematów

en: Topics list
pl: Lista tematów

en: Filter topics list
pl: Filtruj listę tematów

en: View Topics
pl: Wyświetl tematy

en: <strong>Error</strong>: This topic could not be found or no longer exists.
pl: <strong>Błąd</strong>: Tego tematu nie można znaleźć lub już nie istnieje.

[ctx: Unapprove the topic]
en: Pending
pl: Oczekujący

en: <strong>Error</strong>: A reply ID is required.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wymagany jest identyfikator odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found with your topic:
pl: <strong>Błąd</strong>: Znaleziono następujące problemy w Twoim temacie:

en: <strong>Error</strong>: The topic was not created.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat nie został utworzony.

en: And this is the very first reply.
pl: A to jest pierwsza odpowiedź.

en: This is the very first topic in these forums.
pl: To jest pierwszy temat na tym forum.

en: General Discussion
pl: Dyskusja ogólna

en: Forum draft updated.
pl: Szkic forum został zaktualizowany.

en: Forum scheduled for: %s.
pl: Forum zaplanowano na: %s.

en: Preview forum
pl: Podgląd forum

en: Forum submitted.
pl: Forum zostało wysłane.

en: Forum created.
pl: Forum zostało utworzone.

en: View forum
pl: Zobacz forum

[ctx: Open a Forum]
en: Open
pl: Otwórz

en: Open this forum
pl: Otwórz to forum

[ctx: Close a Forum]
en: Close
pl: Zamknij

en: Close this forum
pl: Zamknij to forum

en: Forum "%1$s" successfully closed.
pl: Forum "%1$s" zostało poprawnie zamknięte.

en: There was a problem closing the forum "%1$s".
pl: Wystąpił problem podczas zamykania forum "%1$s".

en: Forum "%1$s" successfully opened.
pl: Forum "%1$s" zostało poprawnie otwarte.

en: There was a problem opening the forum "%1$s".
pl: Wystąpił problem podczas otwierania forum "%1$s".

en: Complete! %d forum subscription deleted. | Complete! %d forum subscriptions deleted.
pl[0]: Zakończono! Usunięto %d subskrypcję forum.
pl[1]: Zakończono! Usunięto %d subskrypcje forum.
pl[2]: Zakończono! Usunięto %d subskrypcji forum.

en: No forum subscriptions to remove.
pl: Brak subskrypcji forum do usunięcia.

en: Remove forum subscriptions from usermeta&hellip; %s
pl: Usuń subskrypcje forum z meta użytkownika&hellip; %s

en: Complete! %d topic subscription deleted. | Complete! %d topic subscriptions deleted.
pl[0]: Zakończono! Usunięto %d subskrypcję tematu.
pl[1]: Zakończono! Usunięto %d subskrypcje tematu.
pl[2]: Zakończono! Usunięto %d subskrypcji tematu.

en: No topic subscriptions to remove.
pl: Brak subskrypcji tematu do usunięcia.

en: Remove topic subscriptions from usermeta&hellip; %s
pl: Usuń subskrypcje tematów z meta użytkownika&hellip; %s

en: Complete! %d favorite deleted. | Complete! %d favorites deleted.
pl[0]: Zakończono! %d ulubiony został usunięty.
pl[1]: Zakończono! %d ulubione zostały usunięte.
pl[2]: Zakończono! %d ulubionych zostało usuniętych.

en: No favorites to remove.
pl: Brak ulubionych do usunięcia.

en: Remove favorites from usermeta&hellip; %s
pl: Usuń ulubione z meta użytkownika&hellip; %s

en: Complete! %d forum subscription upgraded. | Complete! %d forum subscriptions upgraded.
pl[0]: Zakończono! Subskrypcja %d forum została uaktualniona.
pl[1]: Zakończono! Subskrypcje %d forum zostały uaktualnione.
pl[2]: Zakończono! Subskrypcje %d forum zostały uaktualnione.

en: No forum subscriptions to upgrade.
pl: Brak subskrypcji forum do zaktualizowania.

en: Upgrading user forum subscriptions&hellip; %s
pl: Aktualizuję subskrypcje użytkownika&hellip; %s

en: Complete! %d topic subscription upgraded. | Complete! %d topic subscriptions upgraded.
pl[0]: Zakończono! Subskrypcja %d tematu została uaktualniona.
pl[1]: Zakończono! Subskrypcje %d tematów zostały uaktualnione.
pl[2]: Zakończono! Subskrypcje %d tematów zostało uaktualnionych.

en: No topic subscriptions to upgrade.
pl: Brak subskrypcji tematów do uaktualnienia.

en: Upgrading user topic subscriptions&hellip; %s
pl: Aktualizowanie subskrypcji tematów użytkownika&hellip; %s

en: Complete! %d favorite upgraded. | Complete! %d favorites upgraded.
pl[0]: Zakończono! %d ulubiony ulepszono.
pl[1]: Zakończono! %d ulubione ulepszono.
pl[2]: Zakończono! %d ulubionych ulepszono.

en: No favorites to upgrade.
pl: Brak ulubionych do uaktualnienia.

en: Upgrading user favorites&hellip; %s
pl: Aktualizowanie ulubionych użytkowników&hellip; %s

en: Complete! %d engagement upgraded. | Complete! %d engagements upgraded.
pl[0]: Zakończono! %d zaangażowanie ulepszono.
pl[1]: Zakończono! %d zaangażowania ulepszono.
pl[2]: Zakończono! %d zaangażowań ulepszono.

en: No engagements to upgrade.
pl: Brak zaangażowania dla aktualizacji.

en: Upgrading user engagements&hellip; %s
pl: Ulepszenie zaangażowania użytkowników&hellip; %s

en: Version
pl: Wersja

en: As bbPress improves, occasionally database upgrades are required but some forums are too large to upgrade automatically. Use the tools below to manually run upgrade routines.
pl: W miarę jak bbPress się rozwija, czasami wymagane są uaktualnienia bazy danych, ale niektóre fora są zbyt duże, aby uaktualnić je automatycznie. Użyj poniższych narzędzi, aby ręcznie uruchomić procedury uaktualniania.

en: Complete! %d closed topic repaired. | Complete! %d closed topics repaired.
pl[0]: Zakończono! %d zamknięty temat naprawiono.
pl[1]: Zakończono! %d zamknięte tematy naprawiono.
pl[2]: Zakończono! %d zamkniętych tematów naprawiono.

en: No closed topics to repair.
pl: Brak zamkniętych tamatów, wymagających naprawy.

en: Repairing closed topics&hellip; %s
pl: Naprawianie zamkniętych tematów&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each topic-tag&hellip; %s
pl: Liczenie tematów w każdym tagu tematu&hellip; %s

en: No repair tools match this criteria.
pl: Brak narzędzi naprawczych spełniających kryteria.

en: Show more details
pl: Pokaż więcej szczegółów

en: Run %s
pl: Uruchom %s

en: Overhead
pl: Na górze

en: Components
pl: Komponenty

en: Description
pl: Opis

en: Select All
pl: Wybierz wszystko

en: Filter
pl: Filtr

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Run
pl: Uruchom

en: Select bulk action
pl: Wybierz działanie na wielu

en: Removing Roles and Capabilities&hellip; Success!
pl: Usuwanie ról i uprawnień&hellip; Powodzenie!

en: Deleting Settings&hellip; Success!
pl: Usuwanie ustawień&hellip; Sukces!

en: Deleting bbPress Specific User Meta&hellip; %s
pl: Usuwanie meta użytkownika bbPress&hellip; %s

en: Deleting Imported User Meta&hellip; %s
pl: Usuwanie zaimportowanych meta-danych Użytkowników&helliip; %s

en: Deleting Imported Users&hellip; %s
pl: Usuwanie zaimportowanych użytkowników&hellip; %s

en: Removing Revision Data&hellip; %s
pl: Usuwanie danych rewizji&hellip; %s

en: Removing Forum, Topic, and Reply Meta Data&hellip; %s
pl: Usuwanie metadanych forum, tematu i odpowiedzi&hellip; %s

en: Removing Forums, Topics, and Replies&hellip; %s
pl: Usuwanie for, tematów i odpowiedzi&hellip; %s

en: Skipped.
pl: Pominięte.

en: Resetting&hellip;
pl: Resetowanie&hellip;

en: Do you really want to do this?
pl: Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Proceeding without this checked removes the meta-data necessary to delete these users later.
pl: Kontynuowanie bez zaznaczenia tej opcji spowoduje usunięcie metadanych niezbędnych do późniejszego usunięcia tych użytkowników.

en: All Meta Data
pl: Wszystkie metadane

en: Revert your forums back to a brand new installation, as if bbPress were never installed. This process cannot be undone.
pl: Przywróć swoje fora do zupełnie nowej instalacji, tak jakby bbPress nigdy nie został zainstalowany. Tego procesu nie można cofnąć.

en: "Purge Previous Import" will remove data imported from a failed import without removing your existing forum data.
pl: Opcja „Wyczyść poprzedni import” spowoduje usunięcie danych zaimportowanych z nieudanego importu bez usuwania istniejących danych forum.

en: "Start Over" will start the importer fresh, if your import failed for any reason leaving this setting unchecked the importer will begin from where it left off.
pl: Opcja „Rozpocznij od nowa” spowoduje ponowne uruchomienie importera. Jeżeli import nie powiedzie się z jakiegokolwiek powodu, a to ustawienie pozostanie niezaznaczone, importer rozpocznie import od miejsca, w którym został przerwany.

en: "Convert Users" will import your legacy forum members as WordPress Users.
pl: Opcja „Konwertuj użytkowników” zaimportuje członków starszego forum jako użytkowników WordPress.

en: Depending on your MySQL configuration you can tweak the "Rows Limit" and "Delay Time" that may help to improve the overall time it takes to perform a complete forum import.
pl: W zależności od konfiguracji MySQL możesz dostosować „Limit wierszy” i „Czas opóźnienia”, co może pomóc w skróceniu ogólnego czasu potrzebnego na wykonanie kompletnego importu forum.

en: In the Options you have a number of options:
pl: W Opcjach masz do wyboru szereg opcji:

en: Importer Options
pl: Opcje importera

en: The settings in this section refer to the database connection strings used by your old forum software. The best way to determine the exact settings you need is to copy them from your legacy forums configuration file or contact your web hosting provider.
pl: Ustawienia w tej sekcji odnoszą się do ciągów połączeń bazy danych używanych przez stare oprogramowanie forum. Najlepszym sposobem na określenie dokładnych ustawień, których potrzebujesz, jest skopiowanie ich z pliku konfiguracyjnego starszych forów lub skontaktowanie się z dostawcą hostingu internetowego.

en: Also see the main article on the bbPress codex <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Import Forums</a>.
pl: Zobacz także główny artykuł w kodeksie bbPress <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Importuj fora</a>.

en: This screen provides access to all of the bbPress Import Forums settings and resources.
pl: Na tym ekranie można uzyskać dostęp do wszystkich ustawień i zasobów Importuj fora bbPress.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Reset Forums</a>.
pl: Zobacz także <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Reset Forums</a>.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Repair Forums</a>.
pl: Przeczytaj również <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Naprawa for</a>.

en: bbPress roles: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">bbPress User Roles and Capabilities</a>
pl: bbPress role: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">Role i uprawnienia użytkowników bbPress</a>

en: BuddyPress Group Forums: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">Installing Group and Sitewide Forums</a> and <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">Migrating from old forums to bbPress 2.2+</a>.
pl: Fora grupy BuddyPress: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">Instalowanie forów grupy i całej witryny</a> oraz <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">Migracja ze starych forów do bbPress 2.2+</a>.

en: There is more detailed information available on the bbPress and BuddyPress codex for the following:
pl: Bardziej szczegółowe informacje na temat następujących kwestii można znaleźć w kodeksach bbPress i BuddyPress:

en: Pending %s
pl: Oczekujących %s

en: All %s
pl: Wszystko %s

en: Users
pl: Użytkownicy

en: High
pl: Wysoka

en: Medium
pl: Średnio

en: Low
pl: Niski

en: All Versions
pl: Wszystkie wersje

en: Filter by Version
pl: Filtruj po wersji

en: All Components
pl: Wszystkie komponenty

en: Filter by Component
pl: Filtruj według komponentu

en: Search Tools
pl: Narzędzia wyszukiwania

en: Search Tools:
pl: Narzędzia wyszukiwania:

en: No users have subscribed to this forum.
pl: Brak użytkowników subskrybujących to forum.

en: No users have subscribed to this topic.
pl: Brak użytkowników subskrybujących ten wątek.

en: No users have favorited this topic.
pl: Żaden użytkownik nie dodał tego tematu do ulubionych.

en: No users have engaged to this topic.
pl: Brak użytkowników zaangażowanych w ten wątek.

en: Separate user-names with commas
pl: Nazwy użytkowników oddzielaj przecinkami

en: &mdash; No reply &mdash;
pl: &mdash; Brak odpowiedzi &mdash;

en: Select what status to give the reply.
pl: Wybierz, jaki status nadać odpowiedzi.

en: %s Topic Tag | %s Topic Tags
pl[0]: %s znacznik tematu
pl[1]: %s znaczniki tematu
pl[2]: %s znaczników tematu

en: %s Reply | %s Replies
pl[0]: %s odpowiedź
pl[1]: %s odpowiedzi
pl[2]: %s odpowiedzi

en: %s Forum | %s Forums
pl[0]: %s Forum
pl[1]: %s Fora
pl[2]: %s Forów

en: %s User | %s Users
pl[0]: %s użytkownik
pl[1]: %s użytkownicy
pl[2]: %s użytkowników

en: Packages can be stacked to allow for intelligent fallbacks.
pl: Pakiety można układać w stosy, co pozwala na inteligentne rozwiązania awaryjne.

en: Some themes may choose to ignore this setting entirely.
pl: Niektóre motywy mogą całkowicie ignorować to ustawienie.

en: The "bbPress Default" package is installed by default.
pl: Pakiet „bbPress Domyślny” jest instalowany domyślnie.

en: The "Theme Packages" section allows you to choose which theme package should be used.
pl: Sekcja „Pakiety motywów” umożliwia wybór pakietu motywów, który ma zostać użyty.

en: Theme Packages
pl: Paczki motywów

en: The "Main Settings" section includes a number of options:
pl: Sekcja „Ustawienia główne” zawiera szereg opcji:

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Import Monitor
pl: Monitor importu

en: Toggle panel: Import Status
pl: Przełącz panel: Status importu

en: Forum Tools
pl: Narzędzia forum

en: Ready to go.
pl: Gotowe do działania.

en: Previously stopped at step %1$d of %2$d
pl: Poprzednio zatrzymano w kroku %1$d z %2$d

en: Resume
pl: Wznów

en: Ready
pl: Gotowe

en: Up next: step %s
pl: Następny krok: krok %s

en: Passwords remain encrypted, and are converted as individual users log in.
pl: Hasła pozostają zaszyfrowane i są konwertowane podczas logowania poszczególnych użytkowników.

en: Import user accounts from previous forums
pl: Importuj konta użytkowników z poprzednich forów

en: Use this if an import failed, or you just want to remove the relationship data.
pl: Użyj tej opcji jeśli import się nie powiódł lub chcesz po prostu usunąć dane dotyczące relacji.

en: Purge all meta-data from a previous import
pl: Wyczyść wszystkie metadane z poprzedniego importu

en: This forces all steps back to 0. Avoid duplicate data by purging or resetting first.
pl: Spowoduje to powrót wszystkich kroków do 0. Aby uniknąć duplikowania danych, najpierw je wyczyść lub zresetuj.

en: Restart the converter from the beginning
pl: Uruchom ponownie konwerter od początku

en: This is helpful if you want to debug problems.
pl: Przydaje się, gdy chcesz debugować problemy.

en: Halt the conversion if an error occurs
pl: Zatrzymaj konwersję, jeśli wystąpi błąd

en: second delay between each query of rows above
pl: kolejne opóźnienie pomiędzy każdym zapytaniem o wiersze powyżej

en: entry maximum when querying for data to convert
pl: maksymalna liczba wpisów podczas wyszukiwania danych do konwersji

en: Use %s if converting from BuddyPress Legacy
pl: Użyj %s, jeśli konwertujesz ze starszej wersji BuddyPress

en: Password for the above database user
pl: Hasło do bazy danych dla powyższego użytkownika

en: Toggle
pl: Przełącz

en: User to access the database
pl: Użytkownik mający dostęp do bazy danych

en: Use default %s if same server, or IP or hostname
pl: Użyj domyślnego %s, jeśli jest to ten sam serwer, adres IP lub nazwa hosta

en: Information about the database for your previous forums so they can be converted.
pl: Informacje o bazie danych Twoich poprzednich forów, dzięki czemu możliwe będzie ich przekonwertowanie.

en: Changing this will not move existing forums.
pl: Zmiana tej opcji nie spowoduje przeniesienia istniejących forów.

en: Use %s to contain your group forums
pl: Użyj %s, aby umieścić fora swojej grupy

en: Use %s to contain your group forums, or %s
pl: Użyj %s, aby umieścić fora swojej grupy lub %s

en: create a new one
pl: stwórz nowe

en: This setting will be ignored because %s was found in your theme.
pl: Ustawienie zostanie zignorowane, ponieważ %s zostało znalezione w twoim motywie.

en: Topics by Last Post
pl: Tematy wg. najnowszego wpisu

en: Allow forums to have dedicated moderators
pl: Zezwól żeby fora posiadały dedykowanych moderatorów

en: Allow tracking of topics each user engages in
pl: Zezwalaj na śledzenie tematów, w które angażuje się każdy użytkownik

en: Uncheck this to manually assign all user access to your forums.
pl: Odznacz tę opcję, aby ręcznie przypisać wszystkim użytkownikom dostęp do forów.

en: Works best on intranets or paired with antispam measures like Akismet.
pl: Najlepiej sprawdza się w intranetach lub w połączeniu ze środkami antyspamowymi, np. Akismet.

en: Use this to discourage users from spamming your forums.
pl: Użyj tego, aby zniechęcić użytkowników do wysyłania spamu na Twoje fora.

en: Allow flood protection by throttling users for %s seconds after posting
pl: Zezwól na ochronę przed zalaniem, ograniczając użytkowników na %s sekund po opublikowaniu

en: If checked, setting to "0 minutes" allows editing forever.
pl: Jeśli zaznaczono, ustawienie „0 minut” umożliwia edycję na zawsze.

en: Allow users to edit their content for %s minutes after posting
pl: Zezwól użytkownikom na edycję ich treści przez %s minut po opublikowaniu

en: Helper Data
pl: Dane pomocnicze

en: Stop on Error
pl: Przerwij przy błędzie

en: Primary Forum
pl: Forum główne

en: Super Moderators
pl: Super moderatorzy

en: Forum Moderators
pl: Moderatorzy forum

en: Editing
pl: Redagowanie

en: Flooding
pl: Zalewanie

en: Roles
pl: Role

en: Forum Integration for Akismet
pl: Integracja forum dla Akismet

en: Forum Integration for BuddyPress
pl: Integracja forum dla BuddyPress

en: Forum Single Slugs
pl: Uproszczona nazwa pojedynczego forum

en: Database connection failed.
pl: Nie udało się nawiązać połączenia z bazą danych.

en: No replies to this topic.
pl: Brak odpowiedzi w tym temacie.

en: Unapprove
pl: Nie zatwierdzaj

en: Replied
pl: Odpowiedział

en: Content
pl: Treść

en: Contributors to bbPress 2.6
pl: Współtwórcy bbPress 2.6

en: Integration Testing
pl: Testowanie integracyjne

en: Project Emeriti
pl: Projekt Emeriti

en: Core Developer
pl: Programista

en: Tool Maven
pl: Narzędzie Maven

en: Feature Virtuoso
pl: Funkcja Virtuoso

en: bbPress is fun to use, contains no artificial colors or preservatives, and is absolutely wonderful in every environment. Your community is going to love using it.
pl: bbPress jest przyjemny w użyciu, nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów i jest absolutnie cudowny w każdym środowisku. Twoja społeczność pokocha korzystanie z niego.

en: bbPress requires a manual database upgrade. %s or %s.
pl: bbPress wymaga ręcznej aktualizacji bazy danych. %s lub %s.

en: Hide For Now
pl: Ukryj na razie

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Import Finished
pl: Import został ukończony

en: Calculating threaded replies parents (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Obliczanie odpowiedzi wątkowych nadrzędnych (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All threaded replies imported
pl: Wszystkie odpowiedzi wątkowe zostały zaimportowane

en: No threaded replies to import
pl: Brak wątków odpowiedzi do zaimportowania

en: Converting anonymous reply authors (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwertowanie anonimowych autorów odpowiedzi (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All anonymous reply authors imported
pl: Zaimportowano wszystkich anonimowych autorów odpowiedzi

en: No anonymous reply authors to import
pl: Brak anonimowych autorów odpowiedzi do zaimportowania

en: Converting replies (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwertowanie odpowiedzi (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All replies imported
pl: Wszystkie odpowiedzi zostały zaimportowane

en: No replies to import
pl: Brak odpowiedzi do zaimportowania

en: Converting favorites (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwertowanie ulubionych (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All favorites imported
pl: Wszystkie ulubione zaimportowane

en: No favorites to import
pl: Brak ulubionych do zaimportowania

en: Converting topic subscriptions (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwertowanie subskrypcji tematów (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All topic subscriptions imported
pl: Wszystkie subskrypcje tematu zostały zaimportowane

en: No topic subscriptions to import
pl: Brak subskrypcji tematu do zaimportowania

en: Converting topic tags (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwersuję tagi tematu (%1$s przez %2$s z %3$s)

en: All topic tags imported
pl: Wszystkie tagi tematu zostały zaimportowane

en: No topic tags to import
pl: Brak tagów tematu do zaimportowania

en: Calculating closed topics (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Obliczanie zamkniętych tematów (%1$s przez %2$s z %3$s)

en: All closed topics imported
pl: Wszystkie zamknięte tematy zostały zaimportowane

en: No closed topics to import
pl: Brak zamkniętych tematów do zaimportowania

en: Calculating topic super stickies (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Obliczanie super przypiętych tematów (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All super stickies imported
pl: Zaimportowano wszystkie super przypięte

en: No super stickies to import
pl: Brak super przypiętych do importowania

en: Calculating topic stickies (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Obliczanie tematów przypiętych (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All stickies imported
pl: Zaimportowano wszystkie przypięte

en: No stickies to import
pl: Brak przypiętych do importowania

en: Converting anonymous topic authors (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwertowanie anonimowych autorów tematów (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All anonymous topic authors imported
pl: Zaimportowano wszystkich anonimowych autorów tematów

en: No anonymous topic authors to import
pl: Brak anonimowych autorów tematów do zaimportowania

en: Converting topics (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwersja tematów (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All topics imported
pl: Wszystkie tematy zaimportowane

en: No topics to import
pl: Brak tematów do zaimportowania

en: Converting forum subscriptions (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwersja subskrypcji forum (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All forum subscriptions imported
pl: Wszystkie subskrypcje forum zostały zaimportowane

en: No forum subscriptions to import
pl: Brak subskrypcji forum do zaimportowania

en: Calculating forum hierarchy (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Obliczanie hierarchii forum (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All forum parents imported
pl: Zaimportowano wszystkie nadrzędne fora

en: Converting forums (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwersja forów (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All forums imported
pl: Wszystkie fora zostały zaimportowane

en: No forums to import
pl: Brak forów do zaimportowania

en: Skipping password clean-up
pl: Pomijanie czyszczenia hasła

en: Delete default WordPress user passwords (%1$s through %2$s)
pl: Usuń domyślne hasła użytkowników WordPress (%1$s do %2$s)

en: All passwords cleared
pl: Wszystkie hasła zostały wyczyszczone

en: Skipping user clean-up
pl: Pomijanie czyszczenia użytkownika

en: Converting users (%1$s through %2$s of %3$s)
pl: Konwersja użytkowników (%1$s do %2$s z %3$s)

en: All users imported
pl: Wszyscy użytkownicy zostali zaimportowani

en: No users to import
pl: Brak użytkowników do zaimportowania

en: Skipping sync-table clean-up
pl: Pomijanie czyszczenia tabeli synchronizacji

en: Sync-table ready
pl: Gotowość do synchronizacji tabeli

en: Readying sync-table
pl: Przygotowywanie tabeli synchronizacji

en: Next in %s seconds...
pl: Następny za %s sekund...

en: Doing step %s...
pl: Wykonuję krok %s…

en: Starting
pl: Rozpoczęto

en: Stopped
pl: Zatrzymano

en: Finished
pl: Zakończono

en: Database Connection Failed.
pl: Nie udało się nawiązać połączenia z bazą danych.

en: Import Halted (Error.)
pl: Import został przerwany (błąd).

en: Import Stopped (by User.)
pl: Import został zatrzymany (przez użytkownika).

en: Import Finished.
pl: Import został zakończony.

en: Continuing Import...
pl: Kontynuacja importu...

en: Starting Import...
pl: Rozpoczęty import...

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Upgrade Forums
pl: Zaktualizuj fora

en: Any
pl: Dowolny

en: Run this if you just upgraded BuddyPress Forums from Legacy.
pl: Uruchom to, jeśli właśnie uaktualniłeś Fora BuddyPress ze starszej wersji.

en: Run this to delete old data (after confirming successful forum subscriptions upgrade)
pl: Uruchom to, aby usunąć stare dane (po potwierdzeniu pomyślnej aktualizacji subskrypcji forum)

en: Remove forum subscriptions from user-meta
pl: Usuń subskrypcje forum z meta-użytkownika

en: Run this to delete old data (after confirming successful topic subscriptions upgrade)
pl: Uruchom to, aby usunąć stare dane (po potwierdzeniu pomyślnej aktualizacji subskrypcji tematów)

en: Remove topic subscriptions from user-meta
pl: Usuń subskrypcje tematów z meta-użytkownika

en: Run this to delete old data (after confirming successful favorites upgrade)
pl: Uruchom to, aby usunąć stare dane (po potwierdzeniu pomyślnej aktualizacji ulubionych)

en: Remove favorites from user-meta
pl: Usuń ulubione z meta-użytkownika

en: Copies forum subscriptions from user meta to forum meta.
pl: Kopiuje subskrypcje forum z meta użytkownika do meta forum.

en: Upgrade user forum subscriptions
pl: Uaktualnij subskrypcje forum użytkowników

en: Copies topic subscriptions from user meta to topic meta.
pl: Kopiuje subskrypcje tematów z meta użytkownika do meta tematu.

en: Upgrade user topic subscriptions
pl: Zaktualizuj subskrypcje tematu użytkownika

en: Copies favorites from user meta to topic meta.
pl: Kopiuje ulubione z metadanych użytkownika do metadanych tematu.

en: Upgrade user topic favorites
pl: Zaktualizuj ulubione tematy użytkownika

en: Copies engagements from user meta to topic meta.
pl: Kopiuje aktywności z metadanych użytkownika do metadanych tematu.

en: Upgrade user topic engagements
pl: Zaktualizuj aktywności w tematach użytkownika

en: Run this if users have issues accessing the forums.
pl: Uruchom to, jeśli użytkownicy mają problemy z dostępem do for.

en: Run this to remove trashed or deleted forums from all user subscriptions.
pl: Uruchom to, by usunąć umieszczone w koszu lub skasowane fora ze wszystkich subskrypcji użytkowników.

en: Run this to remove trashed or deleted topics from all user subscriptions.
pl: Uruchom to, by usunąć umieszczone w koszu lub skasowane tematy ze wszystkich subskrypcji użytkowników.

en: Run this to remove trashed or deleted topics from all user favorites.
pl: Uruchom to, by usunąć umieszczone w koszu lub skasowane tematy z ulubionych wszystkich użytkowników.

en: Run this to get fresh reply counts for all users.
pl: Uruchom to, by na świeżo przeliczyć odpowiedzi dla wszystkich użytkowników.

en: Run this to get fresh topic counts for all users.
pl: Uruchom to, by na świeżo przeliczyć tematy dla wszystkich użytkowników.

en: Run this if non-public replies display incorrectly in topics.
pl: Uruchom to, jeśli niepubliczne odpowiedzi wyświetlają się nieprawidłowo w tematach.

en: Recount pending, spammed, and trashed replies in each topic
pl: Przelicz oczekujące, spamowe i umieszczone w koszu odpowiedzi w każdym temacie

en: Run this if the number of replies in any topics are incorrect.
pl: Uruchom to, jeśli ilość odpowiedzi w jakimkolwiek temacie jest nieprawidłowa.

en: Run this if non-public replies display incorrectly in forums.
pl: Uruchom to, jeśli niepubliczne odpowiedzi wyświetlają się nieprawidłowo w forach.

en: Recount pending, spammed, and trashed replies in each forum
pl: Przelicz oczekujące, spamowane i usunięte odpowiedzi na każdym forum

en: Run this if the number of replies in any forums are incorrect.
pl: Uruchom to, jeśli liczba odpowiedzi na jakimkolwiek forum jest nieprawidłowa.

en: Run this if the number of topics in any topic-tags are incorrect.
pl: Uruchom to, jeśli liczba tematów w dowolnym znaczniku tematu jest nieprawidłowa.

en: Recount topics in each topic-tag
pl: Powtórz tematy w każdym znaczniku tematu

en: Run this if the number of topics in any forums are incorrect.
pl: Uruchom to, jeśli liczba tematów na jakimkolwiek forum jest nieprawidłowa.

en: Run this if closed topics appear incorrectly.
pl: Uruchom to, jeśli zamknięte tematy wyglądają nieprawidłowo.

en: Repair closed topic statuses
pl: Napraw statusy zamkniętych tematów

en: Run this if voices appear incorrectly.
pl: Uruchom to, jeśli głosy wyglądają nieprawidłowo.

en: Recalculate engagements in each topic for each user
pl: Przelicz aktywności w każdym temacie dla poszczególnych użytkowników

en: Run this if replies appear in the wrong order.
pl: Uruchom to, jeśli odpowiedzi pokazują się w złej kolejności.

en: Recalculate position of each reply in each topic
pl: Przelicz pozycję każdej odpowiedzi w poszczególnych tematach

en: Run this if sticky topics appear incorrectly.
pl: Uruchom to, jeśli przypięte tematy wyglądają nieprawidłowo.

en: Run this if freshness appears incorrectly.
pl: Uruchom to, jeśli świeżość wygląda nieprawidłowo.

en: Run this if non-public forums are publicly visible.
pl: Uruchom to, jeśli niepubliczne fora są publicznie widoczne.

en: Run this if topics or replies appear in the wrong forums.
pl: Uruchom to, jeśli tematy lub odpowiedzi pojawiają się na złych forach.

en: Recalculate parent forum for each topic and reply
pl: Przeliczanie nadrzędnego forum dla każdego tematu i odpowiedzi

en: Run this if replies appear in the wrong topics.
pl: Uruchom to, jeśli odpowiedzi pojawiają się w złych tematach.

en: Recalculate parent topic for each reply
pl: Przelicz nadrzędne tematy dla każdej odpowiedzi

en: The repair was not successful
pl: Naprawa nie powiodła się

en: The repair was completed successfully
pl: Naprawa zakończyła się sukcesem

en: bbPress provides the following tools to help you manage your forums:
pl: bbPress dostarcza następujące narzędzia, by pomóc zarządzać forami:

en: Reply draft updated.
pl: Szkic odpowiedzi został zaktualizowany.

en: Reply scheduled for: %s.
pl: Odpowiedź została zaplanowana na: %s.

en: Reply submitted.
pl: Odpowiedź została wysłana.

en: Reply created.
pl: Odpowiedź została utworzona.

[ctx: Approve reply]
en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Approve this reply
pl: Zatwierdź odpowiedź

[ctx: Unapprove reply]
en: Unapprove
pl: Nie zatwierdzaj

en: Unapprove this reply
pl: Nie zatwierdzaj tej odpowiedzi

en: Reply "%1$s" successfully unapproved.
pl: Odpowiedź „%1$s” została pomyślnie niezatwierdzona.

en: There was a problem unapproving the reply "%1$s".
pl: Wystąpił problem z niezatwierdzeniem odpowiedzi „%1$s”.

en: Reply "%1$s" successfully approved.
pl: Odpowiedź „%1$s” została zatwierdzona.

en: There was a problem approving the reply "%1$s".
pl: Wystąpił problem podczas zatwierdzania odpowiedzi „%1$s”.

en: Error in unspamming reply.
pl: Wystąpił błąd podczas odznaczania odpowiedzi jako spam.

en: Sorry, you are not allowed to unspam this reply.
pl: Nie posiadasz uprawnień, aby odznaczyć tą odpowiedź jako spam.

en: Error in spamming reply.
pl: Wystąpił błąd podczas oznaczania odpowiedzi jako spam.

en: %s reply not updated, somebody is editing it. | %s replies not updated, somebody is editing them.
pl[0]: %s odpowiedź nie jest aktualizowana, ktoś ją edytuje.
pl[1]: %s odpowiedzi nie są aktualizowane, ktoś je edytuje.
pl[2]: %s odpowiedzi nie jest aktualizowanych, ktoś je edytuje.

en: 1 reply not updated, somebody is editing it.
pl: 1 odpowiedź nie została zaktualizowana. Ktoś ją edytuje.

en: %s reply updated. | %s replies updated.
pl[0]: %s odpowiedź zaktualizowana.
pl[1]: %s odpowiedzi zaktualizowane.
pl[2]: %s odpowiedzi zaktualizowanych.

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the reply.
pl: <strong>Widok</strong> przeniesie Cię do aktywnej witryny, w której możesz wyświetlić odpowiedź.

en: You can refine the list to show only replies in a specific forum or from a specific month by using the dropdown menus above the replies list. Click the Filter button after making your selection.
pl: Możesz zawęzić listę, aby wyświetlać tylko odpowiedzi na określonym forum lub z określonego miesiąca, korzystając z menu rozwijanego nad listą odpowiedzi. Kliknij przycisk Filtruj po dokonaniu wyboru.

en: Topic draft updated.
pl: Szkic tematu został zaktualizowany.

en: Topic scheduled for: %s.
pl: Temat zaplanowany na: %s.

en: Preview topic
pl: Podgląd tematu

en: Topic submitted.
pl: Wątek został zgłoszony.

en: Topic created.
pl: Temat został utworzony.

en: View topic
pl: Wyświetl temat

[ctx: Approve Topic]
en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Approve this topic
pl: Zatwierdź temat

[ctx: Unapprove Topic]
en: Unapprove
pl: Nie zatwierdzaj

en: Unapprove this topic
pl: Nie zatwierdzaj tematu

en: There was a problem unapproving the topic "%1$s".
pl: Wystąpił problem podczas nie zatwierdzenia tematu „%1$s”.

en: There was a problem approving the topic "%1$s".
pl: Wystąpił problem podczas akceptowania tematu „%1$s”.

en: Error in unspamming topic.
pl: Wystąpił błąd podczas odznaczania tematu jako spam.

en: Sorry, you are not allowed to unspam this topic.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnień do odznaczania tematu jako spam.

en: Error in spamming topic.
pl: Wystąpił błąd podczas oznaczania tematu jako spam.

en: Sorry, you are not allowed to spam this item.
pl: Brak uprawnień do przeniesienia do spamu elementu.

en: %s topic not updated, somebody is editing it. | %s topics not updated, somebody is editing them.
pl[0]: %s temat nie jest aktualizowany, ktoś go edytuje.
pl[1]: %s tematy nie są aktualizowane, ktoś je edytuje.
pl[2]: %s tematów nie jest aktualizowanych, ktoś je edytuje.

en: 1 topic not updated, somebody is editing it.
pl: Temat nie został zaktualizowany, ktoś go edytuje.

en: %s topic updated. | %s topics updated.
pl[0]: %s temat został zaktualizowany.
pl[1]: %s tematy zostały zaktualizowane.
pl[2]: %s tematów zostało zaktualizowanych.

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the topic.
pl: <strong>Widok</strong> przeniesie Cię do aktywnej witryny, w której możesz wyświetlić temat.

en: <strong>Approve</strong> will change the status from pending to publish.
pl: <strong>Zatwierdź</strong> zmieni status z oczekującego na opublikowany.

en: You can refine the list to show only topics in a specific forum or from a specific month by using the dropdown menus above the topics list. Click the Filter button after making your selection.
pl: Możesz zawęzić listę, aby wyświetlać tylko tematy na określonym forum lub z określonego miesiąca, używając menu rozwijanego nad listą tematów. Kliknij przycisk Filtruj po dokonaniu wyboru.

en: You can view topics in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
pl: Możesz przeglądać tematy w prostej liście tytułów lub w zajawkach. Wybierz preferowany widok, klikając ikonki u góry listy po prawej stronie.

note: translators: %s: reporter name
en: %s reported this reply as not spam
pl: Użytkownik %s zgłosił odpowiedź jako nie spam

note: translators: %s: reporter name
en: %s reported this topic as not spam
pl: Użytkownik %s zgłosił temat jako nie spam

note: translators: %s: reporter name
en: %s reported this reply as spam
pl: Użytkownik %s zgłosił odpowiedź jako spam

note: translators: %s: reporter name
en: %s reported this topic as spam
pl: Użytkownik %s zgłosił ten temat jako spam

[ctx: Default reply to dropdown text]
en: None
pl: Brak

[ctx: Pending Status]
en: Unapprove
pl: Nie zatwierdzaj

[ctx: Pending Status]
en: Approve
pl: Zatwierdź

[ctx: verb]
en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply scheduled.
pl: Odpowiedź zaplanowana.

en: Reply reverted to draft.
pl: Odpowiedź została cofnięta do szkicu.

en: Reply published privately.
pl: Odpowiedź została opublikowana jako prywatna.

en: Reply published.
pl: Odpowiedź opublikowana.

en: Use as reply image
pl: Użyj jako obrazek odpowiedzi

en: Remove reply image
pl: Usuń obrazek odpowiedzi

en: Set reply image
pl: Ustaw obrazek odpowiedzi

en: Reply Image
pl: Obrazek odpowiedzi

en: Uploaded to this reply
pl: Załadowano do odpowiedzi

en: Insert into reply
pl: Wstaw do odpowiedzi

en: Forum Replies
pl: Odpowiedzi forum

en: Parent Topic:
pl: Temat nadrzędny:

en: Replies list navigation
pl: Nawigacja listy odpowiedzi

en: Replies list
pl: Lista odpowiedzi

en: Filter replies list
pl: Filtruj listę odpowiedzi

en: View Replies
pl: Wyświetl odpowiedzi

[ctx: noun]
en: Reply
pl: Odpowiedź

[ctx: Trash the reply]
en: Trash
pl: Kosz

[ctx: Publish the reply]
en: Publish
pl: Publikuj

en: <strong>Error</strong>: This reply could not be found or no longer exists.
pl: <strong>Błąd</strong>: Ta odpowiedź nie została znaleziona lub już nie istnieje.

en: <strong>Error</strong>: A topic ID is required.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wymagany jest identyfikator tematu.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found with your reply:
pl: <strong>Błąd</strong>: Znaleziono następujące problemy w Twojej odpowiedzi:

en: <strong>Error</strong>: The reply was not created.
pl: <strong>Błąd</strong>: Odpowiedź nie została utworzona.

en: Your Profile
pl: Twój profil

en: Your Subscriptions
pl: Twoje subskrypcje

en: Your Favorites
pl: Twoje ulubione

en: Your Replies
pl: Twoje odpowiedzi

note: translators: user's display name
en: %s's Topics
pl: Tematy %s

en: Your Topics
pl: Twoje tematy

en: %s second | %s seconds
pl[0]: %s sekunda
pl[1]: %s sekundy
pl[2]: %s sekund

en: %s minute | %s minutes
pl[0]: %s minuta
pl[1]: %s minuty
pl[2]: %s minut

en: %s hour | %s hours
pl[0]: %s godzina
pl[1]: %s godziny
pl[2]: %s godzin

en: %s day | %s days
pl[0]: %s dzień
pl[1]: %s dni
pl[2]: %s dni

en: %s week | %s weeks
pl[0]: %s tydzień
pl[1]: %s tygodnie
pl[2]: %s tygodni

en: %s month | %s months
pl[0]: %s miesiąc
pl[1]: %s miesiące
pl[2]: %s miesięcy

en: %s year | %s years
pl[0]: %s rok
pl[1]: %s lata
pl[2]: %s lat

en: A list of recent topics, sorted by: newness, popularity, or recent replies.
pl: Lista najnowszych tematów, posortowana po: świeżości, popularności, albo ostatnich odpowiedziach.

en: <strong>Error</strong>: Invalid email address.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nieprawidłowy adres e-mail.

en: <strong>Error</strong>: Invalid author name.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nieprawidłowa nazwa autora.

en: Pending: %s
pl: Oczekujące: %s

en: This forum has %1$s.
pl: To forum ma %1$s.

en: This category has %1$s.
pl: Ta kategoria ma %1$s.

en: This forum has %1$s, %2$s, and was last updated %3$s by %4$s.
pl: Forum ma %1$s, %2$s, a ostatni raz zostało zaktualizowane %3$s przez %4$s.

en: This category has %1$s, %2$s, and was last updated %3$s by %4$s.
pl: Kategoria ma %1$s, %2$s, a ostatnio została zaktualizowana %3$s przez %4$s.

en: (+%s hidden) | (+%s hidden)
pl[0]: (+%s ukryty)
pl[1]: (+%s ukryte)
pl[2]: (+%s ukrytych)

en: Forum scheduled.
pl: Publikacja forum została zaplanowana.

en: Forum reverted to draft.
pl: Forum zostało cofnięte do szkicu.

en: Forum published privately.
pl: Forum zostało opublikowane jako prywatne.

en: Forum published.
pl: Forum zostało opublikowane.

en: Use as forum image
pl: Użyj jako obrazka forum

en: Remove forum image
pl: Usuń obrazek forum

en: Set forum image
pl: Ustaw obrazek forum

en: Forum Image
pl: Obrazek forum

en: Uploaded to this forum
pl: Załadowano do forum

en: Insert into forum
pl: Wstaw do forum

en: Forums list navigation
pl: Nawigacja listy for

en: Forums list
pl: Lista for

en: Filter forums list
pl: Filtruj listę for

en: View Forums
pl: Wyświetl fora

en: Add New
pl: Utwórz

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found with your forum:
pl: <strong>Błąd</strong>: Znaleziono następujące problemy na Twoim forum:

en: <strong>Error</strong>: The forum was not created.
pl: <strong>Błąd</strong>: Forum nie zostało utworzone.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) occurred: %s
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił(y) następujący(e) problem(y): %s

en: <strong>Error</strong>: Your title is too long.
pl: <strong>Błąd</strong>: Tytuł jest za długi.

en: Moderators:
pl: Moderatorzy:

en: There is a pending email address change to %1$s. %2$s
pl: Już oczekuje zmiana adresu e-mail na %1$s. %2$s

[ctx: Dismiss pending user email address change]
en: Cancel
pl: Anuluj

en: <strong>Error</strong>: There was a problem subscribing.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem z subskrypcją.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unsubscribing.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas anulowania subskrypcji.

en: <strong>Error</strong>: Not found. What are you subscribing/unsubscribing to?
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie znaleziono. Co subskrybujesz/anulujesz subskrypcję?

en: [%s] New Email Address
pl: [%s] Nowy adres email

en: %1$s
    
    Someone requested a change to the email address on your account.
    
    Please click the following link to confirm this change:
    %2$s
    
    If you did not request this, you can safely ignore and delete this notification.
    
    This email was sent to: %3$s
    
    Regards,
    The %4$s Team
    %5$s
pl: %1$s
    
    Ktoś próbował zmienić twój adres email. 
    
    Kliknij w poniższy link, żeby zatwierdzić zmianę.
    %2$s
    
    Jeśli nie chcesz wprowadzać zmian, zignoruj tę wiadomość.
    
    Ten e-mail został wysłany do:%3$s
    
    Pozdrawiamy,
    Zespół  %4$s 
    %5$s

en: <strong>Error</strong>: An error occurred while updating your email address.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił błąd podczas aktualizacji adresu e-mail.

en: <strong>Error</strong>: That email address is already in use.
pl: <strong>Błąd</strong>: wybrany adres e-mail jest już zajęty.

en: <strong>Error</strong>: That is not a valid email address.
pl: <strong>Błąd</strong>: niepoprawny adres e-mail.

en: Engagements
pl: Zaangażowania

en: %s's Engagements
pl: Zaangażowania %s

en: &mdash; No forum &mdash;
pl: &mdash; Brak forum &mdash;

en: You may use these %s tags and attributes:
pl: Możesz użyć tych %s tagów i atrybutów:

en: Description:
pl: Opis:

en: Stay
pl: Zostań

en: Leave
pl: Wyjdź

en: Search replies:
pl: Przeszukaj odpowiedzi:

en: Topics Engaged In
pl: Tematy, w które się zaangażowano

en: in: %1$s
pl: w: %1$s

en: Last Post
pl: Ostatni wpis

en: Search topics:
pl: Przeszukaj tematy:

en: Last Activity: %s
pl: Ostatnia aktywność: %s

en: Website: %s
pl: Witryna internetowa: %s

en: Registered: %s
pl: Zarejestrowane: %s

en: Forum Moderators:
pl: Moderatorzy forum:

en: Replies to both topics are merged chronologically, ordered by the time and date they were published. Topics may be updated to a 1 second difference to maintain chronological order based on the merge direction.
pl: Odpowiedzi na oba tematy są łączone chronologicznie, uporządkowane według czasu i daty publikacji. Tematy mogą być aktualizowane z różnicą 1 sekundy, aby zachować kolejność chronologiczną na podstawie kierunku łączenia.

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Repeat New Password
pl: Wprowadź nowe hasło ponownie

en: Cancel password change
pl: Anuluj zmianę hasła

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide password
pl: Ukryj hasło

en: Generate Password
pl: Generuj hasło

en: Reply Status:
pl: Status odpowiedzi:

en: Reply #%1$s in %2$s
pl: Odpowiedź #%1$s w %2$s

en: New topic in %s titled:
pl: Nowy temat w %s zatytułowany:

en: Language
pl: Język

en: Subscription failed.
pl: Subskrypcja nie powiodła się.

en: Please login to subscribe.
pl: By dokonać subskrypcji, zaloguj się.

en: Favorite failed.
pl: Nie udało się dodać do ulubionych.

en: Please login to favorite.
pl: Zaloguj się, by dodać do ulubionych.

en: bbPress Item Count
pl: bbPress licznik elementu

note: Author of the plugin
en: The bbPress Contributors
pl: Kontrybutorzy bbPressa

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Blocked
pl: Zablokowano

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Spectator
pl: Obserwator

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Participant
pl: Uczestnik

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Keymaster
pl: Klucznik

note: Description of the plugin
en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
pl: bbPress to oprogramowanie forumowe opracowane przez twórców WordPressa.

en: No reply positions to recalculate.
pl: Brak odpowiedzi do przekalkulowania.

en: Recalculating reply menu order&hellip; %s
pl: Przeliczanie kolejności menu&hellip; %s

en: This is a collection of tags that are currently popular on our forums.
pl: Oto zbiór znaczników, które są obecnie popularne na naszych forach.

en: Here are the statistics and popular topics of our forums.
pl: Tutaj są statystyki i popularne tematy na naszym forum.

en: Favorites are no longer active.
pl: Ulubione są już nie aktywne.

en: The request was unsuccessful. Please try again.
pl: Żądanie nie powiodło się. Prosimy spróbować ponownie.

en: Are you sure you meant to do that?
pl: Czy na pewno chciałeś to zrobić?

en: You do not have permission to do this.
pl: Nie masz uprawnień by to zrobić.

en: Subscriptions are no longer active.
pl: Subskrypcje nie są już aktywne.

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
pl: Coś poszło nie tak. Odśwież przeglądarkę i spróbuj ponownie.

en: Forum Topics Started
pl: Rozpoczęte wątki

en: Subscribed Forums
pl: Subskrybowane fora

en: Forum Replies Created
pl: Odpowiedź forum utworzona

en: Replies Created: %s
pl: Napisanych odpowiedzi: %s

en: Topics Started: %s
pl: Rozpoczętych tematów: %s

en: Forum Role: %s
pl: Rola na forum: %s

en: Favorite Forum Topics
pl: Ulubione tematy forum

note: translators: user's display name
en: %s's Subscriptions
pl: Subskrypcje %s

note: translators: user's display name
en: %s's Favorites
pl: Ulubione %s

en: %s's Replies Created
pl: Utworzono odpowiedzi %s

en: %s's Topics Started
pl: Rozpoczęte tematy %s

en: Profile
pl: Profil

note: translators: user's display name
en: %s's Profile
pl: Profil użytkownika %s

en: Started by: %1$s
pl: Zapoczątkowany przez: %1$s

en: in reply to:
pl: w odpowiedzi na:

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: in forum
pl: na forum

en: in group forum
pl: na forum grupy

en: In reply to:
pl: W odpowiedzi na:

en: Last updated %s
pl: Ostatnia aktualizacja %s

en: Blog Role
pl: Rola na blogu

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
pl: Korzystamy z adresu e-mail by bezpiecznie wysłać ci hasło i zweryfikować konto.

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
pl: Twoja nazwa użytkownika musi być unikalna, i nie może zostać zmieniona później.

en: Create an Account
pl: Utwórz konto

en: Reset My Password
pl: Resetuj hasło

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Keep me signed in
pl: Nie wylogowuj mnie

en: Update User
pl: Zaktualizuj użytkownika

en: Update Profile
pl: Zaktualizuj profil

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
pl: Nadaj użytkownikowi uprawnienia administratora sieci witryn.

en: Network Role
pl: Rola w sieci

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Type your new password again.
pl: Wpisz ponownie swoje nowe hasło.

en: Account
pl: Konto

en: Biographical Info
pl: Informacje biograficzne

en: About the user
pl: O użytkowniku

en: About Yourself
pl: O sobie

en: Contact Info
pl: Dane kontaktowe

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: First Name
pl: Imię

en: You must be logged in to create new topics.
pl: Musisz być zalogowany, aby tworzyć nowe tematy.

en: You cannot create new topics.
pl: Nie możesz tworzyć nowych tematów.

en: Topic Status:
pl: Status tematu:

en: Topic Type:
pl: Rodzaj tematu:

en: Topic Tags:
pl: Znaczniki tematu:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
pl: Tytuł tematu (maksymalna długość: %d):

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to create a topic.
pl: To forum jest oznaczone jako zamknięte dla nowych tematów, jednak Twoje możliwości zamieszczania wpisów nadal pozwalają Ci na tworzenie tematów.

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
pl: Załóż nowy temat w &ldquo;%s&rdquo;

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć znacznik „%s"? Działanie będzie mogło zostać cofnięte.

en: Any links to this tag will no longer function.
pl: Odnośniki do znacznika nie będą dłużej działać.

en: Deleting a tag cannot be undone.
pl: Usunięcia znacznika nie można będzie cofnąć.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
pl: To nie usuwa Twoich tematów. Tylko sam znacznik jest usuwany.

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
pl: Czy na pewno chcesz scalić znacznik „%s" ze wskazanym znacznikiem?

en: Existing tag:
pl: Istniejący znacznik:

en: Merging tags together cannot be undone.
pl: Połączenie znaczników nie może zostać cofnięte.

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Slug:
pl: Uproszczona nazwa:

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
pl: Zmiana uproszczonej nazwy wpływa na jej bezpośredni odnośnik. Wszystkie odnośniki do starej uproszcoznej nazwy przestaną działać.

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
pl: Zostaw uproszoczoną nazwę pustą, aby został wygenerowany automatycznie.

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Manage Tag: "%s"
pl: Zarządzaj znacznikiem: „%s"

en: Copy topic tags to the new topic
pl: Kopiuj znaczniki tematu do nowego

en: Copy favoriters to the new topic
pl: Kopiuj lubiących do nowego tematu

en: Copy subscribers to the new topic
pl: Kkopiuj subskrybentów do nowego tematu

en: Split: %s
pl: Podział: %s

en: Split Method
pl: Metoda podziału

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
pl: Użycie opcji istniejącego tematu spowoduje chronologiczne połączenie odpowiedzi z obu tematów. Kolejność odpowiedzi po połączeniu zależy od momentu, w którym zostały opublikowane.

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
pl: Dzieląc temat rozdzielasz go na dwie części zaczynając od wybranej odpowiedzi. Można wybrać odpowiedź jako nowy temat pod nowym tytułem, lub połączyć je z istniejącym tematem.

en: Split topic "%s"
pl: Podziel temat „%s"

en: You cannot edit this topic.
pl: Nie możesz edytować tego tematu.

en: You do not have permission to edit this topic.
pl: Nie masz uprawnień do edycji tego tematu.

en: Merge topic tags
pl: Połącz znaczniki tematu

en: Merge topic favoriters
pl: Połącz ulubione tematy

en: Merge topic subscribers
pl: Połącz subskrybentów tematu

en: Topic Extras
pl: Dodatki dla tematu

en: There are no other topics in this forum to merge with.
pl: Na tym forum nie ma innych tematów, które można by połączyć.

en: Merge with this topic:
pl: Połącz z tym tematem:

en: Destination
pl: Miejsce docelowe

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
pl: Jeśli obecny temat ma pozostać nadrzędnym, narzędzia scalania należy użyć z poziomu drugiego z tematów.

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
pl: Wybierz temat do połączenia z obecnym. Wybrany temat docelowy zostanie potraktowany jako nadrzędny, a obecny zamieni się w jego odpowiedź.

en: Merge topic "%s"
pl: Połącz temat "%s"

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: You must be logged in to reply to this topic.
pl: Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

en: You cannot reply to this topic.
pl: Nie możesz odpowiedzieć na ten temat.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
pl: Forum &#8216;%s&#8217; jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
pl: Temat &#8216;%s&#8217; jest zamknięty na nowe odpowiedzi.

en: Optional reason for editing:
pl: Opcjonalnie powód edycji:

en: Keep a log of this edit:
pl: Zachowaj logi z edycji:

en: Notify me of follow-up replies via email
pl: Informuj mnie o nowych odpowiedziach poprzez e-mail

en: Notify the author of follow-up replies via email
pl: Informuj autora o dalszych odpowiedziach poprzez e-mail

en: Tags:
pl: Znaczniki:

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to reply.
pl: Temat jest już zamknięty na odpowiedzi, ale twoje uprawnienia pozwalają na odpowiedź.

en: You cannot edit this reply.
pl: Nie możesz edytować tej odpowiedzi.

en: You do not have permission to edit this reply.
pl: Nie masz uprawnień do edycji tej odpowiedzi.

en: Use an existing topic in this forum:
pl: Użyj istniejącego tematu na tym forum:

en: Moved: %s
pl: Przeniesiony: %s

en: Move Method
pl: Metoda przeniesienia

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
pl: Jeśli wybierzesz istniejący temat, odpowiedzi będą sortowane według czasu i daty ich utworzenia.

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
pl: Możesz utworzyć tę odpowiedź jako nowy temat z nowym tytułem lub połączyć ją z istniejącym tematem.

en: Move reply "%s"
pl: Przenieś odpowiedź "%s"

en: Protected
pl: Zabezpieczone

en: You must be logged in to create new forums.
pl: Trzeba być zalogowanym aby tworzyć nowe forum.

en: You cannot create new forums.
pl: Nie możesz tworzyć nowych for.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
pl: Forum &#8216;%s&#8217; jest zamknięte dla nowych treści.

en: Submit
pl: Prześlij

en: Forum Type:
pl: Typ forum:

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
pl: Nazwa forum (maksymalna długość: %d):

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
pl: Masz możliwość publikowania dowolnych tagów HTML.

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
pl: Utwórz nowe forum w &ldquo;%s&rdquo;

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
pl: Edytujesz &ldquo;%s&rdquo;

en: Mail (will not be published) (required):
pl: E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):

en: Name (required):
pl: Nazwa (wymagane):

en: Your information:
pl: Twoje informacje:

en: Oh, bother! No topics were found here.
pl: O, nie! Nie znaleziono tu żadnych tematów.

en: Oh, bother! No search results were found here.
pl: O, nie! Nie znaleziono tutaj żadnych wyników wyszukiwania.

en: Oh, bother! No replies were found here.
pl: O, nie! Nie znaleziono tu żadnych odpowiedzi.

en: Oh, bother! No forums were found here.
pl: O, nie! Nie znaleziono tu żadnych forów.

en: You do not have permission to view this forum.
pl: Nie masz uprawnień do przeglądania tego forum.

en: Private
pl: Prywatne

en: You are already logged in.
pl: Jesteś już zalogowany.

en: Hidden Replies
pl: Ukryte odpowiedzi

en: Hidden Topics
pl: Ukryte tematy

en: Empty Topic Tags
pl: Tematy bez znaczników

en: Registered Users
pl: Zarejestrowani użytkownicy

en: Registration complete. Please check your e-mail.
pl: Rejestracja została ukończona. Proszę sprawdzić skrzynkę e-mail.

en: Check your e-mail for your new password.
pl: Nowe hasło zostało wysłane e-mailem.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
pl: Sprawdź swoją pocztę e-mail w celu odczytania wiadomości z odnośnikiem potwierdzający.

en: New user registration is currently not allowed.
pl: Rejestracja nowych użytkowników nie jest obecnie dostępna.

en: You are now logged out.
pl: Zostałeś wylogowany.

en: &mdash; No role for this site &mdash;
pl: &mdash; Brak roli w witrynie &mdash;

en: This user has super admin privileges.
pl: Ten użytkownik posiada uprawnienia super administratora.

en: You have super admin privileges.
pl: Masz uprawnienia super administratora.

en: User updated.
pl: Konto użytkownika zostało zaktualizowane.

en: Admin
pl: Administrator

en: Member
pl: Członek

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Guest
pl: Gość

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas zatwierdzania tematu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem favoriting that topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem z dodaniem tego tematu do ulubionych.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unapproving the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem z niezatwierdzeniem tematu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem removing that topic from favorites.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas usuwania tego tematu z ulubionych.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit subscriptions of that user.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edycji subskrypcji tego użytkownika.

en: <strong>Error</strong>: No topic was found. Which topic are you marking/unmarking as favorite?
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie znaleziono żadnego tematu. Który temat zaznaczasz/odznaczasz jako ulubiony?

en: View Topic Tag
pl: Wyświetl znacznik tematu

en: New Tag Name
pl: Nazwa nowego znacznika

en: Add New Tag
pl: Utwórz znacznik

en: Update Tag
pl: Aktualizuj znacznik

en: Edit Tag
pl: Edytuj znacznik

en: All Tags
pl: Wszystkie znaczniki

en: Popular Tags
pl: Popularne znaczniki

en: Search Tags
pl: Szukaj znaczników

en: Topic Tags
pl: Znaczniki tematu

en: This topic has no replies.
pl: Ten temat nie ma odpowiedzi.

en: %s voice | %s voices
pl[0]: %s głos
pl[1]: %s głosy
pl[2]: %s głosów

en: This topic is in the trash.
pl: Ten temat jest w koszu.

en: This topic is marked as spam.
pl: Ten temat został oznaczony jako spam.

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
pl[0]: Wyświetlanie tematu %2$s (z %4$s w sumie)
pl[1]: Wyświetlanie %1$s tematów - od %2$s do %3$s (z %4$s w sumie)
pl[2]: Wyświetlanie %1$s tematów - od %2$s do %3$s (z %4$s w sumie)

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
pl[0]: Przeglądanie tematu %1$s
pl[1]: Przeglądanie tematów %1$s
pl[2]: Przeglądanie tematów %1$s

en: Merge
pl: Scal

en: Tagged:
pl: Oznaczony:

en: Unfavorite
pl: Usuń z ulubionych

en: Favorite
pl: Ulubione

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
pl: Ten temat został zmodyfikowany %1$s przez %2$s.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
pl: Ten temat został zmodyfikowany %1$s przez %2$s. Powód: %3$s

en: No topics found in Trash
pl: Żadnych tematów nie znaleziono w koszu

en: No topics found
pl: Nie znaleziono tematów

en: Search Topics
pl: Przeszukaj tematy

en: View Topic
pl: Zobacz temat

en: Edit Topic
pl: Edytuj temat

en: Create New Topic
pl: Utwórz nowy temat

en: New Topic
pl: Nowy temat

en: <strong>Error</strong>: There was a problem deleting the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas usuwania tematu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem untrashing the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas przywracania tematu z kosza.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem trashing the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas usuwania tematu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem z oznaczeniem tematu jako spamu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas usuwania oznaczenia tematu jako spamu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem sticking the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem z przypięciem tematu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unsticking the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas odpięcia tematu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem opening the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas otwierania tematu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem closing the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas zamykania tematu.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to do that.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
pl: Super przypięty

[ctx: Make topic sticky]
en: Sticky
pl: Przypięto

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
pl: Normalny

[ctx: Mark reply as pending]
en: Pending
pl: Oczekujące

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
pl: Kosz

[ctx: Close the topic]
en: Closed
pl: Zamknięte

[ctx: Open the topic]
en: Open
pl: Otwórz

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
pl: <strong>Błąd</strong>: Podczas usuwania znacznika znaleziono następujące problemy: %s

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to delete the topic tags.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do usuwania znaczników tematu.

en: <strong>Error</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
pl: <strong>Błąd</strong>: Łączone znaczniki nie mogą być takie same.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
pl: <strong>Błąd</strong>: Podczas scalania znaczników znaleziono następujące problemy: %s

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
pl: <strong>Błąd</strong>: Podczas aktualizacji znacznika znaleziono następujące problemy: %s

en: <strong>Error</strong>: You need to enter a tag name.
pl: <strong>Błąd</strong>: Musisz wprowadzić nazwę znacznika.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the topic tags.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edycji znaczników tematu.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
pl: <strong>Błąd</strong>: Podczas pobierania znacznika znaleziono następujące problemy: %s

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to split to was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat, do którego chcesz się podzielić, nie został znaleziony.

en: <strong>Error</strong>: You need to choose a valid split option.
pl: <strong>Błąd</strong>: Musisz wybrać prawidłową opcję podziału.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to split was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat, który chcesz podzielić, nie został znaleziony.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to split from was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Odpowiedź, od której chcesz się oddzielić, nie została znaleziona.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the destination topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edycji tematu docelowego.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to merge to was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat, z którym chcesz scalić, nie został znaleziony.

en: <strong>Error</strong>: Destination topic ID not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie znaleziono identyfikatora tematu docelowego.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to merge was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat, który chcesz scalić, nie został znaleziony.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
pl: <strong>Błąd</strong>: W tej chwili nie można edytować Twojego tematu.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest kategorią. Nie można w nim tworzyć żadnych tematów.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edycji tego tematu.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to edit was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat, który chcesz edytować, nie został znaleziony.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie znaleziono identyfikatora tematu.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be created at this time.
pl: <strong>Błąd</strong>: W tej chwili nie można utworzyć tematu.

en: <strong>Error</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wykryto zduplikowany temat. Wygląda na to, że już to napisałeś.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest ukryte i nie możesz w nim czytać ani tworzyć nowych tematów.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest prywatne i nie możesz czytać jego treści ani tworzyć w nim nowych tematów.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new topics.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum zostało zamknięte dla nowych tematów.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest kategorią. Nie można tworzyć żadnych tematów na tym forum.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be empty.
pl: <strong>Błąd</strong>: Twój temat nie może być pusty.

en: <strong>Error</strong>: Your topic needs a title.
pl: <strong>Błąd</strong>: Twój temat wymaga tytułu.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new topics.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do tworzenia nowych tematów.

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
pl[0]: Wyświetlanie %2$s wyników (z %4$s w sumie)
pl[1]: Wyświetlanie wyników %1$s - od %2$s do %3$s (z %4$s w sumie)
pl[2]: Wyświetlanie wyników %1$s - od %2$s do %3$s (z %4$s w sumie)

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
pl[0]: Wyświetlanie wyniku %1$s
pl[1]: Wyświetlanie %1$s wyników
pl[2]: Wyświetlanie %1$s wyników

en: Search Results for '%s'
pl: Wyniki wyszukiwania dla '%s'

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
pl[0]: Wyświetlanie %2$s wpisu (z %4$s w sumie)
pl[1]: Wyświetlanie %1$s wpisów - od %2$s do %3$s (z %4$s w sumie)
pl[2]: Wyświetlanie %1$s wpisów - od %2$s do %3$s (z %4$s w sumie)

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
pl[0]: Wyświetlanie wpisu %1$s
pl[1]: Wyświetlanie wpisów %1$s
pl[2]: Wyświetlanie wpisów %1$s

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
pl[0]: Zobacz %2$s odpowiedź (z %4$s wszystkich)
pl[1]: Zobacz %1$s odpowiedzi - od %2$s do %3$s (z %4$s łącznie)
pl[2]: Zobacz %1$s odpowiedzi - od %2$s do %3$s (z %4$s łącznie)

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
pl[0]: Wyświetlanie odpowiedzi %1$s
pl[1]: Wyświetlanie odpowiedzi %1$s
pl[2]: Wyświetlanie odpowiedzi %1$s

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
pl[0]: Przeglądanie wątku odpowiedzi %1$s
pl[1]: Przeglądanie wątków odpowiedzi %1$s
pl[2]: Przeglądanie wątków odpowiedzi %1$s

en: Split the topic from this reply
pl: Podziel temat od tej odpowiedzi

en: Split
pl: Podziel

en: Move this reply
pl: Przenieś odpowiedź

en: Move
pl: Przenieś

en: Unspam
pl: Nie spam

en: Are you sure you want to delete that permanently?
pl: Czy na pewno chcesz to usunąć na stałe?

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Visit %s's website
pl: Odwiedź stronę: %s

en: View %s's profile
pl: Zobacz profil: %s

en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
pl: Ta odpowiedź została zmodyfikowana %1$s przez %2$s.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
pl: Odpowiedź została zmodyfikowana %1$s przez %2$s. Powód: %3$s

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: No replies found in Trash
pl: W koszu nie znaleziono żadnych odpowiedzi

en: No replies found
pl: Nie znaleziono odpowiedzi

en: Search Replies
pl: Szukaj odpowiedzi

en: View Reply
pl: Zobacz odpowiedź

en: Edit Reply
pl: Edytuj odpowiedź

en: Create New Reply
pl: Stwórz nową odpowiedź

en: New Reply
pl: Nowa odpowiedź

en: Replies: %s
pl: Odpowiedzi: %s

en: All Posts
pl: Wszystkie wpisy

en: <strong>Error</strong>: There was a problem deleting the reply.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas usuwania odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem untrashing the reply.
pl: <strong>Błąd</strong>: wystąpił problem z przywracaniem tej odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem trashing the reply.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas usuwania odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem marking the reply as spam.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem z oznaczeniem odpowiedzi jako spamu.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas usuwania oznaczenia odpowiedzi jako spamu.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do tworzenia nowych tematów. Odpowiedź nie mogła zostać przekształcona w temat.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas konwersji odpowiedzi na temat. Spróbuj ponownie.

en: Reply To: %s
pl: Odpowiedz na: %s

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to move to was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat, do którego chcesz przenieść, nie został znaleziony.

en: <strong>Error</strong>: You need to choose a valid move option.
pl: <strong>Błąd</strong>: Musisz wybrać prawidłową opcję przeniesienia.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the source topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edycji tematu źródłowego.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to move from was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat, z którego chcesz przenieść temat, nie został znaleziony.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to move was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Odpowiedź, którą chcesz przenieść, nie została znaleziona.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
pl: <strong>Błąd</strong>: Twojej odpowiedzi nie można w tej chwili edytować.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that reply.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edycji tej odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to edit was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Odpowiedź, którą chcesz edytować, nie została znaleziona.

en: <strong>Error</strong>: Reply ID not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie znaleziono identyfikatora odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wystąpił problem podczas dodawania znaczników do tematu.

en: <strong>Error</strong>: Topic is closed.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat jest zamknięty.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be created at this time.
pl: <strong>Błąd</strong>: W tej chwili nie można utworzyć odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
pl: <strong>Błąd</strong>: Wykryto zduplikowaną odpowiedź. Wygląda na to, że już to napisałeś.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be empty.
pl: <strong>Błąd</strong>: Twoja odpowiedź nie może być pusta.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest ukryte i nie możesz go czytać ani pisać nowych odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest prywatne i nie możesz czytać ani pisać nowych odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new replies.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum zostało zamknięte dla nowych odpowiedzi.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest kategorią. Nie można tworzyć odpowiedzi na tym forum.

en: <strong>Error</strong>: Forum does not exist.
pl: <strong>Błąd</strong>: Forum nie istnieje.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
pl: <strong>Błąd</strong>: Identyfikator forum nie może być liczbą ujemną.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID must be a number.
pl: <strong>Błąd</strong>: Identyfikator forum musi być liczbą.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID is missing.
pl: <strong>Błąd</strong>: Brak identyfikatora forum.

en: <strong>Error</strong>: Topic does not exist.
pl: <strong>Błąd</strong>: Temat nie istnieje.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
pl: <strong>Błąd</strong>: Identyfikator tematu nie może być liczbą ujemną.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID must be a number.
pl: <strong>Błąd</strong>: Identyfikator tematu musi być liczbą.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID is missing.
pl: <strong>Błąd</strong>: Brak identyfikatora tematu.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to reply.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do odpowiedzi.

en: This forum is empty.
pl: To forum jest puste.

en: This forum has %1$s and %2$s.
pl: Na tym forum jest %1$s i %2$s.

en: This category has %1$s and %2$s.
pl: Ta kategoria zawiera %1$s i %2$s.

en: This forum has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
pl: Na tym forum jest %1$s, a ostatnia aktualizacja %2$s nastąpiła przez %3$s.

en: This category has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
pl: Ta kategoria ma %1$s i została ostatnio zaktualizowana %2$s przez %3$s.

en: %s reply | %s replies
pl[0]: %s odpowiedź
pl[1]: %s odpowiedzi
pl[2]: %s odpowiedzi

en: %s topic | %s topics
pl[0]: %s temat
pl[1]: %s tematy
pl[2]: %s tematów

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Parent Forum:
pl: Forum nadrzędne:

en: No forums found in Trash
pl: W koszu nie znaleziono żadnego forum

en: No forums found
pl: Nie znaleziono forum

en: View Forum
pl: Zobacz forum

en: Edit Forum
pl: Edytuj forum

en: Create New Forum
pl: Utwórz nowe forum

en: New Forum
pl: Nowe forum

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
pl: Ukryte

[ctx: Make forum private]
en: Private
pl: Prywatne

[ctx: Make forum public]
en: Public
pl: Publiczne

[ctx: Forum is a category]
en: Category
pl: Kategoria

[ctx: Close the forum]
en: Closed
pl: Zamknięte

[ctx: Open the forum]
en: Open
pl: Otwórz

en: <strong>Error</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
pl: <strong>Błąd</strong>: W tej chwili nie można edytować Twojego forum.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that forum.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do edycji tego forum.

en: <strong>Error</strong>: The forum you want to edit was not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Forum, które chcesz edytować, nie zostało znalezione.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID not found.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie znaleziono identyfikatora forum.

en: <strong>Error</strong>: Your forum cannot be created at this time.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie można utworzyć forum w tej chwili.

en: <strong>Error</strong>: This forum already exists.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum już istnieje.

en: <strong>Error</strong>: Slow down; you move too fast.
pl: <strong>Błąd</strong>: Zwolnij; poruszasz się zbyt szybko.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest ukryte i nie masz możliwości czytania lub tworzenia nowych forów.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest prywatne i nie masz możliwości czytania ani tworzenia nowych forów.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new forums.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum zostało zamknięte dla nowych forów.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
pl: <strong>Błąd</strong>: To forum jest kategorią. Nie można tworzyć żadnych forów na tym forum.

en: <strong>Error</strong>: Your forum must have a parent.
pl: <strong>Błąd</strong>: Twoje forum musi mieć element nadrzędny.

en: <strong>Error</strong>: Your forum description cannot be empty.
pl: <strong>Błąd</strong>: Opis forum nie może być pusty.

en: <strong>Error</strong>: Your forum needs a title.
pl: <strong>Błąd</strong>: Twoje forum wymaga podania tytułu.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new forums.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do tworzenia nowych forów.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
pl: <strong>Błąd</strong>: Nie masz uprawnień do oznaczania powiadomień dla tego użytkownika.

en: You have %1$d new reply to %2$s
pl: Masz %1$d nową odpowiedź na %2$s

en: You have %1$d new reply to %2$s from %3$s
pl: Masz %1$d nową odpowiedź na %2$s od %3$s

en: Topic Replies
pl: Odpowiedzi tematu

en: Subscribed Topics
pl: Subskrybowane tematy

en: Search Forums...
pl: Przeszukaj forum...

en: This group does not currently have a forum.
pl: Ta grupa nie ma obecnie forum.

en: Group Forum
pl: Forum grupy

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
pl: Forum dyskusyjne

en: <strong>Error</strong>: Are you sure you wanted to do that?
pl: <strong>Błąd</strong>: Czy na pewno chciałeś to zrobić?

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
pl: Administratorzy sieci mogą zmienić konfigurację forum należącej do tej grupy.

en: Group Forum:
pl: Forum grupowe:

en: Saying no will not delete existing forum content.
pl: Odmowa nie spowoduje usunięcia istniejącej treści forum.

en: Yes. I want this group to have a forum.
pl: Tak. Chcę by grupa miała forum.

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
pl: Utwórz forum dyskusyjne, aby umożliwić członkom tej grupy komunikowanie się w sposób uporządkowany, przypominający tablicę ogłoszeń.

en: Group Forum Settings
pl: Ustawienia forum grupowego

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
pl: %1$s odpowiedział(a) na temat %2$s na forum %3$s

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
pl: %1$s rozpoczął temat %2$s na forum %3$s

en: New forum reply
pl: Nowa odpowiedź na forum

en: New forum topic
pl: Nowy temat

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
pl: Brak historii. Akismet nie sprawdził tego wpisu.

en: Akismet History
pl: Historia Askimet

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
pl: Akismet nie mógł sprawdzić tego wpisu (odpowiedź: %s), ponowi automatycznie później.

en: Akismet cleared this post as not spam
pl: Akismet oczyścił ten wpis, uznając go za nie spam

en: Post status was changed to %s
pl: Status wpisu został zmieniony na %s

en: Akismet caught this post as spam
pl: Akismet uznał ten wpis za spam

en: No response
pl: Brak odpowiedzi

note: translators: 1: reporter name, 2: comment type
en: %1$s reported this %2$s as not spam
pl: Użytkownik %1$s zgłosił to %2$s jako nie spam

note: translators: 1: reporter name, 2: comment type
en: %1$s reported this %2$s as spam
pl: %2$s został zgłoszony przez %1$s jako spam

en: Hello World!
pl: Witaj Świecie!

en: General
pl: Ogólne

en: Editable forum roles no longer exist.
pl: Edytowalne role forum już nie istnieją.

en: Moderators
pl: Moderatorzy

en: Recent Replies
pl: Ostatnie odpowiedzi

en: Show reply author:
pl: Wyświetl odpowiedź autora:

en: Maximum replies to show:
pl: Maksymalna liczba odpowiedzi do pokazania:

[ctx: widgets]
note: translators: 1: reply author, 2: reply link
en: %1$s on %2$s
pl: %1$s - %2$s

[ctx: widgets]
note: translators: 1: reply author, 2: reply link, 3: reply timestamp
en: %1$s on %2$s %3$s
pl: %1$s do %2$s %3$s

en: (bbPress) Recent Replies
pl: (bbPress) ostatnie odpowiedzi

en: A list of the most recent replies.
pl: Lista ostatnich odpowiedzi.

en: Forum Statistics
pl: Statystyki forum

en: (bbPress) Statistics
pl: (bbPress) statystyki

en: Some statistics from your forum.
pl: Kilka statystyk z waszego forum.

en: Recent Topics
pl: Ostatnie tematy

en: Topics With Recent Replies
pl: Tematy z ostatnimi odpowiedziami

en: Popular Topics
pl: Popularne tematy

en: Newest Topics
pl: Najnowsze tematy

en: Order By:
pl: Sortuj według:

en: Show topic author:
pl: Pokaż autora tematu:

en: Show post date:
pl: Pokaż datę wpisu:

en: Maximum topics to show:
pl: Maksymalna ilość tematów do pokazania:

[ctx: widgets]
en: by %1$s
pl: przez %1$s

en: (bbPress) Recent Topics
pl: (bbPress) ostatnie tematy

en: "0" to show only root - "any" to show all
pl: "0" by pokazać tylko główne - "any" aby pokazać wszystko

en: Parent Forum ID:
pl: Identyfikator forum nadrzędnego:

en: (bbPress) Forums List
pl: (bbPress) lista for

en: A list of forums with an option to set the parent.
pl: Lista for z możliwością ustawienia forum nadrzędnego.

en: Search Forums
pl: Szukaj for

en: (bbPress) Forum Search Form
pl: (bbPress) formularz przeszukiwania forum

en: The bbPress forum search form.
pl: BbPress formularz wyszukiwania forum.

en: (bbPress) Topic Views List
pl: (bbPress) lista wyświetleń tematu

en: A list of registered optional topic views.
pl: Lista zarejestrowanych opcjonalnych wyświetleń tematów.

en: Lost Password URI:
pl: Adres do odzyskania hasła:

en: Register URI:
pl: Adres rejestracji:

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Lost Password
pl: Zapomniane hasło

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Password
pl: Hasło

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: (bbPress) Login Widget
pl: (bbPress) widżet logowania

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
pl: Prosty formularz logowania z opcjonalnymi linkami do logowania i strony zagubionego hasła.

en: View: %s
pl: Zobacz: %s

en: Edit %s's Profile
pl: Edytuj profil %s

en: Edit Your Profile
pl: Edytuj swój profil

note: translators: user's display name
en: %s's Replies
pl: %s odpowiedzi

en: %s Topic | %s Topics
pl[0]: %s temat
pl[1]: %s tematy
pl[2]: %s tematów

en: Topic: %s
pl: Temat: %s

en: Topic Tag Edit: %s
pl: Edycja znacznika tematu: %s

en: Reply Edit: %s
pl: Edytuj odpowiedź:  %s

en: Topic Edit: %s
pl: Edycja tematu: %s

en: Forum Edit: %s
pl: Edytuj forum: %s

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Edit
pl: Edytuj

en: Topic Tag: %s
pl: Znacznik tematu: %s

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: Home
pl: Strona główna

en: None available
pl: Niedostępne

en: No forums available
pl: Forum niedostępne

en: No topics available
pl: Brak dostępnych tematów

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
pl: Warunkowe tagi zapytania nie działają przed uruchomieniem zapytania i wtedy zawsze zwracają fałsz.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
pl: %1$s napisał:
    
    %2$s
    
    Odnośnik do tematu: %3$s
    
    -----------
    
    Otrzymujesz ten e-mail, ponieważ zapisałeś się na forum.
    
    Zaloguj się i odwiedź temat, aby anulować subskrypcję tych e-maili.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
pl: %1$s napisał:
    
    %2$s
    
    Odnośnik do wpisu: %3$s
    
    -----------
    
    Otrzymujesz ten e-mail, ponieważ zasubskrybowałeś temat forum.
    
    Zaloguj się i odwiedź temat, aby anulować subskrypcję tych e-maili.

en: Trashed: %s
pl: W koszu: %s

en: Spammed: %s
pl: Spam: %s

en: Private: %s
pl: Prywatne: %s

en: %s ago
pl: %s temu

en: right now
pl: teraz

en: sometime
pl: czasem

en: Site Role
pl: Rola na stronie

en: Change
pl: Zmień

en: Change forum role to&hellip;
pl: Zmień rolę na forum na&hellip;

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
pl: &mdash; Brak roli na tych forach &mdash;

en: Forum Role
pl: Rola na forum

en: Topic saved.
pl: Temat został zapisany.

en: Topic restored to revision from %s
pl: Temat przywrócony do rewizji z%s

en: Topic updated.
pl: Temat został zaktualizowany.

en: Mark this topic as spam
pl: Oznacz ten temat jako spam

en: Mark the topic as not spam
pl: Oznacz temat jako nie spam

en: (to front)
pl: (do przodu)

en: Stick this topic to front
pl: Przyklej ten temat na wierzch

en: Stick
pl: Przyklej

en: Stick this topic to its forum
pl: Przyklej ten temat do jego forum

en: Unstick
pl: Odklej

en: Unstick this topic
pl: Odklej temat

[ctx: Open a Topic]
en: Open
pl: Otwórz

en: Open this topic
pl: Otwórz temat

[ctx: Close a Topic]
en: Close
pl: Zamknij

en: Close this topic
pl: Zamknij temat

en: No Replies
pl: Brak odpowiedzi

en: Voices
pl: Głosów

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
pl: Temat "%1$s" odznaczono jako spam.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
pl: Wystąpił problem z odznaczeniem tematu "%1$s" jako spam.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
pl: Temat "%1$s" oznaczony jako spam.

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
pl: Wystąpił problem z oznaczeniem tematu "%1$s" jako spamu.

en: Topic "%1$s" successfully unapproved.
pl: Temat „%1$s” został pomyślnie nie zatwierdzony.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
pl: Był problem z odklejeniem tematu "%1$s".

en: Topic "%1$s" successfully approved.
pl: Temat "%1$s" został pomyślnie zatwierdzony.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
pl: Wystąpił problem z przyklejeniem tematu "%1$s".

en: Topic "%1$s" successfully stuck to front.
pl: Temat "%1$s" został pomyślnie umieszczony na froncie.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
pl: Wystąpił problem z umieszczeniem tematu "%1$s" na początku.

en: Topic "%1$s" successfully closed.
pl: Temat "%1$s" został zamknięty.

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
pl: Pojawił się problem z zamknięciem tematu "%1$s".

en: Topic "%1$s" successfully opened.
pl: Temat „%1$s" został pomyślnie otwarty.

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
pl: Był problem z otwarciem tematu "%1$s".

en: The forum was not found.
pl: Forum nie zostało znalezione.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
pl: <strong>Rodzaj tematu</strong> rozwijane menu wskazuje przyklejone tematy. Wybranie opcji bardzo przyklejony by przykleić temat na górę forum, tj. indeksu tematów. Opcja przyklej temat do odpowiedniego forum. Normalne przyklejenie nie może wszędzie nie działać.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No forum" to post the topic without an assigned forum.
pl: Rozwijana lista <strong>Forum</strong> określa nadrzędne forum, do którego należy temat. Wybierz forum lub kategorię z rozwijanej listy lub pozostaw domyślne „Brak forum”, aby opublikować temat bez przypisanego forum.

en: Select the attributes that your topic should have:
pl: Wybierz atrybuty które powinien mieć twój temat:

en: Topic Attributes
pl: Atrybuty tematu

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
pl: <strong>Obrazek wyróżniający</strong> - Umożliwia powiązanie obrazka z tematem bez wstawiania go. Jest to zazwyczaj przydatne tylko wtedy, gdy motyw wykorzystuje obrazek wyróżniający jako miniaturkę tematu na stronie głównej, niestandardowy nagłówek itp.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
pl: <strong>Publikuj</strong> - Możesz ustawić warunki publikacji swojego tematu w polu Publikuj. Aby wyświetlić więcej opcji, kliknij odnośnik Edytuj, aby wyświetlić Status, Widoczność i Publikuj (natychmiast). Widoczność obejmuje opcje ochrony hasłem tematu lub ustawienia, aby pozostawał na górze bloga na czas nieokreślony (przypięty). Publikuj (natychmiast) umożliwia ustawienie przyszłej lub przeszłej daty i godziny, dzięki czemu możesz zaplanować publikację tematu w przyszłości lub ustawić datę wsteczną tematu.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
pl: <strong>Edytor tematu</strong> - Wprowadź tekst tematu. Istnieją dwa tryby edycji: wizualny i HTML. Tryb wybiera się klikając na odpowiednią zakładkę. Tryb wizualny umożliwia korzystanie z edytora WYSIWYG. Kliknij ostatnią ikonę w wierszu, aby zobaczyć drugi rząd. Tryb HTML pozwala na wprowadzenie HTML do tematu. Można wstawiać pliku multimedialne klikając ikony powyżej edytora tekstu podążając za instrukcjami. Można przejść do ekranu pisania bez rozpraszania za pomocą ikony pełny ekran w trybie wizualnym (przedostatnia ikona w górnym rzędzie) albo ikona pełny ekran w trybie HTML (ostatnia w rzędzie). Widoczność przycisków w tym trybie uzyskuje się przez przesunięcie myszy w górny obszar. Wyjdź z trybu pełnego ekranu aby wrócić do zwyczajnego edytora tematu.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
pl: <strong>Tytuł</strong> - Wpisz tytuł tematu. Po wpisaniu jego wpisaniu, poniżej zostanie wyświetlony odnośnik, który można edytować.

en: Title and Topic Editor
pl: Edytor tytułu i opisu

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
pl: Pole tytułu i duży obszar edycji tematu są na stałe, ale możesz zmienić położenie wszystkich innych pól za pomocą przeciągania i upuszczania, a także możesz je zminimalizować lub rozszerzyć, klikając pasek tytułu każdego pola. Użyj karty Opcje ekranu, aby wyświetlić więcej pól (Zajawka, Wyślij trackbacki, Pola niestandardowe, Dyskusja, Uproszczona nazwa, Autor) lub wybrać układ 1- lub 2-kolumnowy dla tego ekranu.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
pl: Gdy korzystasz z masowej edycji możesz zmieniać metadane (kategorie, autora, etc.) dla wszystkich wybranych tematów. W celu usunięcia tematu z grupowania, kliknij x obok jego nazwy w obszarze masowej edycji.

en: You can also edit, spam, or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
pl: Możesz również edytować, oznaczać jako spam lub przenosić wiele tematów do kosza na raz. Wybierz tematy, na które chcesz zareagować, używając pól wyboru, a następnie wybierz działanie, które chcesz wykonać z menu Działania zbiorcze i kliknij Zastosuj.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
pl: <strong>Przyklej <em>(to front)</em></strong> zatrzyma wybrany temat &#8217;przypięty&#8217; na górze wszystkich forów i będzie widoczny na liście każdego tematu.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
pl: <strong>Przyklej</strong> zachowa wybrany temat &#8217;przypęty&#8217; na górze forum nadrzędnego.

en: <strong>Close</strong> will mark the selected forum as &#8217;closed&#8217; and disable the ability to post new topics and replies in it.
pl: <strong>Zamknij</strong> oznaczy wybrane forum jako „zamknięte” i wyłączy możliwość zamieszczania w nim nowych tematów i odpowiedzi.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
pl: <strong>Spam</strong> usuwa temat z listy i umieszcza go w kolejce spamu, z której można go trwale usunąć.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
pl: <strong>Kosz</strong> usuwa temat z listy i umieszcza go w koszu, z którego można go trwale usunąć.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
pl: <strong>Edytuj</strong> przenosi do edycji tego tematu. Edycję również można rozpocząć klikając na tytuł.

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
pl: Unosząc się nad wierszami w liście tematów wyświetli linki działania, które pozwalają zarządzać tematami. Możesz wykonać następujące czynności:

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, Closed, or Spam  topics. The default view is to show all topics.
pl: Możesz filtrować listę tematów według statusu tematu, używając odnośników tekstowych w lewym górnym rogu, aby wyświetlić tematy Wszystkie, Opublikowane, Szkic, Oczekujące, Wyrzucone do kosza, Zamknięte lub Spam. Domyślny widok pokazuje wszystkie tematy.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
pl: Możesz ukryć lub pokazać kolumny w zależności od potrzeb i zdecydować jak wiele tematów trafia do listy na ekranie przy użyciu karty "Opcje ekranu".

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
pl: Ekran wyświetla indywidualne wątki utworzone na witrynie. Można dostosować ten ekran na wiele sposobów.

en: Dropping Conversion Table&hellip; %s
pl: Usunięcie tabeli konwersji&hellip; %s

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
pl: Usuwanie znaczników tematu&hellip; %s

en: Success!
pl: Powodzenie!

en: Reset bbPress
pl: Zresetuj bbPress

en: This process cannot be undone.
pl: Ten proces jest nieodwracalny.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
pl: Ta opcja usunie wszystkich uprzednio zaimportowanych użytkowników i jest nieodwracalna.

en: Say it ain't so!
pl: Powiedz to nie tak!

en: Delete imported users?
pl: Usunąć zaimportowanych użytkowników?

en: Importer Helper Data
pl: Dane pomocnicze importera

en: Forum User Roles
pl: Role użytkowników forum

en: Forum Activity
pl: Aktywność forum

en: Forum Settings
pl: Ustawienia forum

en: All Topic Tags
pl: Wszystkie znaczniki tematów

en: All Replies
pl: Wszystkie odpowiedzi

en: All Topics
pl: Wszystkie tematy

en: All Forums
pl: Wszystkie fora

en: The following data will be removed:
pl: Następujące dane zostaną usunięte:

en: Backup your database before proceeding.
pl: Stwórz kopię zapasową bazy danych przed kontynuacją.

en: Recalculating the topic for each post&hellip; %s
pl: Przeliczanie tematu dla każdego wpisu&hellip; %s

en: Recalculating the forum for each post&hellip; %s
pl: Przeliczanie forum dla każdego wpisu&hellip; %s

en: Recalculating forum visibility&hellip; %s
pl: Przeliczanie widzialności forum&hellip; %s

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
pl: Naprawianie przypiętego tematu do relacji na forum nadrzędnym&hellip; %s

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
pl: Ponowne obliczanie ostatniego wpisu w każdym temacie i forum&hellip; %s

en: Complete! %s users updated.
pl: Zakończono! %s użytkowników zostało zaktualizowanych.

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
pl: Ponowne mapowanie ról użytkowników na forum witryny&hellip; %s

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
pl: Usuwanie for znajdujących się w koszu z subskrypcji użytkowników&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
pl: Usuwanie tematów znajdujących się w koszu z subskrypcji użytkowników&hellip; %s

en: Nothing to remove!
pl: Nie ma nic do usunięcia!

en: Removing unpublished topics from user favorites&hellip; %s
pl: Usuwanie nieopublikowanych tematów z ulubionych użytkowników&hellip; %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
pl: Zliczanie użytkownikom tematów, na które odpowiedzieli&hellip; %s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
pl: Zliczanie liczby tematów stworzonych przez użytkowników&hellip; %s

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
pl: Zliczanie odpowiedzi dla każdego forum&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
pl: Zliczanie tematów w każdym z działów&hellip; %s

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
pl: Ukończono! %s grup zostało zaktualizowanych; %s for zostało zaktualizowanych; %s statusów for zostało zsynchronizowanych.

en: group-forums
pl: fora-grupy

en: Group Forums
pl: Fora grupowe

en: Upgrading BuddyPress group-forum relationships&hellip; %s
pl: Uaktualnianie relacji między grupą a forum BuddyPress&hellip; %s

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each forum&hellip; %s
pl: Zliczanie oczekujących, spamowanych i wyrzuconych do kosza odpowiedzi na każdym forum&hellip; %s

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
pl: Zliczanie głosów w każdym z tematów&hellip; %s

en: Complete!
pl: Kompletny!

en: Failed!
pl: Niepowodzenie!

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
pl: Zliczanie odpowiedzi we wszystkich tematach&hellip; %s

en: Remap all users to default forum roles
pl: Odtwórz istniejącym użytkownikom domyśle role

en: Remove unpublished forums from user subscriptions
pl: Usuń nieopublikowane fora z subskrypcji użytkowników

en: Remove unpublished topics from user subscriptions
pl: Usuń nieopublikowane tematy z subskrypcji użytkowników

en: Remove unpublished topics from user favorites
pl: Usuń nieopublikowane tematy z ulubionych użytkowników

en: Recount replies for each user
pl: Przelicz odpowiedzi dla każdego użytkownika

en: Recount topics for each user
pl: Przelicz tematy dla każdego użytkownika

en: Recount replies in each topic
pl: Przelicz odpowiedzi w każdym temacie

en: Recount replies in each forum
pl: Przelicz odpowiedzi na każdym forum

en: Recount topics in each forum
pl: Przelicz tematy dla każdego forum

en: Upgrade BuddyPress Group Forum relationships
pl: Uaktualnij relacje na forum grupy BuddyPress

en: Recalculate sticky relationship of each topic
pl: Przelicz ponownie relację przypiętą dla każdego tematu

en: Recalculate last activity in each topic and forum
pl: Przelicz ostatnia aktywność w każdym temacie i forum

en: Recalculate private and hidden forums
pl: Przelicz fora prywatne i ukryte

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 upgrade at a time.
pl: Niektóre z tych narzędzi tworzą znaczny narzut bazy danych. Zachowaj ostrożność podczas uruchamiania więcej niż 1 aktualizacji na raz.

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, topic-tags, favorites, subscriptions, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
pl: bbPress śledzi relacje między forami, tematami, odpowiedziami, znacznikami tematów, ulubionymi, subskrypcjami i użytkownikami. Czasami relacje te tracą synchronizację, najczęściej po imporcie lub migracji. Użyj poniższych narzędzi, aby ręcznie przeliczyć te relacje.

en: Possible %1$s conflict: %2$s
pl: Możliwy %1$s konflikt: %2$s

en: %s page
pl: Strona %s

en: Topic tag slug
pl: Uproszczona nazwa znacznika tematu

en: View base
pl: Zobacz bazę

en: User base
pl: Baza użytkowników

en: Reply slug
pl: Uproszczona nazwa odpowiedzi

en: Topic slug
pl: Uproszczona nazwa tematu

en: Forum slug
pl: Uproszczona nazwa forum

en: Topics base
pl: Baza tematów

en: Forums base
pl: Baza forum

en: Category base
pl: Baza odnośnika kategorii

en: Tag base
pl: Baza znacznika

en: Menus
pl: Menu

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Pages
pl: Strony

en: Posts
pl: Wpisy

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
pl: W przypadku kolizji uproszczonej nazwy z WordPressem lub BuddyPressem, obok problematycznej uproszczonej nazwy pojawi się ostrzeżenie.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
pl: „Pojedyncze uproszczone nazwy” są używane jako prefiks podczas przeglądania pojedynczego forum, tematu, odpowiedzi, użytkownika lub widoku.

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
pl: „Uproszczone nazwy archiwum” są używane jako „korzeń” dla Twoich forów i tematów. Jeśli połączysz te wartości z istniejącymi uproszczonymi nazwami strony, bbPress spróbuje wyprowadzić najbardziej poprawny tytuł i treść.

en: The "Slugs" section allows you to control the permalink structure for your forums.
pl: Sekcja „Uroszczone nazwy” umożliwia kontrolowanie struktury bezpośredniego odnośnika na Twoim forum.

en: Slugs
pl: Uproszczone nazwy

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
pl: Dzielą się one na dwie oddzielne grupy: jedna dotyczy tego, co pojawia się w Twoim motywie, a druga kanałów RSS.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
pl: Można to porównać do strony „Ustawienia czytania” w WordPressie, na której można ustawić liczbę wpisów, które mają być wyświetlane na stronach bloga i w kanałach informacyjnych.

en: The "Per Page" section allows you to control the number of topics and replies appear on each page.
pl: Sekcja „Na stronę” umożliwia kontrolowanie liczby tematów i odpowiedzi, które będą wyświetlane na każdej stronie.

en: Per Page
pl: Na stronę

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
pl: Musisz kliknąć przycisk &#8222;Zapisz zmiany&#8221;, znajdujący się u dołu ekranu, aby nowe ustawienia zostały wprowadzone.

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
pl: Automatyczne osadzanie będzie umieszczą treści multimedialne z adresu URL bezpośrednio w odpowiedziach. Na przykład: linki z Flickr i YouTube.

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
pl: Elegancki edytor przenosi luksus edytora wizualnego i edytora HTML z tradycyjnego pulpitu WordPressa do Twojego motywu.

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
pl: Funkcja „Anonimowego publikowania” umożliwia użytkownikom gościnnym, którzy nie mają kont w Twojej witrynie, zarówno tworzenie tematów, jak i odpowiadanie na nie.

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
pl: Znaczniki tematu pozwalają użytkownikom filtrować tematy między forami. Ta opcja jest domyślnie włączona.

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
pl: Subskrypcje pozwalają użytkownikom subskrybować powiadomienia na tematy, które ich interesują. Ta opcja jest domyślnie włączona.

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
pl: Ulubione to sposób, w jaki użytkownicy mogą zapisywać i później wracać do ulubionych tematów. Jest to domyślnie włączone.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
pl: „Czas dławienia” to ilość czasu wymagana między wpisami jednego autora. Im wyższy czas dławienia, tym dłużej użytkownik będzie musiał czekać między wpisami na forum.

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
pl: Możesz wybrać zablokowanie wpisu po kilku minutach. "Blokowanie edycji wpisu" uniemożliwi autorowi edytowanie wpisu jakiś czas po jego zapisaniu.

en: In the Database Settings you have a number of options:
pl: W Ustawieniach bazy danych masz szereg opcji:

en: Main Settings
pl: Ustawienia główne

en: Please see the additional help tabs for more information on each individual section.
pl: Więcej informacji na temat poszczególnych sekcji można znaleźć w dodatkowych kartach pomocy.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
pl: Ten ekran umożliwia dostęp do wszystkich ustawień for.

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
pl: Utrzymuj wysoki poziom, aby zapobiec problemom ze zbyt dużą liczbą połączeń.

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
pl: Jeśli występują problemy z brakiem pamięci, należy ustawić tę wartość na niską.

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
pl: Kilka opcjonalnych parametrów ułatwiających dostrojenie procesu konwersji.

en: Name of the database with your old forum data
pl: Nazwa bazy danych zawierającej Twoje stare dane forum

en: Use default %s if unsure
pl: Jeśli nie jesteś pewien, użyj domyślnego %s

en: The previous forum software
pl: Poprzednie oprogramowanie forum

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Forums Settings
pl: Ustawienia for

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
pl: Pozwól Akismet aktywnie zapobiegać spamowi na forum.

en: Forum settings for Akismet
pl: Ustawienia forum dla Askismet

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
pl: Zezwól grupom BuddyPress na posiadanie własnych forów

en: Forum settings for BuddyPress
pl: Ustawienia forum dla BuddyPress

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, edit, and search.
pl: Własne uproszczone nazwy dla pojedynczych forów, tematów, odpowiedzi, znaczników, widoków, edycji i wyszukiwania.

en: Customize your user profile slugs.
pl: Dostosuj uproszczoną nazwę swojego profilu użytkownika.

en: Forum Index
pl: Indeks forum

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
pl: Dodaj prefiks do całej treści forum z uproszczoną nazwą Korzenia forum (zalecane)

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
pl: Dostosuj swój korzeń forum. Współpracuj ze stroną WordPress i używaj krótkich kodów, aby uzyskać większą elastyczność.

en: How many topics and replies to show per RSS page
pl: Ile tematów i odpowiedzi wyświetlać na każdej stronie RSS

en: per page
pl: na stronę

en: How many topics and replies to show per page
pl: Ile tematów i odpowiedzi wyświetlać na stronie

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
pl: Osadzaj media (YouTube, Twitter, Flickr itp.) bezpośrednio w tematach i odpowiedziach

en: No template packages available.
pl: Brak dostępnych pakietów szablonów.

en: will serve all bbPress templates
pl: będzie obsługiwać wszystkie szablony bbPress

en: %1$s - %2$s
pl: %1$s – %2$s

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
pl: W jaki sposób treść forum jest wyświetlana w ramach istniejącego motywu.

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
pl: Dodaj pasek narzędzi i przyciski do obszarów tekstowych, aby ułatwić formatowanie HTML

en: Allow topic and reply revision logging
pl: Zezwalaj na rejestrowanie zmian tematu i odpowiedzi

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
pl: Włącz wątkowe (zagnieżdżone) odpowiedzi na poziomie %s

en: Allow forum wide search
pl: Zezwól na wyszukiwanie na forum

en: Allow topics to have tags
pl: Pozwól tematom mieć znaczniki

en: Allow users to subscribe to forums and topics
pl: Pozwalaj użytkownikom subskrybować fora i tematy

en: Allow users to mark topics as favorites
pl: Pozwól użytkownikom oznaczać tematy jako ulubione

en: Forum features that can be toggled on and off
pl: Funkcje forum które można włączać i wyłączać

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
pl: Automatycznie ustawia zarejestrowanym użytkownikom %s rolę na forum

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
pl: Zezwalaj użytkownikom gościnnym bez kont na tworzenie tematów i odpowiedzi

en: Setting time limits and other user posting capabilities
pl: Ustawianie limitów czasu i innych możliwości delegowania użytkownika

en: Use Akismet
pl: Używaj Akismet

en: Favorite Topics
pl: Ulubione tematy

en: Replies Created
pl: Utworzono odpowiedzi

en: Topics Started
pl: Rozpoczęte tematy

en: User Base
pl: Baza użytkowników

en: Topic View
pl: Zobacz temat

en: Forum root should show
pl: Powinien pojawić się korzeń forum

en: Forum Prefix
pl: Prefiks forum

en: Forum Root
pl: Korzeń forum

en: Current Package
pl: Obecny pakiet

en: Reply Threading
pl: Wątki odpowiedzi

en: Auto-embed links
pl: Automatyczne osadzanie odnośników

en: Post Formatting
pl: Formatowanie wpisu

en: Search
pl: Szukaj

en: Topic tags
pl: Znaczniki tematu

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Revisions
pl: Wersje

en: Forum User Slugs
pl: Uproszczone nazwy użytkowników forum

en: Forum Root Slug
pl: Uproszczona nazwa korzenia forum

en: Topics and Replies Per RSS Page
pl: Tematy i odpowiedzi na stronie RSS

en: Topics and Replies Per Page
pl: Tematy i odpowiedzi na stronę

en: Forum Theme Packages
pl: Pakiety motywów forum

en: Forum Features
pl: Funkcje forum

en: Forum User Settings
pl: Ustawienia użytkownika forum

en: Reply saved.
pl: Odpowiedź zapisana.

en: Reply restored to revision from %s
pl: Przywrócono odpowiedz w wersji %s

en: Reply updated.
pl: Odpowiedź została zaktualizowana.

en: In all forums
pl: Na wszystkich forach

en: Empty Spam
pl: Usuń cały spam

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Delete this item permanently
pl: Usuń wybrany element

en: Trash
pl: Kosz

en: Move this item to the Trash
pl: Przenieś element do kosza

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore this item from the Trash
pl: Przywróć element z kosza

en: Mark this reply as spam
pl: Oznacz tę odpowiedź jako spam

en: Not Spam
pl: To nie jest spam

en: Mark the reply as not spam
pl: Oznacz tą odpowiedź jako nie spam

en: View
pl: Zobacz

en: View &#8220;%s&#8221;
pl: Zobacz &#8222;%s&#8221;

en: (Mismatch)
pl: (Niezgodność)

en: No forum
pl: Brak forum

en: No topic
pl: Brak tematu

en: Author
pl: Autor

en: Title
pl: Tytuł

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
pl: Odpowiedź „%1$s” została pomyślnie oznaczona jako spam.

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
pl: Był problem z odznaczeniem odpowiedzi "%1$s" jako spam.

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
pl: Odpowiedź „%1$s” została pomyślnie oznaczona jako spam.

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
pl: Wystąpił problem podczas oznaczania odpowiedzi „%1$s” jako spamu.

en: You do not have permission to do that.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do wykonania tej operacji.

en: The reply was not found.
pl: Nie znaleziono odpowiedzi.

en: Author Information
pl: Autor informacji

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
pl: <strong>Odpowiedz na</strong> określa wątkowanie odpowiedzi.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
pl: <strong>Temat</strong> określa temat nadrzędny, do której odpowiedź należy.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
pl: Lista rozwijana <strong>Forum</strong> określa forum nadrzędne, do którego należy odpowiedź. Wybierz forum lub pozostaw domyślne (Użyj forum tematu), aby opublikować odpowiedź na forum tematu.

en: Select the attributes that your reply should have:
pl: Wybierz atrybuty, jakie powinna mieć Twoja odpowiedź:

en: Reply Attributes
pl: Atrybuty odpowiedzi

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
pl: <strong>Obrazek wyróżniający</strong> - Umożliwia powiązanie obrazka z odpowiedzią bez wstawiania go. Jest to zazwyczaj przydatne tylko wtedy, gdy motyw wykorzystuje obrazek wyróżniający jako miniaturkę odpowiedzi na stronie głównej, niestandardowy nagłówek itp.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
pl: <strong>Publikuj</strong> - Możesz ustawić warunki publikowania swojej odpowiedzi w polu Publikuj. Aby wyświetlić więcej opcji, kliknij odnośnik Edytuj w celu ustawienia statusu, widoczności i publikowania (natychmiast). Widoczność obejmuje opcje ochrony odpowiedzi hasłem lub ustawienia, aby pozostawała na górze bloga na czas nieokreślony (przypięty). Publikuj (natychmiast) umożliwia ustawienie przyszłej lub przeszłej daty i godziny, dzięki czemu możesz zaplanować publikację odpowiedzi w przyszłości lub ustawić datę wsteczną odpowiedzi.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
pl: <strong>Edytor odpowiedzi</strong> - Wprowadź tekst swojej odpowiedzi. Istnieją dwa tryby edycji: wizualny i HTML. Wybierz tryb, klikając odpowiednią kartę. Tryb wizualny udostępnia edytor WYSIWYG. Kliknij ostatnią ikonkę w rzędzie, aby uzyskać drugi rząd elementów sterujących. Tryb HTML umożliwia wprowadzanie surowego kodu HTML wraz z tekstem odpowiedzi. Możesz wstawiać pliki multimedialne, klikając ikonki nad edytorem odpowiedzi i postępując zgodnie z instrukcjami. Możesz przejść do ekranu pisania bez rozpraszania uwagi za pomocą ikonki trybu pełnoekranowego w trybie wizualnym (przedostatnia w górnym rzędzie) lub przycisku trybu pełnoekranowego w trybie HTML (ostatni w rzędzie). Po przejściu tam możesz sprawić, że przyciski będą widoczne, najeżdżając kursorem na górny obszar. Wyjdź z trybu pełnoekranowego i wróć do zwykłego edytora odpowiedzi.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
pl: <strong>Tytuł</strong> - Wpisz tytuł swojej odpowiedzi. Po wprowadzeniu tytułu zobaczysz poniższy odnośnik, który możesz edytować.

en: Title and Reply Editor
pl: Edytor tytułu i odpowiedzi

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
pl: Pole tytułu i duży obszar edycji odpowiedzi są na stałe, ale możesz zmienić położenie wszystkich innych pól za pomocą przeciągania i upuszczania, a także możesz je zminimalizować lub rozszerzyć, klikając pasek tytułu każdego pola. Użyj karty Opcje ekranu, aby wyświetlić więcej pól (Zajawka, Wyślij trackbacki, Pola niestandardowe, Dyskusja, Uproszczona nazwa, Autor) lub wybrać układ 1- lub 2-kolumnowy dla tego ekranu.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
pl: Podczas korzystania z Edycji zbiorczej możesz zmienić metadane (kategorie, autora itd.) dla wszystkich wybranych odpowiedzi naraz. Aby usunąć odpowiedź z grupowania, po prostu kliknij x obok jej nazwy w obszarze Edycji zbiorczej, który się pojawi.

en: You can also edit, spam, or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
pl: Możesz również edytować, oznaczać jako spam lub przenosić wiele odpowiedzi do kosza naraz. Wybierz odpowiedzi, na które chcesz zareagować, używając pól wyboru, a następnie wybierz działanie, które chcesz wykonać z menu Działania zbiorcze i kliknij Zastosuj.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
pl: <strong>Spam</strong> usuwa Twoją odpowiedź z tej listy i umieszcza ją w kolejce spamu, z której możesz ją trwale usunąć.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
pl: <strong>Kosz</strong> usuwa Twoją odpowiedź z tej listy i umieszcza ją w koszu, z którego możesz ją trwale usunąć.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
pl: <strong>Edytuj</strong> przenosi Cię do ekranu edycji dla tej odpowiedzi. Możesz również dotrzeć do tego ekranu, klikając na tytuł odpowiedzi.

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
pl: Najechanie kursorem na wiersz na liście odpowiedzi spowoduje wyświetlenie odnośników akcji, które pozwolą Ci zarządzać odpowiedzią. Możesz wykonać następujące czynności:

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
pl: Możesz przeglądać odpowiedzi w prostej liście tytułów lub w formie zajawki. Wybierz preferowany widok, klikając ikonki u góry listy po prawej stronie.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, or Spam replies. The default view is to show all replies.
pl: Możesz filtrować listę odpowiedzi według statusu odpowiedzi, używając odnośników tekstowych w lewym górnym rogu, aby wyświetlić odpowiedzi Wszystkie, Opublikowane, Szkic, Oczekujące, Wyrzucone do kosza lub Spam. Domyślny widok pokazuje wszystkie odpowiedzi.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
pl: Na karcie Opcje ekranu możesz ukrywać/wyświetlać kolumny w zależności od potrzeb i decydować, ile odpowiedzi ma być wyświetlanych na każdym ekranie.

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
pl: Ten ekran zapewnia dostęp do wszystkich Twoich odpowiedzi. Możesz dostosować wyświetlanie tego ekranu do swojego przepływu pracy.

en: IP Address
pl: Adres IP

en: ID
pl: Identyfikator

en: ID:
pl: Identyfikator:

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Website:
pl: Witryna internetowa:

en: Email
pl: E-mail

en: Email:
pl: E-mail:

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Reply To
pl: Odpowiedz na

en: Reply To:
pl: Odpowiedz na:

en: Topic:
pl: Temat:

en: Select whether to open or close the topic.
pl: Wybierz, czy chcesz otworzyć, czy zamknąć temat.

en: Topic Type
pl: Rodzaj tematu

en: Forum Order
pl: Kolejność forum

en: Order:
pl: Kolejność:

en: &mdash; No parent &mdash;
pl: &mdash; Brak nadrzędnego &mdash;

en: Forum Parent
pl: Forum nadrzędne

en: Parent:
pl: Nadrzędny:

en: Visibility:
pl: Widoczność:

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
pl: Używasz <span class="b">bbPress %s</span>.

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
pl[0]: Pusty znacznik tematu
pl[1]: Puste znaczniki tematu
pl[2]: Pustych znaczników tematu

en: Hidden Reply | Hidden Replies
pl[0]: Ukryta odpowiedź
pl[1]: Ukryte odpowiedzi
pl[2]: Ukrytych odpowiedzi

en: Hidden Topic | Hidden Topics
pl[0]: Ukryty temat
pl[1]: Ukryte tematy
pl[2]: Ukrytych tematów

en: User | Users
pl[0]: Użytkownik
pl[1]: Użytkowników
pl[2]: Użytkowników

en: Users &amp; Moderation
pl: Użytkownicy i moderacja

en: Topic Tag | Topic Tags
pl[0]: Znacznik tematu
pl[1]: Znaczniki tematu
pl[2]: Znaczników tematu

en: Reply | Replies
pl[0]: Odpowiedź
pl[1]: Odpowiedzi
pl[2]: Odpowiedzi

en: Topic | Topics
pl[0]: Temat
pl[1]: Tematy
pl[2]: Tematów

en: Discussion
pl: Dyskusja

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
pl: M d, R @ G:m

en: Forum saved.
pl: Forum zostało zapisane.

en: Forum restored to revision from %s
pl: Forum przywrócono do wersji z %s

en: Forum updated.
pl: Forum zostało zaktualizowane.

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: No Topics
pl: Brak tematów

en: Created
pl: Utworzono

en: Creator
pl: Twórca

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Topics
pl: Tematy

en: Forum | Forums
pl[0]: Forum
pl[1]: Fora
pl[2]: Forów

en: Publish Box
pl: Pole publikowania

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
pl: <strong>Kolejność</strong> umożliwia uporządkowanie forów według numerów.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No parent" to create the forum at the root of your forums.
pl: Lista rozwijana <strong>Nadrzędny</strong> określa forum nadrzędne. Wybierz forum lub kategorię z listy rozwijanej lub pozostaw domyślne „Brak nadrzędnego”, aby utworzyć forum u źródła swoich forów.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
pl: <strong>Widoczność</strong> umożliwia wybranie zakresu każdego forum i tego, którzy użytkownicy będą mieli do niego dostęp.

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
pl: <strong>Status</strong> umożliwia zamknięcie forum dla nowych tematów i forów.

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
pl: <strong>Rodzaj</strong> wskazuje, czy forum jest kategorią czy forum. Kategorie zazwyczaj zawierają inne fora.

en: Select the attributes that your forum should have:
pl: Wybierz atrybuty, które powinno mieć Twoje forum:

en: Forum Attributes
pl: Atrybuty forum

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
pl: <strong>Obrazek wyróżniający</strong> - Umożliwia powiązanie obrazka z forum bez wstawiania go. Jest to zazwyczaj przydatne tylko wtedy, gdy motyw wykorzystuje obrazek wyróżniający jako miniaturkę forum na stronie głównej, niestandardowy nagłówek itp.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
pl: <strong>Publikuj</strong> - Możesz ustawić warunki publikowania swojego forum w polu Publikuj. Aby wyświetlić więcej opcji, kliknij odnośnik Edytuj, aby wyświetlić Status, Widoczność i Publikuj (natychmiast). Widoczność obejmuje opcje ochrony hasłem forum lub ustawienia, aby pozostawało na górze bloga na czas nieokreślony (przypięte). Publikuj (natychmiast) umożliwia ustawienie przyszłej lub przeszłej daty i godziny, dzięki czemu możesz zaplanować publikację forum w przyszłości lub ustawić datę wsteczną forum.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
pl: <strong>Edytor forum</strong> - Wprowadź tekst dla swojego forum. Istnieją dwa tryby edycji: wizualny i HTML. Wybierz tryb, klikając odpowiednią kartę. Tryb wizualny udostępnia edytor WYSIWYG. Kliknij ostatnią ikonkę w rzędzie, aby uzyskać drugi rząd elementów sterujących. Tryb HTML umożliwia wprowadzanie surowego kodu HTML wraz z tekstem forum. Możesz wstawiać pliki multimedialne, klikając ikonki nad edytorem forum i postępując zgodnie z instrukcjami. Możesz przejść do ekranu pisania bez rozpraszania uwagi za pomocą ikonki trybu pełnoekranowego w trybie wizualnym (przedostatnia w górnym rzędzie) lub przycisku trybu pełnoekranowego w trybie HTML (ostatni w rzędzie). Po przejściu tam możesz sprawić, że przyciski będą widoczne, najeżdżając kursorem na górny obszar. Wyjdź z trybu pełnoekranowego i wróć do zwykłego edytora forum.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
pl: <strong>Tytuł</strong> - Wprowadź tytuł swojego forum. Po wprowadzeniu tytułu zobaczysz poniższy odnośnik, który możesz edytować.

en: Title and Forum Editor
pl: Edytor tytułu i forum

en: Customizing This Display
pl: Personalizacja tego ekranu

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
pl: Pole tytułu i duży obszar edycji forum są na stałe, ale możesz zmienić położenie wszystkich innych pól, przeciągając je i upuszczając, a także możesz je zminimalizować lub rozwinąć, klikając pasek tytułu każdego pola. Użyj karty Opcje ekranu, aby wyświetlić więcej pól (Zajawka, Wyślij trackbacki, Pola niestandardowe, Dyskusja, Uproszczona nazwa, Autor) lub wybrać układ 1- lub 2-kolumnowy dla tego ekranu.

en: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Support Forums</a>
pl: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">Forum pomocy bbPress</a>

en: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
pl: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">Dokumentacja bbPress</a>

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
pl: Podczas korzystania z Edycji zbiorczej możesz zmienić metadane (kategorie, autora itp.) dla wszystkich wybranych forów jednocześnie. Aby usunąć forum z grupowania, po prostu kliknij x obok jego nazwy w obszarze Edycji zbiorczej, który się pojawi.

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
pl: Możesz również edytować lub przenosić wiele forów do kosza na raz. Wybierz fora, na których chcesz wykonać działanie, używając pól wyboru, a następnie wybierz działanie, które chcesz wykonać z menu Działania zbiorcze i kliknij Zastosuj.

en: Bulk Actions
pl: Działania zbiorcze

en: <strong>View</strong> will either show you what your draft forum will look like if you publish it, or take you to your live site to view it. Which link depends on your forum&#8217;s status.
pl: <strong>Zobacz</strong> albo pokaże Ci, jak będzie wyglądać Twój projekt forum, jeśli go opublikujesz, albo przeniesie Cię do Twojej aktywnej witryny, aby go obejrzeć. Który odnośnik zależy od statusu Twojego forum.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
pl: <strong>Kosz</strong> usuwa Twoje forum z tej listy i umieszcza je w koszu, z którego możesz je trwale usunąć.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
pl: <strong>Edytuj</strong> przenosi Cię do ekranu edycji dla tego forum. Możesz również dotrzeć do tego ekranu, klikając na tytuł forum.

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
pl: Najechanie kursorem na wiersz na liście forów wyświetli odnośnik akcji, które pozwolą Ci zarządzać Twoim forum. Możesz wykonać następujące czynności:

en: Available Actions
pl: Dostępne działania

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
pl: Możesz zawęzić listę, aby wyświetlać tylko fora z określonego miesiąca, używając menu rozwijanego nad listą forów. Kliknij przycisk Filtruj po dokonaniu wyboru. Możesz również zawęzić listę, klikając na twórcę forum na liście forów.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
pl: Możesz filtrować listę forów według statusu forum, używając odnośników tekstowych w lewym górnym rogu, aby wyświetlić wszystkie fora, opublikowane lub usunięte. Domyślny widok pokazuje wszystkie fora.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
pl: Na karcie Opcje ekranu możesz ukrywać/wyświetlać kolumny w zależności od potrzeb i decydować, ile forów wyświetlać na każdym ekranie.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
pl: Możesz spersonalizować sposób wyświetlania treści na tym ekranie na kilka sposobów:

en: Screen Content
pl: Zawartość ekranu

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
pl: Ten ekran wyświetla poszczególne fora na Twojej stronie. Możesz dostosować wyświetlanie tego ekranu do swojego przepływu pracy.

en: Overview
pl: Przegląd

en: No forum parents to import
pl: Brak nadrzędnego forum do zaimportowania

en: No passwords to clear
pl: Brak haseł do usunięcia

en: Deleting previously converted data (%1$s through %2$s)
pl: Usuwanie wcześniej przekonwertowanych danych (%1$s do %2$s)

en: Start Over
pl: Rozpocznij od nowa

en: Convert Users
pl: Konwertuj użytkowników

en: Delay Time
pl: Czas opóźnienia

en: Rows Limit
pl: Limit wierszy

en: Options
pl: Opcje

en: Table Prefix
pl: Prefiks tabel

en: Database Password
pl: Hasło bazy danych

en: Database User
pl: Nazwa użytkownika bazy danych

en: Database Name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database Port
pl: Port bazy danych

en: Database Server
pl: Serwer bazy danych

en: Select Platform
pl: Wybierz platformę

en: Database Settings
pl: Ustawienia bazy danych

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
pl: Możesz zaktualizować wszystkie fora w swojej sieci za pośrednictwem tej strony. Działa to poprzez automatyczne wywołanie skryptu aktualizacji każdej witryny. Kliknij poniższy odnośnik, aby zaktualizować.

en: Next Forums
pl: Następne fora

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
pl: Jeśli przeglądarka nie rozpocznie automatycznego wczytywania kolejnej strony, proszę kliknąć w odnośnik:

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
pl: Uwaga! Wystąpił problem z aktualizacją %1$s. Twój serwer prawdopodobnie nie może połączyć się z docelową witryną. Błąd: %2$s

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
pl: Możesz zaktualizować swoje forum za pośrednictwem tej strony. Kliknij poniższy odnośnik, aby zaktualizować.

en: Go Back
pl: Wróć

en: All done!
pl: Gotowe!

en: Update Forum
pl: Uaktualnij forum

en: Contributing Developers
pl: Współpracujący programiści

en: Feature Developer
pl: Wyróżniony programista

en: Lead Developer
pl: Główny programista

en: Founding Developer
pl: Programista założyciel

en: Project Leaders
pl: Liderzy projektu

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
pl: bbPress został stworzony przez światowy rój zajętych, zajętych pszczół.

en: Go to Forum Settings
pl: Idź do ustawień forum

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
pl: Role i funkcje zostały oczyszczone i uproszczone.

en: User capabilities
pl: Uprawnienia użytkownika

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
pl: bbPress w pełni obsługuje automatyczne aktualizacje tłumaczeń.

en: Polyglot support
pl: Wsparcie Polyglot

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
pl: Lepsze zarządzanie stylami i skryptami w stosie szablonów.

en: Theme Compatibility
pl: Kompatybilność motywu

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
pl: Wszyscy jesteśmy podekscytowani na myśl o nowych importerach, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums dla Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo i XMB. Istniejący importerzy są teraz słodsi niż miód dzięki ulepszonym przypiętym importom, znacznikom tematów, kategoriom forum, a żądło zniknęło, jeśli musisz usunąć zaimportowanych użytkowników.

en: Converters
pl: Konwertery

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
pl: Użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi swoimi subskrypcjami w jednym wygodnym miejscu.

en: Manage Subscriptions
pl: Zarządzaj subskrybcjami

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
pl: Teraz Twoi użytkownicy mogą subskrybować nowe tematy na określonych forach.

en: Subscribe to Forums
pl: Subskrybuj fora

en: Forum Subscriptions
pl: Subskrybcje forum

en: Credits
pl: Autorzy

en: What&#8217;s New
pl: Co nowego

en: Welcome to bbPress %s
pl: Witam na bbPress %s

[ctx: admin color scheme]
en: Evergreen
pl: Zimozielony

[ctx: admin color scheme]
en: Mint
pl: Miętowy

en: About
pl: Informacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update Forums
pl: Aktualizuj for

en: Welcome to bbPress
pl: Witaj w bbPress

en: Forums
pl: Fora

en: Reset Forums
pl: Resetuj fora

en: Import Forums
pl: Importuj fora

en: Repair Forums
pl: Napraw forum

en: Topics with no replies
pl: Tematy bez odpowiedzi

en: Most popular topics
pl: Najbardziej popularne tematy

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Ukryty <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Ukryte <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Ukryte <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden
pl: Ukryty

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Osierocony <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Osierocone <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Osierocone <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Orphan
pl: Sierota

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zamknięte <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zamknięte <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zamknięte <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Closed
pl: Zamknięte

en: bbPress Replies
pl: bbPress odpowiedzi

en: bbPress Topics
pl: bbPress tematy

en: bbPress Forums
pl: bbPress fora

en: Cheatin&#8217; huh?
pl: Oszukujemy, co?
