Plugins - bbPress - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (956 entries)

en: bbPress User Activity
hu: bbPress Felhasználó Tevékenység

en: <strong>Error</strong>: Reply To is invalid.
hu: <strong>HIBA</strong>:  A válasz azonosító nem található.

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 repair at a time.
hu: Néhány ilyen eszköz az adatbázison dolgozik. Kerüljük egy időben egynél több javítási munka futtatását.

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each topic&hellip; %s
hu: Spamnak minősített és lomtárba helyezett hozzászólások számlálása minden témakörben&hellip; %s

en: The topic was not found.
hu: A témakör nem található

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unapproving the reply.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hiba történt a válasz elfogadásának visszavonása közben!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the reply.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hiba lépett fel a hozzászólás elfogadása során!

en: Nobody
hu: Senki

[ctx: Close the topic]
en: Close
hu: Bezárás

[ctx: Unapprove the topic]
en: Unapprove
hu: Elutasítás

[ctx: Approve the topic]
en: Approve
hu: Jóváhagyás

[ctx: Open a Forum]
en: Open
hu: Megnyitás

[ctx: Close a Forum]
en: Close
hu: Lezárás

en: Open this forum
hu: A fórum megnyitása

en: Close this forum
hu: A fórum bezárása

en: Forum "%1$s" successfully closed.
hu: "%1$s" fórum bezárása sikeres.

en: There was a problem closing the forum "%1$s".
hu: "%1$s" fórum lezárása során hiba történt.

en: Forum "%1$s" successfully opened.
hu: "%1$s" fórum megnyitásra került.

en: There was a problem opening the forum "%1$s".
hu: "%1$s" fórum megnyitása során probléma történt.

en: View forum
hu: Fórum megtekintése

en: Forum created.
hu: Fórum létrehozva.

en: Forum submitted.
hu: Fórum elküldve.

en: Preview forum
hu: Fórum előnézet

en: No topic subscriptions to remove.
hu: Nincsenek konvertálható felíratkozások

en: No forum subscriptions to remove.
hu: Nincsenek konvertálható fórumok

en: Filter
hu: Szűrés

en: Run
hu: Futtatás

en: Select bulk action
hu: Csoportos művelet kiválasztása

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Description
hu: Leírás

en: Components
hu: Összetevők

en: Run %s
hu: %s futtatása

en: Show more details
hu: Több részlet

en: No repair tools match this criteria.
hu: Nem található javítóeszköz erre a feltételre.

en: Complete! %d closed topic repaired. | Complete! %d closed topics repaired.
hu[0]: Készen vagyunk! %d lezárt téma javítva.
hu[1]: Készen vagyunk! %d lezárt téma javítva.

en: No closed topics to repair.
hu: Nincs lezárt téma javításra.

en: Counting the number of topics in each topic-tag&hellip; %s
hu: Megszámoljuk a témák számát minden egyes téma címkében&hellip; %s

en: Do you really want to do this?
hu: Biztosan ezt szeretnéd?

en: Also see the main article on the bbPress codex <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Import Forums</a>.
hu: Ld. a főcikket még a bbPress kódexben<a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Fórumok importálása</a>.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Reset Forums</a>.
hu: Ld. még <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Fórumok alapállapotba állítása</a>.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Repair Forums</a>.
hu: Ld. még <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Fórumok javítása</a>.

en: bbPress roles: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">bbPress User Roles and Capabilities</a>
hu: bbPress szerepkörök: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">bbPress felhasználói szerepkörök és jogosultságok</a>

en: BuddyPress Group Forums: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">Installing Group and Sitewide Forums</a> and <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">Migrating from old forums to bbPress 2.2+</a>.
hu: BuddyPress csoportok fórumai: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">Csoportfórumok és Fórumok telepítése</a> és <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">Átállás régi fórumról a bbPress 2.2+ -re</a>.

en: In the Options you have a number of options:
hu: A Lehetőségeknél többféle lehetőség van:

en: Importer Options
hu: Importálás beállítások

en: This screen provides access to all of the bbPress Import Forums settings and resources.
hu: Ezen a képernyőn elérhető a bbPress fórumok importálásának összes beállítása és anyaga.

en: Search Tools:
hu: Eszközök keresése:

en: Search Tools
hu: Eszközök keresése

en: Filter by Component
hu: Szűrés komponens alapján

en: All Components
hu: Összes komponens

en: Users
hu: Felhasználók

en: All %s
hu: Összes %s

en: Low
hu: Alacsony

en: High
hu: Erős

en: Medium
hu: Közepes

en: Unapprove
hu: Elfogadás visszavonása

en: Forum Tools
hu: Fórum eszközök

en: Replied
hu: válaszolt

en: Allow forums to have dedicated moderators
hu: Engedélyezzük, hogy a fórumoknak kijelölt moderátoruk legyen

en: Theme Packages
hu: Téma csomagok

en: Content
hu: Tartalom

en: Forum Moderators
hu: Fórum moderátorok

en: Roles
hu: Szerepkör:

en: No anonymous topic authors to import
hu: Nincsen konvertálnivaló névtelen téma szerzője

en: No anonymous reply authors to import
hu: Nincsen konvertálnivaló névtelen hozzászólás szerzője

en: The repair was completed successfully
hu: A javítás sikeresen befejeződött.

en: The repair was not successful
hu: Nem tudtuk helyreállítani

en: Recalculate parent forum for each topic and reply
hu: Minden téma és válasz szülőforumának újrakalkulálása

[ctx: Approve reply]
en: Approve
hu: Elfogadás

en: Approve this reply
hu: Hozzászólás elfogadása

[ctx: Unapprove reply]
en: Unapprove
hu: Elutasítás

en: Unapprove this reply
hu: Hozzászólás elutasítása

en: Reply "%1$s" successfully unapproved.
hu: "%1$s" hozzászólás visszautasításra került.

en: There was a problem unapproving the reply "%1$s".
hu: "%1$s" hozzászólás elutasítása során hiba lépett fel.

en: Reply "%1$s" successfully approved.
hu: "%1$s" hozzászólás elfogadásra került.

en: There was a problem approving the reply "%1$s".
hu: "%1$s" hozzászólás elfogadása során hiba lépett fel.

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the reply.
hu: <strong>Megtekint</strong> a válasz megtekintéséhez vezet.

en: There was a problem approving the topic "%1$s".
hu: Probléma lépett fel a(z) "%1$s" témakör elfogadása során.

en: There was a problem unapproving the topic "%1$s".
hu: Probléma lépett fel a(z) "%1$s" témakör elutasítása során.

en: Unapprove this topic
hu: Témakör visszautasítása

en: Approve this topic
hu: Témakör elfogadása

[ctx: Unapprove Topic]
en: Unapprove
hu: Visszautasítás

[ctx: Approve Topic]
en: Approve
hu: Elfogadás

en: View topic
hu: Téma megtekintése

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the topic.
hu: <strong>Megtekintés</strong> a honlapon lévő témához irányít.

[ctx: Pending Status]
en: Unapprove
hu: Elutasítás

[ctx: Pending Status]
en: Approve
hu: Elfogadás

en: <strong>Approve</strong> will change the status from pending to publish.
hu: <strong>Elfogad</strong> függőben lévő helyett a státuszt közzétéve állapotúra változtatja.

en: You can view topics in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
hu: A témák megtekinthetőek egyszerű listában, vagy kivonatosan. A választása a jobb oldali lista tetején lévő listára történő kattintással történik.

en: Parent Topic:
hu: Szülő téma

[ctx: Trash the reply]
en: Trash
hu: Lomtár

[ctx: Publish the reply]
en: Publish
hu: Közzététel

en: Moderators:
hu: Moderátorok:

[ctx: Dismiss pending user email address change]
en: Cancel
hu: Kilépés

note: translators: user's display name
en: %s's Topics
hu: %s témakörei

en: Your Profile
hu: Saját profil

en: [%s] New Email Address
hu: [%s] Új email cím

en: <strong>Error</strong>: An error occurred while updating your email address.
hu: <strong>HIBA</strong>: Az email cím frissítése során hiba történt.

en: <strong>Error</strong>: That email address is already in use.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez az email cím már használatban van.

en: <strong>Error</strong>: That is not a valid email address.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez az email cím hibásnak tűnik.

en: Description:
hu: Leírás:

en: Last Post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Forum Moderators:
hu: Fórum moderátorok:

en: New topic in %s titled:
hu: Új téma %s címmel:

en: Reply Status:
hu: Hozzászólás állapot:

en: Reply #%1$s in %2$s
hu: Hozzászólás #%1$s - %2$s

note: Author of the plugin
en: The bbPress Contributors
hu: A bbPerss közreműködői

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Keymaster
hu: Adminisztrátor

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Blocked
hu: Kitiltott

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Spectator
hu: Vendég

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Participant
hu: Felhasználó

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Moderator
hu: Moderátor

note: Description of the plugin
en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
hu: A bbPress egy fórum szoftver, egy kis csavarral, a WordPress alkotóitól.

note: Plugin URI of the plugin Author URI of the plugin
en: https://bbpress.org
hu: http://bbpress.org

en: Recalculating reply menu order&hellip; %s
hu: %s &hellip; hozzászólás menü rendezés újrakalkulása

en: No reply positions to recalculate.
hu: Nincs kiszámítható hozzászólás pozíció.

en: %s Topic | %s Topics
hu[0]: %s Témái

en: You have %1$d new reply to %2$s from %3$s
hu: %d új hozzászólás ehhez: %2$s, tőle: %3$s

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs megfelelő jogosultság a felhasználó értesítéseinek megjelöléséhez.

en: Delete imported users?
hu: Töröljük az importált felhasználókat?

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
hu: Ez az opció az összes, előzetesen importált felhasználót törli, és a művelet visszafordíthatatlan.

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
hu: Lomtárba helyezett fórumok eltávolítása a felhasználói feliratkozásokból&hellip; %s

en: Backup your database before proceeding.
hu: A művelet megkezdése előtt mentsük az adatbázist.

en: (to front)
hu: (az elejére)

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
hu: %1$s írta:
    
    %2$s
    
    Téma Hivatkozás: %3$s
    
    -----------
    
    Azért kapod ezt az emailt, mert feliratkoztál egy fórumra.
    
    Jelentkezz be és látogasd meg a témát, hogy leiratkozz az ehhez hasonló emailekről.

en: Topic Replies
hu: Téma Hozzászólások

en: You have %1$d new reply to %2$s
hu: %d új hozzászóllás ehhez: %s

[ctx: Open the forum]
en: Open
hu: Nyitás

[ctx: Close the forum]
en: Closed
hu: Bezárás

[ctx: Forum accepts new topics]
en: Forum
hu: Fórum

[ctx: Forum is a category]
en: Category
hu: Kategória

[ctx: Make forum public]
en: Public
hu: Nyilvános

[ctx: Make forum private]
en: Private
hu: Magánjellegű

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
hu: Rejtett

[ctx: Open the topic]
en: Open
hu: Nyitva

[ctx: Close the topic]
en: Closed
hu: Zárva

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
hu: Lomtárba

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
hu: Normál

[ctx: Make topic sticky]
en: Sticky
hu: Kiemelt

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
hu: Szuper Kiemelt

en: Unfavorite
hu: Nem kedvel

en: <strong>Error</strong>: There was a problem favoriting that topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Gond adódott a fórumra történő feliratkozás során.

en: Topic Status:
hu: Téma állapota:

en: Subscribed Forums
hu: Fórum-feliratkozások

en: Akismet cleared this post as not spam
hu: Akismet megjelölte ezt a bejegyzést, mint nem kéretlen

en: Akismet History
hu: Akismet előzmények

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
hu: Nincs előzmény. Az Akismet nem ellenőrizte ezt a bejegyzést.

en: Forum Edit: %s
hu: %s fórum szerkesztés

en: Topic Edit: %s
hu: %s téma szerkesztés

en: Reply Edit: %s
hu: %s hozzászólás szerkesztés

en: Topic Tag Edit: %s
hu: %s téma-címke szerkesztés

en: <strong>Error</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
hu: <strong>HIBA</strong>: A téma azonosítója (ID) nem lehet negatív szám.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID must be a number.
hu: <strong>HIBA</strong>: A téma azonosító (ID) csak számkarakter lehet..

en: <strong>Error</strong>: Topic does not exist.
hu: <strong>HIBA</strong>: A téma nem létezik.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID must be a number.
hu: <strong>HIBA</strong>: A fórum azonosító (ID) csak számkarakter lehet..

en: <strong>Error</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
hu: <strong>HIBA</strong>: A fórum azonosítója (ID) nem lehet negatív szám.

en: <strong>Error</strong>: Forum does not exist.
hu: <strong>HIBA</strong>: A fórum nem létezik

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new replies.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ehhez a fórumhoz nem lehet új hozzászólást tenni.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum egy kategória, ebben a fórumban nem lehet hozzászólni.

en: <strong>Error</strong>: Topic is closed.
hu: <strong>HIBA</strong>: A téma lezárva.

en: Cancel
hu: Megszakítás

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
hu[0]: %1$s hozzászólás mutatása
hu[1]: %1$s hozzászólás mutatása

en: Group Forum Settings
hu: Fórum csoport beállítások

en: Recent Topics
hu: Legutóbbi témák

en: Forum Statistics
hu: Fórum statisztika

en: Recent Replies
hu: Legutóbbi hozzászólások

en: Group Forum:
hu: Fórum csoport:

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
hu: A hálózat adminisztrátora tudja átkonfigurálni, hogy melyik fórum tartozzon ehhez a csoporthoz.

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
hu: Fórum beszélgetés

en: This group does not currently have a forum.
hu: Ez a csoport jelenleg egyik fórumhoz sem tartozik.

en: Oh, bother! No search results were found here.
hu: Hoppá! A keresés nem hozott eredményt!

en: group-forums
hu: csoport-forumok

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
hu: A művelet befejeződött. %s csoport frissítve; %s fórum frissítve; %s fórum státusz szinkronizálva.

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
hu: Szülő fórum kiemelt témájának kapcsolatának helyreállítása&hellip; %s

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
hu: Téma címkék törölve&hellip; %s

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
hu: &mdash; Nincs szerepe ezeken a fórumokon &mdash;

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
hu: %1$s írta:
    
    %2$s
    
    Bejegyzés hivatkozás: %3$s
    
    -----------
    
    Azért küldtük ezt az emailt, mert a fórumtémakörre feliratkozás történt.
    
    Az ilyen emailek letiltásához be kell jelentkezni és meg kell keresi azt a témakört, amelyről szeretnénk leiratkozni.

en: The bbPress forum search form.
hu: A bbPress fórum kereső form.

en: (bbPress) Forum Search Form
hu: (bbPress) Fórum kereső form

en: Some statistics from your forum.
hu: Néhány statisztika a fórumodról.

en: (bbPress) Statistics
hu: (bbPress) Statisztikák

en: New forum topic
hu: Új fórum téma

en: New forum reply
hu: Új fórum hozzászólás

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to move was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A hozzászólás, amit áthelyezni szeretnénk, nem található.

en: <strong>Error</strong>: You need to choose a valid move option.
hu: <strong>HIBA</strong>: Érvényes áthelyezési opciót kell választani.

en: Move
hu: Mozgatás

en: Move this reply
hu: Hozzászólás áthelyezése

en: Search Results for '%s'
hu: '%s' keresési eredménye

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
hu[0]: %1$s eredmény megtekintése
hu[1]: %1$s eredmény megtekintése

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
hu[0]: %2$s / %4$s hozzászólás megtekintése
hu[1]: %1$s hozzászólás megtekintése - %2$s-%3$s / %4$s

en: Favorite
hu: Kedvenc

en: Move reply "%s"
hu: "%s" hozzászólás áthelyezés

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
hu: Lehetőség van hozzászólni bármely új témához egy új címmel vagy összevonni egy meglévő témát.

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
hu: Ha kiválasztunk egy meglévő témát, rendezhetjük a hozzászólásokat a létrehozás ideje és dátuma szerint.

en: Move Method
hu: Áthelyezési mód

en: Moved: %s
hu: Áthelyezve: %s

en: You cannot edit this reply.
hu: Nincs lehetőség szerkeszteni ezt a hozzászólást.

en: Search for:
hu: Keresés:

en: Last updated %s
hu: Utoljára frissítve: %s

en: In reply to:
hu: Hozzászólás:

en: in group forum
hu: a csoport fórumban

en: in forum
hu: a fórumban

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
hu: Valami hiba történt. Frissíteni kell a böngészőt és meg kell próbálni újra.

en: Favorites are no longer active.
hu: Kedvencek már nem aktív.

en: You do not have permission to do this.
hu: Nincs megfelelő jogosultság ehhez a művelethez.

en: Are you sure you meant to do that?
hu: Biztos vagy benne, hogy így gondolod?

en: The request was unsuccessful. Please try again.
hu: A kérés sikertelen volt. Kérlek próbáld újra.

en: Subscriptions are no longer active.
hu: A feliratkozások már nem aktívak.

en: Forum Replies Created
hu: Hozzászólások

note: translators: user's display name
en: %s's Favorites
hu: %s kedvencei

en: %s's Topics Started
hu: %s által indìtott témák

en: in reply to:
hu: Hozzászólás:

en: User Role
hu: Felhasználói rang

en: Display Name
hu: Megjelenő név

en: %s's Replies Created
hu: %s hozzászólása létrehozásra került

en: Editable forum roles no longer exist.
hu: Nincsenek szerkeszthető fórum jogok.

en: No response
hu: Nincs hozzászólás

en: Remap all users to default forum roles
hu: Létező felhasználók hozzárendelése az alapértelmezett fórumszabályokhoz

en: Inactive
hu: Inaktív

en: You cannot create new forums.
hu: Nincs új fórum nyitásához megfelelő jogosultság

en: You cannot create new topics.
hu: Nem lehet nyitni új témát.

en: Replies Created: %s
hu: Hozzászólások száma: %s

note: translators: user's display name
en: %s's Subscriptions
hu: %s feliratkozásai

en: Network Role
hu: Hálózati rang

en: Blog Role
hu: Blog szerep

en: Profile
hu: Adatlap

en: Topics Started: %s
hu: Nyitott témák: %s

en: Forum Role: %s
hu: Fórum rang: %s

en: Forum Topics Started
hu: Indított témakörök

en: Upgrading BuddyPress group-forum relationships&hellip; %s
hu: BuddyPress csoportfórum kapcsolatok helyreállítása&hellip; %s

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
hu: Fórumszerep újratérképezése az összes felhasználónál&hellip; %s

en: Complete! %s users updated.
hu: Befejezve! %s felhasználó frissítve.

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, Closed, or Spam  topics. The default view is to show all topics.
hu: A fórumlista szűrhető a fórum állapota alapján a bal felső sarokban levő szöveges hivatkozások segítségével (összes, publikált, lomtárban levő). Alapértelmezésben az összes fórum megjelenik.

en: <strong>Close</strong> will mark the selected forum as &#8217;closed&#8217; and disable the ability to post new topics and replies in it.
hu: A <strong>Lezárás</strong> &#8217;lezártnak&#8217; minősíti a kiválasztott témakört és letiltja a hozzászólást a témakörbe.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
hu: A <strong>Rögzített</strong> beállítás a kiválasztott témakört a szülő fórumlista tetején &#8217;rögzíti&#8217;.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
hu: A <strong>Rögzített <em>(címlapon)</em></strong> lehetőség a kiválasztott témakört az ÖSSZES fórum tetején &#8217;rögzíti&#8217; és megjeleníti bármelyik fórumtémakör listában.

en: Forum Role
hu: Fórum szabály

en: Change forum role to&hellip;
hu: Fórumszerep változtatása erre&hellip;

en: Change
hu: Módosítás

en: Site Role
hu: Oldal szerepkör

en: Saying no will not delete existing forum content.
hu: Nem esetén a létező fórumtartalom nem kerül törlésre.

en: Save Settings
hu: Beállítás mentése

en: Group Forum
hu: Csoport fórum

en: You can also edit, spam, or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
hu: Egyszerre több témakör szerkeszthető vagy helyezhető lomtárba. Válasszuk ki a művelethez a hozzászólásokat a jelölő dobozok segítségével, majd válasszuk ki a végrehajtandó műveletet a Kötegelt műveletek menüből és kattintsunk az Alkalmazás gombra.

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
hu: Ez a képernyő megjeleníti a webhely egyedi témaköreit. A képernyő megjelenése testre szabható a munkafolyamatnak megfelelően.

en: Recalculating forum visibility&hellip; %s
hu: Fórum láthatóság újraszámlálása &hellip; %s

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
hu: Csoportos szerkesztés esetében megváltoztathatók a metaadatok (kategóriák, szerző, stb.) minden kiválasztott fórumra vonatkoztatva. Fórum csoportosításból történő eltávolításához kattintsunk a Csoportos szerkesztés területén annak nevére.

[ctx: widgets]
en: by %1$s
hu: Indította: %1$s

en: Show topic author:
hu: Témakörszerző megjelenítése:

en: Order By:
hu: Rendezés:

en: Newest Topics
hu: Legújabb témakörök

en: Topics With Recent Replies
hu: Új válasszal rendelkező témakörök

[ctx: widgets]
note: translators: 1: reply author, 2: reply link, 3: reply timestamp
en: %1$s on %2$s %3$s
hu: %1$s : %2$s %3$s

en: Show reply author:
hu: Hozzászóló megjelenítése:

en: <strong>Error</strong>: Are you sure you wanted to do that?
hu: <strong>HIBA</strong>: Biztosan ez történjen?

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s-%2$s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
hu: Témakörök számlálása létrehozó felhasználónként&hellip; %s

en: The following data will be removed:
hu: A következő adatok kerülnek eltávolításra:

en: All Topic Tags
hu: Összes témakör címke

en: Forum Settings
hu: Fórum beállítások

en: Forum Activity
hu: Fórum aktivitás

en: Forum User Roles
hu: Fórum felhasználói szerepek

en: Importer Helper Data
hu: Súgóadatok importáló

en: Say it ain't so!
hu: Mondjuk, hogy ez nem így van!

en: This process cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Reset bbPress
hu: bbPress alaphelyzetbe

en: Success!
hu: Sikerült!

en: Dropping Conversion Table&hellip; %s
hu: Konverziós tábla törlése&hellip; %s

en: Reset My Password
hu: Jelszó visszaszerzése

en: Recalculating the topic for each post&hellip; %s
hu: Témakör újraszámlálása bejegyzésenként &hellip; %s

en: Guest
hu: Vendég

en: Member
hu: Tag

en: This category has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
hu: Ennek a kategóriának a tartalma: %1$s, utolsó frissítés: %2$s %3$s.

en: This forum has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
hu: A fórum tartalma: %1$s, utoljára frissítette %2$s %3$s.

en: This forum is empty.
hu: Ez a fórum üres.

en: This topic has no replies.
hu: A témakör nem tartalmaz hozzászólásokat.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
hu: A hozzászólás módosításra került: %1$s-%2$s. Indok: %3$s

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
hu: A hozzászólás módosításra került: %1$s-%2$s.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
hu: A témakör módosításra került: %1$s-%2$s. Indok: %3$s

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
hu: A témakör módosításra került: %1$s-%2$s.

en: sometime
hu: néha

en: right now
hu: éppen most

en: Search Forums...
hu: Fórumok keresése...

en: Subscribed Topics
hu: Feliratkozások

en: Group Forums
hu: Csoportfórumok

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
hu: Beszélgetős fórum létrehozása a csoporttagok részére strukturált fórum formában történő kommunikációhoz.

en: Yes. I want this group to have a forum.
hu: Igen. Szeretném, ha ennek a csoportnak fóruma lenne.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new forums.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság új fórumok létrehozásához.

en: <strong>Error</strong>: Your forum needs a title.
hu: <strong>HIBA</strong>: Meg kell adni a fórum címét.

en: <strong>Error</strong>: Your forum description cannot be empty.
hu: <strong>HIBA</strong>: A fórum leírása nem lehet üres.

en: <strong>Error</strong>: Your forum must have a parent.
hu: <strong>HIBA</strong>: Meg kell adni a fórum szülőjét.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum egy kategória. Ebben a fórumban nem lehet további fórumokat létrehozni.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new forums.
hu: <strong>HIBA</strong>:

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez egy személyes fórum, ezért nem olvasható és nem lehet benne fórumokat létrehozni.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez egy rejtett fórum, ezért nem olvasható és nem lehet benne fórumokat létrehozni.

en: <strong>Error</strong>: This forum already exists.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum már létezik.

en: <strong>Error</strong>: Your forum cannot be created at this time.
hu: <strong>HIBA</strong>: A fórum jelenleg nem hozható létre.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A fórumazonosító nem található.

en: <strong>Error</strong>: The forum you want to edit was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A szerkesztendő fórum nem található.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that forum.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a fórum szerkesztéséhez.

en: <strong>Error</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
hu: <strong>HIBA</strong>: A fórum jelenleg nem szerkeszthető.

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
hu[0]: %2$s / %4$s hozzászólás megtekintése
hu[1]: %1$s hozzászólás megtekintése - %2$s-%3$s / %4$s

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
hu[0]: %2$s / %4$s bejegyzés megtekintése
hu[1]: %1$s bejegyzés megtekintése - %2$s-%3$s / %4$s

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
hu[0]: %2$s / %4$s témakör megtekintése
hu[1]: %1$s témakör megtekintése : %2$s-%3$s / %4$s

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
hu: Új fórum létrehozása itt: &ldquo;%s&rdquo;

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
hu: Fórumnév (maximális hossz: %d):

en: Forum Type:
hu: Fórumtípus:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
hu: &#8216;%s&#8217; fórum lezárásra került további új tartalom elől.

en: You must be logged in to create new forums.
hu: Új fórumok létrehozásához be kell jelentkezni.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
hu: A <strong>Szerkesztés</strong> a fórum szerkesztő képernyőjére vezet. Ugyanazt a képernyőt kapjuk a fórum címére kattintással.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
hu: A <strong>Lomtár</strong> eltávolítja a fórumot a listából és áthelyezi a lomtárba, ahonnan véglegesen törölhető.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
hu: A <strong>Spam</strong> eltávolítja a témakört a listából és a spamsorba helyezi. Innen törölhető véglegesen.

en: Title and Topic Editor
hu: Cím és témakör szerkesztő

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
hu: <strong>Cím</strong> - A témakör címének megadása. A cím megadása után lentebb megjelenik a szerkeszthető keresőbarát útvonal.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
hu: <strong>Kiemelt kép</strong> - Ez lehetővé teszi kép társítását egy témakörhöz beszúrás nélkül. Ez általában csak akkor hasznos, ha a téma témakör bélyegképként tudja használni a kiemelt képet a címlapon, egyedi fejlécben, stb.

en: Select the attributes that your topic should have:
hu: Válasszuk ki a témakör attribútumait:

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
hu: A <strong>Témakörtípus</strong> legördülő menü jelzi a témakör kiemelt állapotát. A szuper kiemelt beállítás a témakört a fórumok elején jeleníti meg, például a fórumindexben. Az egyszerű kiemelt beállítás a megfelelő fórumban emeli ki a témakört. A normál beállítás a témakör nem válik kiemeltté.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
hu: A cím mező és a nagy fórumszerkesztő terület helyben marad, de az összes egyéb doboz áthelyezhető vonszolásos technikával és becsukható vagy kinyitható a dobozok címsávjára kattintva. A Képernyőopciók fül használatával megjeleníthető több doboz (Kivonat, Visszakövetés küldése, Egyedi mezők, Beszélgetés, Keresőbarát név, Szerző) vagy választható az egy-vagy kétoszlopos megjelenés.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
hu: <strong>Fórum szerkesztő</strong> - Adjuk meg a fórumhoz tartozó szöveget.A szerkesztésnek két módja van: Vizuális és HTML. A kettő közül a megfelelő fülre kattintással lehet választani. A Vizuális mód a fejlett szövegszerkesztőt jeleníti meg. Az eszköztár jobb szélső ikonjával egy második eszköztársor jelenítő meg. A HTML módban tiszta HTML kódokat lehet bevinni a fórumszövegbe. Médiafájlokat a fórumszerkesztő feletti ikonokkal. A Teljes kényernyő ikonnal egy nagy méretű szerkesztőfelület jelenik meg Vizuális módban (felső sor jobbról a második ikon) vagy a Teljes képernyő gomb HTML módban (a sor jobb szélén). A gombokat itt a felső terület fölé helyezve lehet megjeleníteni. A Teljes képernyős szerkesztő módból kilépve a hagyományos fórumszerkesztőbe lépünk vissza.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
hu: <strong>Publikálás</strong> - Beállíthatók a fórum publikálásának feltételei a Publikálási dobozban. Az Állapot, Láthatóság és Publikálás (közvetlen) lehetőségekhez kattintsunk a Szerkesztés hivatkozáson további opciók eléréséhez.  A Láthatóság beállításokat tartalmaz a hozzászólások jelszóvédelméhez vagy azok blog oldal tetején való rögzítéséhez meghatározatlan időre (kiemelt). A Publikálás (közvetlen) lehetővé teszi a megjelenés időzítését (mettől meddig látható).

[ctx: Close a Topic]
en: Close
hu: Lezárás

[ctx: Open a Topic]
en: Open
hu: Nyitás

en: General
hu: Általános

en: Hello World!
hu: Helló világ!

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
hu: Önálló bejelentkezési űrlap regisztrációs és elfelejtett jelszó visszaszerző oldalra mutató hivatkozásokkal.

en: (bbPress) Login Widget
hu: (bbPress) Bejelentkező kisalkalmazás

en: A list of registered optional topic views.
hu: A regisztrált opcionális témakörnézetek listája.

en: (bbPress) Topic Views List
hu: (bbPress) Témakör megtekintés lista

en: A list of forums with an option to set the parent.
hu: Szülőként beállítható opcióval rendelkező fórumok listája.

en: (bbPress) Forums List
hu: (bbPress) Fórumlista

en: (bbPress) Recent Topics
hu: (bbPress) Aktuális témakörök

en: A list of the most recent replies.
hu: A legújabb hozzászólások.

en: (bbPress) Recent Replies
hu: (bbPress) Legújabb hozzászólások

[ctx: widgets]
note: translators: 1: reply author, 2: reply link
en: %1$s on %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
hu: &#8216;%s&#8217; témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.

en: Parent Forum ID:
hu: Szülőfórum azonosító:

en: Register URI:
hu: Regisztráció URI:

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
hu: Szerkesztés alatt &ldquo;%s&rdquo;

en: Lost Password URI:
hu: Elfelejtett jelszó URI:

en: "0" to show only root - "any" to show all
hu: "0" csak a gyökeret jeleníti meg - "any" az összeset jeleníti meg

en: <strong>Error</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a címkék témakörhöz adásakor.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be created at this time.
hu: <strong>HIBA</strong>: Jelenleg nem lehet témakört létrehozni.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
hu: <strong>HIBA</strong>: A témakör jelenleg nem szerkeszthető.

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
hu: Új témakör létrehozása: &ldquo;%s&rdquo;

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
hu: <strong>HIBA</strong>: A hozzászólás jelenleg nem szerkeszthető.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be created at this time.
hu: <strong>HIBA</strong>: Jelenleg nem lehet hozzászólást beküldeni.

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
hu: %1$s elindított %2$s című témakört %3$s című fórumban

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
hu: &#8216;%s&#8217; fórum lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
hu: %1$s hozzászólt a(z) %2$s című témakörhöz a(z) %3$s című fórumban

en: This forum has %1$s and %2$s.
hu: A fórum tartalma: %1$s és %2$s.

en: You are already logged in.
hu: Már megtörtént a bejelentkezés.

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
hu: Témakör cím (maximális hossz: %d):

en: All Forums
hu: Összes fórum

en: View Topic Tag
hu: Témakör címke megtekintése

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
hu: A regisztrációs beállítások szerint lehetőség van HTML tartalom korlát nélküli beküldésére.

en: This category has %1$s and %2$s.
hu: A kategória tartalma: %1$s és %2$s.

en: Post status was changed to %s
hu: A bejegyzésállapot megváltozott erre: %s

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Akismet caught this post as spam
hu: Az Akismet spamnak minősítette ezt a bejegyzést

note: translators: 1: reporter name, 2: comment type
en: %1$s reported this %2$s as not spam
hu: %1$s nem-spamként jelölte meg ezt: %2$s

note: translators: 1: reporter name, 2: comment type
en: %1$s reported this %2$s as spam
hu: %1$s spamként jelölte meg ezt: %2$s

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
hu: Az Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a bejegyzést (hozzászólás: %s), de később újra megpróbálja.

en: Spammed: %s
hu: Spammelt: %s

en: Private: %s
hu: Magánjellegű: %s

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
hu: A témakörlistában az egeret egy sor fölé helyezve megjelennek azok a műveleti hivatkozások, amelyekkel a témakör kezelhető. A következő műveleteket lehet végrehajtani:

en: Topic Attributes
hu: Témakör attribútumok

en: The forum was not found.
hu: A témakör nem található

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
hu: Probléma merült fel a témakör megnyitásakor: "%1$s".

en: Topic "%1$s" successfully opened.
hu: "%1$s" témakör sikeresen megnyitásra került.

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
hu: "%1$s" témakör lezárásakor probléma merült fel.

en: Topic "%1$s" successfully closed.
hu: "%1$s" témakör sikeresen lezárásra került.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
hu: "%1$s" témakör rögzítésekor probléma merült fel.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
hu: "%1$s" témakör rögzítésekor probléma merült fel.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
hu: "%1$s" témakör rögzítésének feloldásakor probléma merült fel..

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
hu: "%1$s" témakör spamként megjelölésekor probléma merült fel.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
hu: "%1$s" témakör sikeresen spamnak lett megjelölve.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
hu: "%1$s" nem-spamként megjelölésekor probléma merült fel.

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
hu: "%1$s" témakör sikeresen nem-spamnak lett megjelölve.

en: Close this topic
hu: Témakör lezárása

en: Open this topic
hu: Témakör megnyitása

en: Unstick this topic
hu: Témakör felszabadítása

en: Stick this topic to its forum
hu: Témakör rögzítése a fórumához

en: Stick this topic to front
hu: Témakör rögzítése elől

en: Mark the topic as not spam
hu: Témakör megjelölése nem-spamként

en: Mark this topic as spam
hu: Témakör megjelölése spamként

en: Topic updated.
hu: A témakör frissítésre került.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Topic restored to revision from %s
hu: A témakör visszaállításra került %s állapotából

en: Topic saved.
hu: A témakör mentésre került.

en: Password
hu: Jelszó

en: Keep me signed in
hu: Bejelentkezve marad

en: Type your new password again.
hu: Az új jelszót mégegyszer meg kell adni.

en: Last Name
hu: Családi név

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Keep a log of this edit:
hu: Naplózás a szerkesztésről:

en: Stick
hu: Rögzítés

en: Split Method
hu: Felosztás metódus

en: Username
hu: Felhasználónév

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
hu: Létező témakör opciók használata esetén a mindkét témakörből származó hozzászólások időrendben kerülnek összevonásra. Az összevonásra kerülő hozzászólások a beküldés dátuma és időpontja szerint kerülnek be az új sorrendbe.

en: Any links to this tag will no longer function.
hu: Az erre a címkére mutató hivatkozások a továbbiakban már nem működnek.

en: Favorite Forum Topics
hu: Kedvenc témakörök

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
hu[0]: %1$s bejegyzés megtekintése
hu[1]: %1$s bejegyzés megtekintése

en: Optional reason for editing:
hu: Szerkesztés opcionális indoka:

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Title:
hu: Cím:

en: Submit
hu: Küldés

en: Username or Email
hu: Felhasználónév vagy email cím

en: Lost Password
hu: Elfelejtett jelszó

en: You must be logged in to reply to this topic.
hu: Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
hu: "%s" címke biztosan törölve legyen? Ez a művelet végleges és nem vonható vissza.

en: Topic Extras
hu: Témakör extrák

en: Split: %s
hu: Felosztás: %s

en: Use an existing topic in this forum:
hu: Létező témakör használata ebben a fórumban:

en: Started by: %1$s
hu: Indította: %1$s

en: Voices
hu: Résztvevők

en: Account
hu: Regisztráció

en: Nickname
hu: Becenév

en: Contact Info
hu: Kapcsolati adatok

en: About Yourself
hu: Bemutatkozás

en: About the user
hu: A felhasználóról

en: Biographical Info
hu: Életrajzi információ

en: (Edit)
hu: (Szerkeszt)

en: Trashed: %s
hu: Lomtárban: %s

en: View %s's profile
hu: %s adatlapjának megtekintése

en: Notify me of follow-up replies via email
hu: Értesítés email-ben a hozzászólásokról

en: Notify the author of follow-up replies via email
hu: Szerző értesítése email-ben a hozzászólásokról

en: Topic Type:
hu: Témakör típus:

en: Topic Tags:
hu: Témakör címkék:

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to create a topic.
hu: Ez a fórum lezárt az új témakörök elől, habár a bejegyzésbeküldési lehetőségek lehetővé teszik ennek végrehajtását.

en: Popular Topics
hu: Népszerű témakörök

en: Hidden Replies
hu: Rejtett hozzászólások

en: Hidden Topics
hu: Rejtett témakörök

en: Empty Topic Tags
hu: Témakörcímkék kiürítése

en: Registered Users
hu: Regisztrált felhasználók

en: New Tag Name
hu: Új címke neve

en: Add New Tag
hu: Új címke hozzáadása

en: All Tags
hu: Összes címke

en: Edit Tag
hu: Címke szerkesztés

en: Search Tags
hu: Címkék keresése

en: Update Tag
hu: Címke frissítése

en: Popular Tags
hu: Népszerű címkék

en: Topic Tags
hu: Témakör címkék

en: No replies found in Trash
hu: Nincs hozzászólás a lomtárban

en: No replies found
hu: Nincs hozzászólás

en: Search Replies
hu: Hozzászólás keresés

en: View Reply
hu: Hozzászólás megtekintés

en: Edit Reply
hu: Hozzászólás szerkesztés

en: New Reply
hu: Új hozzászólás

en: Create New Reply
hu: Új hozzászólás

en: New Forum
hu: Új fórum

en: Create New Forum
hu: Új fórum létrehozása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Forum
hu: Fórum szerkesztése

en: View Forum
hu: Fórum megtekintése

en: Search Forums
hu: Fórumok keresése

en: No forums found
hu: Nincs fórum

en: No forums found in Trash
hu: Nincs fórum a lomtárban.

en: Parent Forum:
hu: Szülőfórum:

en: New Topic
hu: Új témakör

en: Create New Topic
hu: Új témakör létrehozása

en: Edit Topic
hu: Témakör szerkesztése

en: View Topic
hu: Témakör megtekintése

en: Search Topics
hu: Témakörök keresése

en: No topics found
hu: Nincs témakör

en: No topics found in Trash
hu: Nincs témakör a lomtárban

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
hu: Egy témakör felosztásakor azt a hozzászólást kell kijelölni, amely az új témakörben új címmel jelenik meg vagy egy már létező témakörbe bekerül.

en: Split topic "%s"
hu: "%s" témakör felosztása

en: Update User
hu: Felhasználó módosítása

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
hu: Ezen felhasználó számár Hálózati Szuper Admin jogok adása.

en: Update Profile
hu: Adatlap Módosítása

en: Are you sure you want to delete that permanently?
hu: Biztosan véglegesen törlésre kerüljön?

en: Create an Account
hu: Regisztráció

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
hu: A felhasználónévnek egyedinek kell lennie és később nem változtatható meg.

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
hu: A megadott email címet a jelszó visszaszerzésével és a regisztráció ellenőrzésével kapcsolatban kerül felhasználásra.

en: Register
hu: Regisztráció

en: This is a collection of tags that are currently popular on our forums.
hu: <p>Ez a fórumban jelenleg legnépszerűbb címkék gyűjteménye.</p>

en: Topic Tag: %s
hu: Témakör címke: %s

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
hu[0]: %1$s hozzászólás megtekintése
hu[1]: %1$s hozzászólás megtekintése

en: Split the topic from this reply
hu: Témakör felosztása ettől a hozzászólástól

en: Split
hu: Felosztás

en: Unspam
hu: Nem-spam

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
hu: A feltételes lekérdezési címkék nem működnek a lekérdezés futtatása előtt. Az előtt mindig false értéket adnak vissza.

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Private
hu: Magánjellegű

en: You do not have permission to view this forum.
hu: Nincs jogosultság a fórum megtekintéséhez.

en: Copy subscribers to the new topic
hu: Feliratkozók másolása az új témakörbe

en: Copy favoriters to the new topic
hu: Kedvencek másolása az új témakörbe

en: Copy topic tags to the new topic
hu: Témakör címkék másolása az új témakörbe

en: You do not have permission to edit this topic.
hu: Nincs jogosultság a témakör szerkesztésére.

en: You cannot edit this topic.
hu: A témakör nem szerkeszthető.

en: Merge topic "%s"
hu: "%s" témakör összevonása

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
hu: Válasszunk egy témát, amivel egyesíteni szeretnénk a jelenlegit. A cél téma lesz a téma indító, a jelenlegi pedig hozzászólásként jelenik majd meg a továbbiakban.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
hu: A témakör vezető megtartásához menjünk egy másik témakörbe és inna használjuk az Összevonás eszközt.

en: Destination
hu: Cél

en: Merge with this topic:
hu: Összevonás ezzel a témakörrel:

en: There are no other topics in this forum to merge with.
hu: Nincs összevonható témakör ebben a fórumban.

en: Merge topic subscribers
hu: Témakör feliratkozók összevonása

en: Merge topic favoriters
hu: Témakör kedvencek összevonása

en: Merge topic tags
hu: Témakör címkék összevonása

en: Tagged:
hu: Címkézve:

en: %s reply | %s replies
hu[0]: %s hozzászólás
hu[1]: %s hozzászólás

en: No Replies
hu: Nincs hozzászólás

en: Maximum replies to show:
hu: Maximálisan megjelenítendő hozzászólások:

en: Show post date:
hu: Bejegyzésdátum megjelenítése:

en: Maximum topics to show:
hu: Maximálisan megjelenítendő témakörök száma:

en: Visit %s's website
hu: %s webhely meglátogatása

en: You cannot reply to this topic.
hu: Ehhez a témakörhöz nem lehet hozzászólni.

en: Tags:
hu: Címkék:

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to reply.
hu: A témakör lezárásra került az új hozzászólások elől, de a beküldési beállítások mégis lehetővé teszik a művelet végrehajtását.

en: You must be logged in to create new topics.
hu: Új témakörök létrehozásához be kell jelentkezni.

en: Mail (will not be published) (required):
hu: Email (nem kerül publikálásra) (kötelező):

en: Name (required):
hu: Név (kötelező)

en: Your information:
hu: Saját információk:

en: Manage Tag: "%s"
hu: Címke kezelés: "%s"

en: Protected
hu: Védett

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
hu: Hagyjuk a keresőbarát nevet üresen az automatikus generáláshoz.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
hu: A keresőbarát név megváltoztatása érinti a közvetlen hivatkozásokat. A régi közvetlen hivatkozások nem működnek tovább.

en: Deleting a tag cannot be undone.
hu: A címke törlése nem vonható vissza.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
hu: Ez a művelet nem törli a témaköröket. Csak maga a címke kerül törlésre.

en: Delete
hu: Törlés

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
hu: "%s" címke biztosan összevonásra kerüljön tag a megadott címkével?

en: Existing tag:
hu: Létező címkék:

en: Merging tags together cannot be undone.
hu: A címkék összevonásának művelete nem vonható vissza.

en: Merge
hu: Összevonás

en: Update
hu: Frissítés

en: Slug:
hu: Keresőbarát név:

en: Unstick
hu: Feloldás

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
hu[0]: %1$s témakör megtekintése
hu[1]: %1$s témakör megtekintése

en: This topic is marked as spam.
hu: Ez a témakör spamként lett megjelölve.

en: This topic is in the trash.
hu: Ez a témakör lomtárban van.

en: %s voice | %s voices
hu[0]: %s résztvevő
hu[1]: %s résztvevő

en: No topics available
hu: Nincs elérhető témakör.

en: No forums available
hu: Nincs elérhető fórum.

en: None available
hu: Semmi nem érhető el

en: Reply To: %s
hu: Hozzászólás: %s

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

note: translators: user's display name
en: %s's Profile
hu: %s Adatlapja

en: Edit Your Profile
hu: Adatmódosítás

en: Edit %s's Profile
hu: %s Adatlapjának Szerkesztése

en: Forum: %s
hu: Fórum: %s

en: Topic: %s
hu: Témakör: %s

en: View: %s
hu: Megtekintés: %s

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to reply.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs lehetőség a hozzászóláshoz.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID is missing.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hiányzik a témakör azonosító.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID is missing.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hiányzik a fórum azonosító.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be empty.
hu: <strong>HIBA</strong>: A hozzászólás tartalma nem lehet üres.

en: <strong>Error</strong>: Slow down; you move too fast.
hu: <strong>HIBA</strong>: Lassítsunk. Túl gyors a tempó.

en: <strong>Error</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
hu: <strong>HIBA</strong>: Duplikált hozzászólást érzékeltünk. Úgy tűnik a hozzászólás már egyszer beküldésre került.

en: <strong>Error</strong>: Reply ID not found.
hu: <strong>HIBA</strong>:  A hozzászólás azonosító ID nem található.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to edit was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A szerkesztendő hozzászólás nem található.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that reply.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a hozzászólás szerkesztéséhez.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez egy személyes fórum, nem mindenki részére engedélyezett az olvasás és a hozzászólás.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez egy rejtett fórum, nem mindenki részére engedélyezett az olvasás és a hozzászólás.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a hozzászólás nem-spamként történő megjelölésénél.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem marking the reply as spam.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a hozzászólás spamként történő megjelölésénél.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem trashing the reply.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a hozzászólás lomtárba helyezésekor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem untrashing the reply.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a hozzászólás lomtárból történő visszahelyezésekor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem deleting the reply.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma történt a hozzászólás törlésekor.

en: All Posts
hu: Összes bejegyzés

en: All Replies
hu: Összes hozzászólás

en: Replies: %s
hu: Hozzászólások: %s

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Admin
hu: Adminisztrátor

en: User updated.
hu: Felhasználó módosítva.

en: You have super admin privileges.
hu: Főadminisztrátori jogosultsággal rendelkezünk.

en: This user has super admin privileges.
hu: Ez a felhasználó Szuper Admin jogokkal rendelkezik.

en: &mdash; No role for this site &mdash;
hu: &mdash; A honlaphoz nem tartozik szerepkör &mdash;

en: You are now logged out.
hu: Kijelentkezés megtörtént.

en: New user registration is currently not allowed.
hu: Új felhasználói regisztráció jelenleg nem engedélyezett.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hu: Ellenőrizni kell a megadott postafiókot.

en: Check your e-mail for your new password.
hu: Ellenőrizni kell a megadott postafiókot - új jelszó elküldve.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
hu: Sikeres regisztráció. Ellenőrizni kell a megadott postafiókot.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit subscriptions of that user.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság ezen felhasználó kedvenceit szerkeszteni.

en: <strong>Error</strong>: No topic was found. Which topic are you marking/unmarking as favorite?
hu: <strong>HIBA</strong>: A témakör nem található. Melyik témakört szeretnénk a kedvencekbe helyezni vagy onnan eltávolítani?

en: <strong>Error</strong>: There was a problem removing that topic from favorites.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör kedvencekből történő eltávolításakor.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new topics.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság új témakörök létrehozásához.

en: <strong>Error</strong>: Your topic needs a title.
hu: <strong>HIBA</strong>: Meg kell adni a témakör címét.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be empty.
hu: <strong>HIBA</strong>: A témakör nem lehet üres tartalmú.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum egy kategória. Ebben a fórumban nem hozható létre témakör.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new topics.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum lezárásra került az új témakörök elől.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum személyes fórum. Nem mindenki részére olvasható és nem mindenki tud új témaköröket létrehozni benne.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum rejtett fórum. Nem mindenki részére olvasható és nem mindenki tud új témaköröket létrehozni benne.

en: <strong>Error</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
hu: <strong>HIBA</strong>: Duplikált témakört érzékelt a rendszer. Valószínűleg már beküldésre került egy ilyen bejegyzés.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A témakör azonosító nem található.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to edit was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A szerkesztendő témakör nem található.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a témakör szerkesztésére.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a fórum egy kategória. Nem lehet benne témakört létrehozni.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to merge was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: Az összevonandó témakör nem található.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the source topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a forrástémakör szerkesztéséhez.

en: <strong>Error</strong>: Destination topic ID not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A céltémakör azonosítója nem található.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to merge to was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: Az összevonandó témakör nem található.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the destination topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a céltémakör szerkesztésére.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to split from was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felosztandó hozzászólás nem található.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to split was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felosztandó témakör nem található.

en: <strong>Error</strong>: You need to choose a valid split option.
hu: <strong>HIBA</strong>: Érvényes felosztási opciót kell választani.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to split to was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felosztandó témakör nem található.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a hozzászólás témakörré konvertálásakor. Próbáljuk újra.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság új témakörök létrehozására. A hozzászólás nem konvertálható át témakörré.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
hu: <strong>HIBA</strong>: A következő problémák merültek fel a címke beolvasásakor: %s

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the topic tags.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a témakörcímkék szerkesztéséhez.

en: <strong>Error</strong>: You need to enter a tag name.
hu: <strong>HIBA</strong>: Meg kell adni a címke nevét.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
hu: <strong>HIBA</strong>: A következő problémák merültek fel a címkék frissítésekor: %s

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
hu: <strong>HIBA</strong>: A következő problémák merültek fel a címkék összevonásakor: %s

en: <strong>Error</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
hu: <strong>HIBA</strong>: Az összevonandó címkék között nem lehetnek azonosak.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to delete the topic tags.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a témakörcímkék törlésére.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
hu: <strong>HIBA</strong>: A következő problémák merültek fel a címke törlésekor: %s

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to do that.
hu: <strong>HIBA</strong>: Nincs jogosultság a művelet elvégzéséhez.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem closing the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör lezárásakor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem opening the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör megnyitásakor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unsticking the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör rögzítésének feloldásakor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem sticking the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör rögzítésekor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör nem-spamnak minősítésekor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör spamnak minősítésekor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem trashing the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör lomtárba helyezésekor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem untrashing the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör lomtárból történő eltávolításakor.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem deleting the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Probléma merült fel a témakör törlésekor.

en: All Topics
hu: Összes témakör

en: %s topic | %s topics
hu[0]: %s téma
hu[1]: %s téma

en: Recount topics in each forum
hu: Témakörök számlálása minden fórumban

en: Recount replies in each forum
hu: Hozzászólások számlálása minden fórumban

en: Recount replies in each topic
hu: Hozzászólások számlálása minden témakörben

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
hu: Hozzászólások számlálása minden témakörben&hellip; %s

en: Failed!
hu: Meghiúsult.

en: Complete!
hu: Kész.

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
hu: Résztvevők számlálása minden témában&hellip; %s

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each forum&hellip; %s
hu: Spamnak minősített és lomtárba helyezett hozzászólások számlálása minden témakörben&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
hu: Témakörök számlálása minden fórumban&hellip; %s

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
hu: Hozzászólások számlálása fórumonként&hellip; %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
hu: Témakörök számlálása hozzászóló felhasználónként&hellip; %s

en: Removing unpublished topics from user favorites&hellip; %s
hu: Lomtárba helyezett témakörök eltávolítása felhasználói kedvencekből&hellip; %s

en: Nothing to remove!
hu: Nincs eltávolítandó elem.

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
hu: Lomtárba helyezett témakörök eltávolítása felhasználói feliratkozásokból&hellip; %s

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
hu: Legfrissebb bejegyzés számítása témakörönként és fórumonként&hellip; %s

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
hu: A Képernyő opciók fül segítségével igény szerint az oszlopok elrejthetők/megjeleníthetők és beállítható a listában képernyőnként megjelenő témakörök száma.

en: %s ago
hu: %s telt el

en: Moderators
hu: Moderátorok

en: Here are the statistics and popular topics of our forums.
hu: A fórumunk statisztikái, és népszerű témái.

en: Topic "%1$s" successfully approved.
hu: "%1$s" elfogadásra került.

en: Topic "%1$s" successfully unapproved.
hu: "%1$s" témakör visszautasításra került.

[ctx: Mark reply as pending]
en: Pending
hu: Függőben

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unapproving the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hiba lépett fel a témakör elutasítása során.

en: Topic "%1$s" successfully stuck to front.
hu: "%1$s" téma sikeresen megváltoztatva ragadósra.

note: translators: user's display name
en: %s's Replies
hu: %s hozzászólásai

en: Remove unpublished forums from user subscriptions
hu: Nem közzétett fórumok eltávolítása a felhasználói feliratkozásokból

en: Recount topics for each user
hu: Témák újraszámlálása minden egyes felhasználó számára

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No forum" to post the topic without an assigned forum.
hu: A <strong>Fórum</strong> legördülő lista határozza meg a témakör szülőfórumát. Válasszuk ki a fórumot vagy kategóriát vagy hagyjuk alapértelmezettként (Nincs fórum) a témakör beküldéséhez hozzárendelt fórum nélkül.

en: Remove unpublished topics from user subscriptions
hu: Nem közzétett témakörök eltávolítása a felhasználói feliratkozásokból

en: Remove unpublished topics from user favorites
hu: Lomtárba helyezett témakörök eltávolítása a felhasználói kedvencekből

en: Recount replies for each user
hu: Hozzászólások újraszámlálása felhasználónként

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the topic.
hu: <strong>HIBA</strong>: Hiba lépett fel a témakör elfogadása során.

en: Oh, bother! No topics were found here.
hu: Nem található téma.

en: Oh, bother! No replies were found here.
hu: Nem található hozzászólás.

en: Oh, bother! No forums were found here.
hu: Nem található fórum.

en: Recalculating the forum for each post&hellip; %s
hu: Fórum újraszámlálása bejegyzésenként &hellip; %s

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to move to was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A téma, ahova áthelyezni akarsz, nem létezik.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to move from was not found.
hu: <strong>HIBA</strong>: A téma, ahonnan áthelyezni akarsz, nem található.

[ctx: admin color scheme]
en: Mint
hu: Menta

[ctx: admin color scheme]
en: Evergreen
hu: Örökzöld

en: Allow users to subscribe to forums and topics
hu: Engedélyezzük a felhasználóknak a fórumokra és a témákra történő feliratkozást.

en: Converters
hu: Konvertálók

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
hu: Mindannyian nagyon izgatottak vagyunk az új AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo és XMB importálók áradata miatt. A meglévő importálók most jobbak, mint valaha, a fejlesztett importálási funkcióknak köszönhetően (kiemelt téma, téma címke, fórum kategória importálás). Mostantól az importált felhasználók törlése sem jelent gondot.

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
hu: A bbPress teljes mértékben támogatja az automatikus fordítás-frissítést.

en: Forum Subscriptions
hu: Fórum feliratkozások

en: Subscribe to Forums
hu: Feliratkozás a fórumra

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
hu: Feliratkozások lehetővé teszik, hogy a felhasználó feliratkozzon az érdekes témákra. Alapértelmezésben be van kapcsolva.

en: Manage Subscriptions
hu: Feliratkozások kezelése

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
hu: kezelése

en: Theme Compatibility
hu: Sablon kompatibilitás

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
hu: elérhető sablonok

en: Polyglot support
hu: Többnyelvű támogatás

en: User capabilities
hu: Felhasználói adottságok

en: Feature Developer
hu: Szolgáltatás fejlesztő

en: Select whether to open or close the topic.
hu: Válaszd ki, hogy megnyisd vagy bezárd a témát.

en: Allow forum wide search
hu: Teljes fórumban történő keresés engedélyezés

en: Forum User Settings
hu: Fórum felhasználói beállítások

en: Forum Features
hu: Fórum szolgáltatások

en: Post Formatting
hu: Bejegyzés formázása

en: Setting time limits and other user posting capabilities
hu: Időkorlát és egyéb felhasználói bejegyzés lehetőségeinek beállítása

en: Forum features that can be toggled on and off
hu: Fórum szolgáltatások, amelyeket össze lehet zárni és kinyitni

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
hu: Eszköztár & gombok hozzáadása a szövegmezőhöz a HTML formázás segítéséhez

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
hu: Automatikusan megkapja a regisztrált látogató a %s fórum szerepkört

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
hu: %s színt mélységben bekapcsoljuk a beszélgetés fonalát (beágyazzuk)

en: Reply Threading
hu: Hozzászólás a beszélgetéshez

en: Possible %1$s conflict: %2$s
hu: Lehetséges %1$s összeütközés: %2$s

en: Reply To:
hu: Hozzászólás:

en: Reply To
hu: Hozzászólás

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
hu: <strong>Hozzászólás</strong> meghatározza a beszélgetések vonulatát (kapcsolódását, a beszéd fonalát).

en: Forum Theme Packages
hu: Forum sabloncsomag

en: Topics and Replies Per Page
hu: Témák és hozzászólások oldalanként

en: Topics and Replies Per RSS Page
hu: Témák és hozzászólások RSS oldalanként

en: Forum Root Slug
hu: Fórum gyökér keresőbarát név

en: Forum User Slugs
hu: Fórum felhasználó keresőbarát név

en: Forum Root
hu: Fórum gyökér

en: Forum root should show
hu: Fórum gyökerében jelenjen meg

en: Topic View
hu: Téma mutatása

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
hu: Szabjuk testre a fórumok gyökérkönyvtárát, amelyhez a WordPress oldalak és a rövidkódok használata ajánlott a nagyobb rugalmasság érdekében.

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
hu: Az összes fórum keresőbarát-név (prefix) tartalmazza a Fórum gyökerét (Ajánlott)

en: Forum Index
hu: Fórum tartalomjegyzék

en: Customize your user profile slugs.
hu: Alakítsuk ki a felhasználói adatlapunk keresőbarát nevét.

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, edit, and search.
hu: Egyedi keresőbarát nevek az egyes fórumoknak, hozzászólásoknak, címkéknek és keresésnek.

en: Most popular topics
hu: Legnépszerűbb témák

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> lezárt
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> lezárt

[ctx: post]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> spam
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> spam

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> árva
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> árva

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> rejtett
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> rejtett

en: Recalculate sticky relationship of each topic
hu: Kiemelt kapcsolat újra számolása minden témánál

en: Search
hu: Keresés

en: &mdash; No parent &mdash;
hu: &mdash; Nincs szülő &mdash;

en: No template packages available.
hu: Nincsenek elérhető sablonok

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
hu: Ez a képernyő hozzáférést nyújt a Fórum összes beállításához.

en: Upgrade BuddyPress Group Forum relationships
hu: BuddyPress csoport fórum kapcsolatok helyreállítása

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
hu: A bbPress egy nagy közös munkának tekinthető.

en: Project Leaders
hu: Projektvezetők

en: Founding Developer
hu: Alapító fejlesztő

en: Lead Developer
hu: vezető fejlesztő

en: Contributing Developers
hu: És akik még ehhez a kiadáshoz hozzájárultak

en: Topic tags
hu: Téma címkék

en: Auto-embed links
hu: Automatikus beágyazás hivatkozások

en: Forums Settings
hu: Fórumok beállítása

en: Replies Created
hu: Hozzászólások

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
hu: Néhány opcionális paraméter a konverziós feldolgozás finomhangolására.

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
hu: A témakör címkék lehetővé teszik a felhasználók részére a témakörök szűrését a fórumok között. Ez alapértelmezésként engedélyezve van.

en: Recalculate private and hidden forums
hu: Személyes és rejtett fórumok újra számlálása

en: Go to Forum Settings
hu: Fórum beállítások

en: Welcome to bbPress %s
hu: Üdvözlet a bbPress %s verzióban!

en: Credits
hu: Stáblista

en: Welcome to bbPress
hu: Üdvözlet a bbPress-ben!

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
hu: Csoportos szerkesztés esetében megváltoztathatók a metaadatok (kategóriák, szerző, stb.) minden kiválasztott fórumra vonatkoztatva. Fórum csoportosításból történő eltávolításához kattintsunk a Csoportos szerkesztés területén annak nevére.

en: What&#8217;s New
hu: Újdonságok

en: <strong>View</strong> will either show you what your draft forum will look like if you publish it, or take you to your live site to view it. Which link depends on your forum&#8217;s status.
hu: A <strong>Megtekintés</strong> megjeleníti a vázlat fórum megjelenését publikálás esetén és átvezet a webhelyen a fórumra. A fórum állapotától függ, hogy milyen hivatkozások érhetőek el.

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
hu: Ez a képernyő a webhely egyedi fórumait jeleníti meg. A munkafolyamatnak megfelelően a képernyő testre szabható.

en: Start Over
hu: Művelet indítása

en: Database Settings
hu: Adatbázis beállítások

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
hu: Egyszerre több fórum szerkeszthető és helyezhető át a lomtárba. Válasszuk ki a kijelölődobozok segítségével az érintett fórumokat és válasszuk ki a végrehajtandó műveletet a Csoportműveletek menüből. Ezután kattintsunk az Alkalmazás gombra.

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
hu: Média (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) közvetlen beágyazása témakörökbe és hozzászólásokba.

en: Allow topics to have tags
hu: Témakörcímkék engedélyezése

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
hu: Az <strong>Állapot</strong> lehetővé teszi a fórum lezárását új témakörök és fórumok létrehozása elől.

en: About
hu: Névjegy

en: Deleting previously converted data (%1$s through %2$s)
hu: Az előzőleg konvertált adatok törlése (%1$s - %2$s)

en: Reset Forums
hu: Fórumok alaphelyzet

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, topic-tags, favorites, subscriptions, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
hu: A bbPress nyomon követi a kapcsolatokat a fórumok, témakörök, hozzászólások, a témakör címkék és a felhasználók között. Néha ezek kiesnek a szinkronból, leggyakrabban importálás vagy migráció után. Használjuk az alábbi eszközöket a kapcsolatok manuális újra számításához.

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 upgrade at a time.
hu: Néhány ilyen eszköz az adatbázison dolgozik. Kerüljük egy időben egynél több javítási munka futtatását.

en: Database Password
hu: Adatbázis jelszó

en: Repair Forums
hu: Fórumok helyreállítása

en: Import Forums
hu: Fórumok importálása

en: Name of the database with your old forum data
hu: A régi fórumadatokat tartalmazó adatbázis neve

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
hu: Tartsuk alacsonyan, ha memória elfogyási hibák jelentkeznek.

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
hu: Tartsuk magasan a túl sok kapcsolat okozta hibák elkerüléséhez.

en: Options
hu: Lehetőségek

en: No forum parents to import
hu: Nincs konvertálandó szülőfórum.

en: Topics Started
hu: Indított témakörök

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Favorite Topics
hu: Kedvenc témák

en: Cheatin&#8217; huh?
hu: Valami csalás történt!

en: Update Forums
hu: Fórumok frissítése

en: Current Package
hu: Aktuális csomag

en: Use Akismet
hu: Akismet használata

en: Update Forum
hu: Fórum frissítése

en: All done!
hu: Minden elkészült!

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
hu: A fórum ezen az oldalon frissíthető. A frissítéshez kattintsunk az alábbi hivatkozáson.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
hu: Amennyiben a böngésző nem kezdi el tölteni a következő oldalt automatikusan, akkor kattintás erre a hivatkozásra:

en: Next Forums
hu: Következő fórumok

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
hu: Ezen az oldalon az összes hálózati fórum frissíthető. A működés alapja az, hogy a frissítő szkript minden webhelyen automatikusan meghívásra kerül. A frissítéshez kattintsunk az alábbi hivatkozásra.

en: Select Platform
hu: Platform választás

en: Database Server
hu: Adatbázis szerver

en: Database Port
hu: Adatbázis kapu (port)

en: Database User
hu: Adatbázis felhasználónév

en: Database Name
hu: Adatbázis neve

en: Table Prefix
hu: Tábla előtag

en: Rows Limit
hu: Sorok korlátozása

en: Delay Time
hu: Késleltetési idő

en: Convert Users
hu: Felhasználók konvertálása

en: No passwords to clear
hu: Nincs törlendő jelszó

en: Overview
hu: Áttekintés

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
hu: Ez a képernyő hozzáférést biztosít az összes hozzászóláshoz. A képernyő megjelenése testre szabható a munkafolyamatnak megfelelően.

en: Screen Content
hu: Képernyő tartalom

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
hu: A megjelenés testreszabásának többféle lehetősége van:

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
hu: A Képernyő opciók fül segítségével igény szerint elrejthetők megjeleníthetők az oszlopok és megadható a képernyőnként megjelenítendő hozzászólások száma.

en: Available Actions
hu: Elérhető műveletek

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
hu: A <strong>Szerkesztés</strong> a fórum szerkesztő képernyőjére vezet. Ugyanazt a képernyőt kapjuk a fórum címére kattintással.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
hu: A <strong>Lomtár</strong> eltávolítja a fórumot a listából és áthelyezi a lomtárba, ahonnan véglegesen törölhető.

en: Bulk Actions
hu: Csoportművelet

en: You can also edit, spam, or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
hu: Egyszerre több hozzászólás szerkeszthető vagy helyezhető lomtárba. Válasszuk ki a művelethez a hozzászólásokat a jelölő dobozok segítségével, majd válasszuk ki a végrehajtandó műveletet a Kötegelt műveletek menüből és kattintsunk az Alkalmazás gombra.

en: For more information:
hu: További információk:

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
hu: A cím mező és a nagy fórumszerkesztő terület helyben marad, de az összes egyéb doboz áthelyezhető vonszolásos technikával és becsukható vagy kinyitható a dobozok címsávjára kattintva. A Képernyőopciók fül használatával megjeleníthető több doboz (Kivonat, Visszakövetés küldése, Egyedi mezők, Beszélgetés, Keresőbarát név, Szerző) vagy választható az egy-vagy kétoszlopos megjelenés.

en: Customizing This Display
hu: A megjelenés testreszabása

en: Title and Forum Editor
hu: Cím és fórum szerkesztő

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
hu: <strong>Cím</strong> - Meg kell adni a fórum címét. A cím megadása után lentebb látható a szerkeszthető keresőbarát útvonal.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
hu: <strong>Kiemelt kép</strong> - Ez lehetővé teszi egy kép társítását a fórumhoz anélkül, hogy az beszúrásra kerüljön. Ez akkor lehet hasznos, ha a téma képes a kiemelt kép használatára fórum bélyegképként a címlapon és az egyedi fejlécben, stb.

en: Select the attributes that your forum should have:
hu: Válasszuk ki a fórum tulajdonságait:

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
hu: A <strong>Típus</strong> azt jelzi, hogy a fórum kategória vagy fórum. A kategóriák más fórumokat tartalmaznak általában.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
hu: A <strong>Láthatóság</strong> lehetővé teszi a fórumok hatókörét és a felhasználók hozzáférhetőségének beállítását a témakörökhöz.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
hu: A <strong>Rendezés</strong> lehetővé teszi a fórumok numerikus rendezését.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
hu: <strong>Fórum szerkesztő</strong> - Adjuk meg a fórumhoz tartozó szöveget. A szerkesztésnek két módja van: Vizuális és HTML. A kettő közül a megfelelő fülre kattintással lehet választani. A Vizuális mód a fejlett szövegszerkesztőt jeleníti meg. Az eszköztár jobb szélső ikonjával egy második eszköztársor jelenítő meg. A HTML módban tiszta HTML kódokat lehet bevinni a fórumszövegbe. Médiafájlokat a fórumszerkesztő feletti ikonokkal. A Teljes kényernyő ikonnal egy nagy méretű szerkesztőfelület jelenik meg Vizuális módban (felső sor jobbról a második ikon) vagy a Teljes képernyő gomb HTML módban (a sor jobb szélén). A gombokat itt a felső terület fölé helyezve lehet megjeleníteni. A Teljes képernyős szerkesztő módból kilépve a hagyományos fórumszerkesztőbe lépünk vissza.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
hu: <strong>Publikálás</strong> - Beállíthatók a fórum publikálásának feltételei a Publikálási dobozban. Az Állapot, Láthatóság és Publikálás (közvetlen) lehetőségekhez kattintsunk a Szerkesztés hivatkozáson további opciók eléréséhez.  A Láthatóság beállításokat tartalmaz a hozzászólások jelszóvédelméhez vagy azok blog oldal tetején való rögzítéséhez meghatározatlan időre (kiemelt). A Publikálás (közvetlen) lehetővé teszi a megjelenés időzítését (mettől meddig látható).

en: Publish Box
hu: Közzétételi doboz

en: Topic Type
hu: Témakör típus

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
hu: A <strong>Szerkesztés</strong> a hozzászólás szerkesztőképernyőjéhez vezet. Ugyanez érhető el a hozzászólás címére kattintva.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
hu: A <strong>Lomtár</strong> eltávolítja a hozzászólást a listából és a lomtárba helyezi. Innen törölhető véglegesen.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
hu: A <strong>Spam</strong> eltávolítja a hozzászólást a listából és a spamsorba helyezi át. Innen véglegesen törölhető.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
hu: Kötegelt szerkesztésnél a metaadatok egyszerre változtathatók meg (kategóriák, szerző, stb.) a kiválasztott hozzászólásoknál. A csoportosításból egy hozzászólás eltávolítható a név melletti x jelre kattintással a Kötegelt szerkesztés területen.

en: Title and Reply Editor
hu: Cím és hozzászólás szerkesztő

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
hu: <strong>Cím</strong> - Meg kell adni a címet a hozzászóláshoz. A cím megadása után lentebb egy szerkeszthető közvetlen hivatkozás jelenik meg.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
hu: <strong>Kiemelt kép</strong> - Lehetővé teszi egy kép társítását a hozzászóláshoz beszúrás nélkül. Ez általában akkor hasznos, ha a téma hozzászólás bélyegképként használja a kiemelt képet a címlapon, egyedi fejlécben, stb.

en: Select the attributes that your reply should have:
hu: Válasszuk ki a hozzászólásra alkalmazandó attribútumokat:

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
hu: A <strong>Fórum</strong> legördülő meghatározza a hozzászólás szülőfórumát. Válasszunk egy fórumot vagy hagyjuk alapértelmezettként (témakör fórum használata) a témakör fórumába beküldéshez.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
hu: A <strong>Témakör</strong> megadja a hozzászólás szülőtémakörét.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
hu: A cím mező és a nagy szerkesztő hely fix helyen van, de az összes egyéb doboz áthelyezhető vonszolással, becsukható vagy kinyitható a doboz melletti címsávra kattintva. A Képernyő opciók fül segítségével lehet megjeleníteni a további dobozokat (kivonat, visszakövetés küldése, egyedi mezők, beszélgetés, keresőbarát név, szerző) vagy választani lehet az egy- vagy kétoszlopos elrendezés közül az adott képernyőre vonatkoztatva.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
hu: <strong>Hozzászólás szerkesztő</strong> - Adjuk meg a hozzászóláshoz tartozó szöveget. A szerkesztésnek két módja van: Vizuális és HTML. A kettő közül a megfelelő fülre kattintással lehet választani. A Vizuális mód a fejlett szövegszerkesztőt jeleníti meg. Az eszköztár jobb szélső ikonjával egy második eszköztársor jelenítő meg. A HTML módban tiszta HTML kódokat lehet bevinni a hozzászólás szövegbe. Médiafájlokat a hozzászólás szerkesztő feletti ikonokkal. A Teljes kényernyő ikonnal egy nagy méretű szerkesztőfelület jelenik meg Vizuális módban (felső sor jobbról a második ikon) vagy a Teljes képernyő gomb HTML módban (a sor jobb szélén). A gombokat itt a felső terület fölé helyezve lehet megjeleníteni. A Teljes képernyős szerkesztő módból kilépve a hagyományos hozzászólás szerkesztőbe lépünk vissza.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
hu: <strong>Publikálás</strong> - Beállíthatók a hozzászólás publikálásának feltételei a Publikálási dobozban. Az Állapot, Láthatóság és Publikálás (közvetlen) lehetőségekhez kattintsunk a Szerkesztés hivatkozáson a további opciók eléréséhez. A Láthatóság beállításokat tartalmaz a hozzászólások jelszóvédelméhez vagy azok blog oldal tetején való rögzítéséhez meghatározatlan időre (kiemelt). A Publikálás (közvetlen) lehetővé teszi a megjelenés időzítését (mettől meddig látható).

en: Allow users to mark topics as favorites
hu: A felhasználók kedvencnek minősíthetik a témaköröket

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
hu: A témakör tartalom megjelenítése létező sablonon belül.

en: %1$s - %2$s
hu: %1$s-%2$s

en: will serve all bbPress templates
hu: alkalmazza az összes bbPress sablont

en: How many topics and replies to show per page
hu: Oldalanként megjelenő témakörök és hozzászólások száma

en: How many topics and replies to show per RSS page
hu: RSS oldalanként megjelenő témakörök és hozzászólások száma

en: Forum settings for BuddyPress
hu: Fórum beállítások BuddyPress-hez

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
hu: Lehetővé teszi, hogy a BuddyPress csoportoknak saját fórumok legyen

en: Forum settings for Akismet
hu: Fórum beállítások Akismet-hez

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
hu: Az Akismet engedélyezése a fórumspamok kiküszöbölésére.

en: The previous forum software
hu: az előző fórum szoftver

en: Start
hu: Indítás

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
hu: A Kedvencek lehetővé teszik, hogy a felhasználó elmentse a kedvenc témaköreit és ezekhez később könnyebben visszataláljon. Alapértelmezésben be van kapcsolva.

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
hu: A Feliratkozások lehetővé teszik, hogy a felhasználó feliratkozzon az érdekes témakörökre. Alapértelmezésben be van kapcsolva.

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
hu: A "Vendég bejegyzés beküldése" lehetővé teszi a nem-regisztrált felhasználók részére témakörök és hozzászólások létrehozását.

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
hu: A fejlett szövegszerkesztő a vizuális és HTML szövegszerkesztő együttes lehetőségét biztosítja.

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
hu: Az automatikus beágyazás a médiaelemet közvetlenül az hivatkozásból ágyazza be a hozzászólásba. Például ilyen a hivatkozás a Flickr-hez és a YouTube-hoz.

en: The "Per Page" section allows you to control the number of topics and replies appear on each page.
hu: Az oldalankénti beállítások lehetővé teszik a megjelenítendő témakörök és hozzászólások számának egy oldalra vonatkozó beállítását.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
hu: Ez megfelel a WordPress "Olvasás beállítások" oldalának, ahol megjelenítendő bejegyzések és csatornák száma beállítható.

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
hu: Ezek lehetővé teszik két külön csoport használatát: az egyik a témában, a másik az RSS csatornákban jelenik meg.

en: Slugs
hu: Keresőbarát kifejezések

en: The "Slugs" section allows you to control the permalink structure for your forums.
hu: A keresőbarát útvonalak szekció lehetővé teszi a közvetlen hivatkozások struktúrájának vezérlését.

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
hu: Az "Archivum keresőbarát nevek" a fórumok és témakörök "gyökere". Ha ezeket kombináljuk a létező oldalak keresőbarát útvonalaival, a bbPress megkísérli összeállítani a legmegfelelőbb címet és tartalmat.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
hu: Az "Önálló keresőbarát nevek" előtagként szolgálnak egy fórum, témakör, hozzászólás vagy nézet megtekintésekor.

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
hu: A keresőbarát nevek ütközésekor a WordPress-ben vagy a BuddyPress-ben egy figyelmeztető üzenet jelenik meg a problémás név mellett.

en: Allow topic and reply revision logging
hu: Témakör és hozzászólás állapotok naplózásának engedélyezése

en: Users &amp; Moderation
hu: Felhasználók &amp; Moderáció

en: %s page
hu: %s oldal

en: Pages
hu: Oldalak

en: Empty Spam
hu: Spam-tároló ürítése

en: Menus
hu: Menük

en: Revisions
hu: Változatok

en: No forum
hu: Nincs fórum.

en: Forums base
hu: Fórumok alap

en: Topics base
hu: Témakörök alap

en: (Mismatch)
hu: (Nem egyező)

en: No topic
hu: Nincs témakör.

en: Category base
hu: Kategória alap-előtag

en: Tag base
hu: Címke alap-előtag

en: Attachments
hu: Mellékletek

en: Name
hu: Név

en: Website:
hu: Webhely:

en: Website
hu: Honlap

en: Move this item to the Trash
hu: Ezen tétel lomtárba helyezése

en: Posts
hu: Bejegyzés

en: Author
hu: Szerző

en: Topics with no replies
hu: Hozzászólás nélküli témakörök

en: Topic Tag | Topic Tags
hu[0]: Témakör címke
hu[1]: Témakör címkék

[ctx: post]
en: Hidden
hu: Rejtett

[ctx: post]
en: Orphan
hu: Árva

[ctx: post]
en: Closed
hu: Lezárva

en: bbPress Replies
hu: bbPress hozzászólások

en: Topic:
hu: Témakör:

en: Reply | Replies
hu[0]: Hozzászólás
hu[1]: Hozzászólások

en: Forums
hu: Fórumok

en: Forum | Forums
hu[0]: Fórum

en: bbPress Forums
hu: bbPress fórumok

en: Topics
hu: Témakör

en: Topic | Topics
hu[0]: Témakör
hu[1]: Témakörök

en: Forum:
hu: Fórum:

en: bbPress Topics
hu: bbPress témakörök

en: Replies
hu: Hozzászólás

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Delete this item permanently
hu: Ezen tétel végleges törlése

en: Creator
hu: Indította

en: Trash
hu: Lomtár

en: Restore
hu: Helyreállítás

en: Restore this item from the Trash
hu: Ezen tétel helyreállítása a lomtárból

en: Name:
hu: Név:

en: No Topics
hu: Nincs témakör

en: Discussion
hu: Interakció

en: User | Users
hu[0]: felhasználó
hu[1]: felhasználó

en: Hidden Topic | Hidden Topics
hu[0]: rejtett témakör
hu[1]: rejtett témakör

en: Hidden Reply | Hidden Replies
hu[0]: Rejtett hozzászólás
hu[1]: Rejtett hozzászólás

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
hu[0]: üres témakör címke
hu[1]: üres témakör címke

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
hu: Jelenleg a <span class="b">bbPress %s</span> verziója van használatban.

en: Type:
hu: Típus:

en: Status:
hu: Állapot:

en: Visibility:
hu: Nyilvánosság:

en: Parent:
hu: Szülő:

en: Forum Parent
hu: Szülőfórum

en: Order:
hu: Sorrend:

en: Forum Order
hu: Fórumrendezés

en: IP Address
hu: IP cím

en: Main Settings
hu: Fő beállítások

en: Per Page
hu: oldalanként

en: Forum Prefix
hu: Főrum előtag

en: Forum slug
hu: Fórum keresőbarát név

en: Topic slug
hu: Témakör keresőbarát név

en: Topic tag slug
hu: Témakör címke keresőbarát név

en: Reply slug
hu: Hozzászólás keresőbarát név

en: User base
hu: Felhasználó alap

en: View base
hu: Megtekintés alap

en: Settings
hu: Beállítások

en: Go Back
hu: Vissza

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
hu: A vendég felhasználók létrehozhatnak témaköröket és hozzászólásokat

en: per page
hu: oldalanként

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
hu: Választható egy bejegyzés zárolása bizonyos percek után. A "Bejegyzés szerkesztés zárolása" megakadályozza a szerzőt a bejegyzés mentése után egy adott idő eltelte után a bejegyzés szerkesztésében.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
hu: A  "Visszafogási idő" az az időmennyiség, amelynek el kell telnie egy szerző két bejegyzés beküldése előtt. Magasabb értéknél a felhasználónak többet kell várni addig, ameddig újabb bejegyzést írhat a fórumba.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
hu: A képernyő alján lévő <em>Módosítások mentése</em> feliratra kell kattintani az új beállítások érvényesüléséhez.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
hu: Az oszlopok megjeleníthetők/elrejthetők igény szerint. A Képernyő opciók fülön eldönthető, hogy hány fórum legyen kilistázva képernyőnként.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
hu: A fórumlista szűrhető a fórum állapota alapján a bal felső sarokban levő szöveges hivatkozások segítségével (összes, publikált, lomtárban levő). Alapértelmezésben az összes fórum megjelenik,

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
hu: A lista finomítható a legördülő menü segítségével úgy, hogy csak egy adott hónaptól származó fórumok jelenjenek meg. Kattintsunk a Szűrő gombon a kiválasztás után. A lista finomítható úgy is, hogy a fórum létrehozójára kattintunk.

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
hu: Az egeret a fórumlista egyik sora fölé mozgatva megjelennek a fórumkezelést segítő műveleti hivatkozások. A következő műveleteket lehet végrehajtani:

en: Forum Attributes
hu: Fórum tulajdonságok

en: Created
hu: Dátum

en: Custom field updated.
hu: Egyedi mező frissítve.

en: Custom field deleted.
hu: Egyedi mező törölve.

en: Forum updated.
hu: A fórum törlésre került.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Forum restored to revision from %s
hu: Fórum visszaállítása %s időpontú állapotból

en: Forum saved.
hu: A fórum mentésre került.

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
hu: Y. F j.  l -  H:i

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
hu: A hozzászólások megtekinthetők egy egyszerű címlistában vagy kivonattal együtt. Válasszuk ki a nézetet a lista jobb felső részén levő ikonokkal.

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
hu: A hozzászólás-listában az egeret egy sor fölé helyezve megjelennek azok a műveleti hivatkozások, amelyekkel a hozzászólás kezelhető. A következő műveleteket lehet végrehajtani:

en: Reply Attributes
hu: Hozzászólás attribútumok

en: Author Information
hu: Szerző információ

en: The reply was not found.
hu: A hozzászólás nem található.

en: You do not have permission to do that.
hu: Nincs jogosultság a művelethez.

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
hu: "%1$s" hozzászólás spamként megjelölésénél probléma merült fel.

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
hu: "%1$s" spamként megjelölése sikeres volt.

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
hu: "%1$s" hozzászólás spam minősítésének eltávolítása közben hiba történt.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
hu: "%1$s" hozzászólás sikeresen nem-spamnak lett minősítve.

en: Title
hu: Cím

en: View
hu: Megtekintés

en: View &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; megtekintése

en: Mark the reply as not spam
hu: Hozzászólás megjelölése nem-spamként

en: Not Spam
hu: Nem spam

en: Mark this reply as spam
hu: Hozzászólás megjelölése spamként

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: In all forums
hu: Összes fórumban

en: Reply updated.
hu: A hozzászólás frissítésre került.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Reply restored to revision from %s
hu: A hozzászólás visszaállításra került ebből a változatból: %s

en: Reply saved.
hu: A hozzászólás mentésre került.

en: Recalculate last activity in each topic and forum
hu: Utolsó aktivitás újra számolása minden témakörben és fórumban

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
hu: A szerepköröket és jogosultságokat átfésültük, kitakarítottuk és egyszerűstettük.

en: User Base
hu: Felhasználók

en: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
hu: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress dokumentáció</a>

en: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Support Forums</a>
hu: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress támogatói fórum</a>

en: In the Database Settings you have a number of options:
hu: Az adatbázis beállításainál sokféle lehetőség elérhető:

en: Please see the additional help tabs for more information on each individual section.
hu: Az egyes részekhez tartozó további információ eléréséhez ld. a további segítség füleket.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, or Spam replies. The default view is to show all replies.
hu: A hozzászólások listája szűrhető a hozzászólás állapota alapján a bal felső sarokban levő szöveges hivatkozások segítségével (Összes, Közzétéve, Lomtárban levő hozzászólások). Alapértelmezésként az összes hozzászólás megjelenik.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No parent" to create the forum at the root of your forums.
hu: A <strong>Szülő</strong> legördülő a szülőfórumot határozza meg. Válasszunk fórumot vagy kategóriát a legördülő listából vagy hagyjuk alapértelmezetten (Nincs szülő) gyökérszintű fórum létrehozásához.
